موارد استفاده و کاربرد شیشه های لاکوبل یکشنبه, 01 اسفند,13950

موارد استفاده و کاربرد شیشه های لاکوبل

AGC   یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه تولیدات شیشه های تخت می باشد . همچنین این شرکت بزرگ یکی از رهبران صنعت تولید شیشه های دکوراتیو و شیشه های لاکوبل  برای فضای داخلی هم هست .
شیشه های لاکوبل جمعه, 29 بهمن,13950

شیشه های لاکوبلشیشه های لاکوبل طی فرآیندی با درجه حرارتی بالا ( 400 درجه ) به حالت نشکن (سکوریت ) تبدیل میگردند و به ما این امکان را می دهند که در نقاطی که نیاز به شیشه هایی با مقاومت بالا وجود دارد از شیشه های لاکوبل استفاده کنیم .
شیشه های لاکوبل طی فرآیندی با درجه حرارتی بالا ( 400 درجه ) به حالت نشکن (سکوریت ) تبدیل میگردند و به ما این امکان را می دهند که در نقاطی که نیاز به شیشه هایی با مقاومت بالا وجود دارد از شیشه های لاکوبل استفاده کنیم .
آینه جورچین شنبه, 23 بهمن,13950

آینه جورچین

از زمانی که شامپانزه ها به وجود آمدند متوجه شدیم که استفاده از آینه ساده بسیار کاربرد داشته است. یعنی چیزی در حدود سال 1970 میلادی آینه ها کاربرد داشته اند. زیرا به کمک آینه می توانستند خود را بهتر شناخته و رفتار انسان و حیوانات بهتر و بیشتر آشکار می شد.
آینه بنفش چهارشنبه, 20 بهمن,13950

آینه بنفش

هر جایی می تواند قابلیت بازتاب نور را داشته باشد بازتاب به همان انعکاس نور گفته می شود. این انعکاس می تواند در آب استخر روباز، سراب بیابان ، شیشه ساعت و از همه مهمتر در آینه اتفاق بیوفتد. 
تشریح شیشه هوشمند چهارشنبه, 20 بهمن,13950

تشریح شیشه هوشمند

روش مهندسی که برای طراحی شیشه هوشمند در نظر گرفته شده است باعث شده است تا خواص آن با استفاده از یک پتانسیل تغییر یابد. تغییر در خصوصیات آن ممکن است برای مهندسی در تغییر مقدار  انرژی گرمایی مورد استفاده قرار گیرد که باعث خواهد شد تا شیشه ای فراهم شود که در برابر گرمایش و سرمایش مقاومت کرده و اجازه ورود و خروج سرما و گرما را نخواهد داشت. 
RSS