آینه جورچین ( چیدمان )

آینه چیدمان مسلما یکی از متفاوت ترین نوع اجرا در آینه میباشد و نکاتی که کارفرما در انتخاب آن باید آگاهی کسب کند را به مختصر با شما دوستان به اشتراک میگزاریم 

اولین نکته نوع و جنس آینه مورد استفاده میباشد 

دومین نکته دقت در میزان خطای دستگاه های برش همکاران عزیز ( که نکته بسیار مهمی میباشد)

سومین نکته دستگاهی میباشد که تراش آینه فوق الذکر را انجام میدهد و نوع تراش و ضخامت تراش روی هر تایل

چهارمین نکته دیواری که قصد اجرای چنین آینه ای را بر روی آن دارید حتما به طور کامل مسطح باشد (در اصطلاح عامیه شکم نداشته باش )

 

 

 

میز برش ایتالیایی ( INTERMAC )

شیشه و آینه جزو اشیایی میباشند که نیاز به دقت بسیار بالا در زمان برش و خدمات و اجرا و . . . را نیاز دارند  دستگاه های برش ایتالیایی جزو بهترین و شاید میتوان گفت از لحاظ دقت بالاترین دقت را درزمان برش دارا میباشد . صنایع شیشه و آینه آگاهی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا این خدمات را برای مشتریان و کارفرمایان محترم محیا نمونده است

 

دستگاه تراش ( BOVONE )

آینه کاری و ابزار شیشه مستلزم دارا بودن ماشین الات پیشرفته میباشد که صنایع شیشه و آینه آگاهی با به کار گیری تجهیزات کاملا پیشرفنه ایتالیایی این خدمات را به مشتریان عزیز خود ارایه میدهد .

دستگاه تراش ایتالیایی BOVONE بهترین کیفیت را در تولید آینه های چیدمان و . . . فراهم میسازد .

 

طراحی و چاپ روی شیشه

مدرنترین تکنولوژی چاپ که به ابزاری توانا برای کمک به معماران و طراحان دکوراسیون در امده است چاپ روی شیشه میباشد.شیشه و آینه آگاهی بعنوان پیشرو با بیش از 2000 پروژه نصب شده در سراسر ایران و کشورهای همسایه رضایت خاطر همه همکاران و مشتریان عزیز را کسب نموده و تجربیات این سالیان را توام با دوره های کاراموزی در خارج از کشور را جهت خدمت رسانی مدرنتر به شما عزیزان چراغ راهمان نموده ایم . در صنعت چاپ شیشه میتوان از قابلیتهای زیاد این صنعت بهره برد ؛ عدم محدودیت در ابعاد ؛اندازه ؛ضخامت ؛طرح و رنگ شما را در ایجاد سازه های زیباتر و کارامدی بیشتر کمک میکند . شیشه و آینه آگاهی سفارشات شما را برحسب محل نصب شیشه مقاوم سازی مینماید تا شما بتوانید از این صنعت در فضای بیرونی ؛ نمای ساختمان ؛ درب اتوماتیک ؛ پارتیشن ؛ سقف ؛ کف ؛ دیوارپوش ؛ بین کابینت ؛ کابین اسانسور ؛ کابین دوش ؛ کلید های تاچ ؛ تابلوهای تزیینی ؛ تابلوهای صنعتی ؛ ویترین فروشگاه ها و حتی داخل سونا و حمام و هزاران فضای مناسب دیگر در داخل یا بیرون ساختمان بهره مند شوید .