آینه اسید شور

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

شیشه ها امروزه انواع مختلفی دارند که برای انواع کاربرد ها از آن ها استفاده می شود. به طوری که بسیار کم تر دیده می شود از شیشه هایی با قطر کم و کیفیت پایین در انواع کاربرد ها استفاده شود. یکی از مهم ترین و تازه ترین انواع شیشه که در صنعت دکوراسیون مدرن از آن استفاده می شود، شیشه یا آینه اسید شور می باشد. این آینه ها به شیشه پتینه شده نیز مشهور هستند. ضخامت بالا و جنس مرغوب از جمله دلایلی است که طراحان مختلف در سراسر دنیا را به استفاده از آن ها در ساخت و ساز بنا و یا بازسازی ساختمان ها از آن استفاده کنند. این شیشه ها ابتدا در کشور ایتالیا استفاده شدند و بعد به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارند و جنس مقاومتشان، مورد توجه طراحان بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفتند. امروزه در نما ها، دکوراسیون های مختلف و انواع کاربرد ها، از آن ها استفاده می شود. حتی برخی از آن ها به عنوان شیشه های سکوریتی بهره می برند. ظاهر متفاوتشان نیز باعث می شود در انواع بخش ها بتوانید برای زیباتر شدن و مدرن شدن فضا آن ها را به کار ببرید.

انواع آینه اسید شور

خرید آینه اسید شور

اگر قصد خرید آینه را دارید، باید دقت کنید آن را برای چه کاربردی مد نظر دارید. بهترین کار استفاده از متریال مناسب برای تزئین و طراحی سازه می باشد. از شیشه های اسیدی نیز می توانید در مکان های مختلف استفاده کنید. ماندگاری این آینه ها بسیار خوب است و مدت ها بدون آسیب کار می کنند. این آینه ها مقاومت بالا در بسیاری از مصارف صنعتی نیز به کار می روند. یعنی علاوه بر ظاهر خاصی که دارند، کیفیت بالایی نیز ارائه می کنند. این شیشه ها دید ندارند و به عنوان نوعی پوشش برای بخش های حمام نیز مورد استفاده قرار می گیرند. انواع طرح ها را نیز می توانید روی آن پیاده کنید و برای دکور استفاده نمایید. شیشه ها حتی از زمان امپراطوری های روم باستان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و از آن ها در ساخت و ساز استفاده می شده است. اگر می خواهید تفاوتی در طراحی ایجاد کنید که هم جدید و منحصر به فرد باشد و هم کاربردی داشته باشد، می توانید با سفارش آینه اسید شور قدمی در این زمینه بردارید.

انواع آینه اسید شور

شیشه های اسید شور یا اسیدی، کاربرد های متفاوتی دارند و چون می توان آن ها را با طراحی های مختلف و سبک های متفاوت ارائه کرد، بهره های متنوعی از آن می برند. یکی از کاربرد های ویژه آن که بسیار مورد استقبال نیز قرار می گیرد، قرار دادنشان روی میز های جلو مبلی می باشد. به دلیل ساخت محکمی که دارند خراب نیز نمی شوند و اجرای انواع طرح را روی آن ها ممکن می باشد و بسیار مدرن به نظر می رسند. از مصارف دیگر آن نیز قرار دادنشان به عنوان شیشه های سکوریت می باشد و آینه اسید شور یا شیشه های اسید شور را در درجه حرارت های بالا قرار می دهند تا مقاومتشان بیشتر شود و از این طریق به راحتی آن ها را برای شیشه های سکوریت نیز به کار برد. همچنین از آن ها به عنوان شیشه لمینیت، شیشه های رنگی، شیشه های طرح دار و حکاکی شده نیز استفاده می کنند.

تولید آینه اسید شور

برای اینکه شیشه اسید شور را بسازند، از فرآیند هایی که در صنعت چاپ از آنها بهره می گیرند، استفاده می کنند. به همین دلیل تنوع آن ها بسیار زیاد است و می توان آنها را به صورت عمده و در تعداد بالا نیز تولید کرد. امروزه تکنولوژی های زیادی در این زمینه به کار برده می شوند و محدودیتی برای دیزاین نخواهید داشت. انواع چاپ ها می توانند بر روی متریال های مختلف اجرا شوند و با توجه به فضای کار و سلیقه طراح، می توانید مدل های مورد نظرتان را سفارش دهید. حتی بسیاری از طرح ها روی نرمافزار طراحی می شوند و بعد روی شیشه ها به اجرا در می آیند. این طرح ها با مواد و لاک های مخصوصی به شیشه اضافه می شوند. همچنین می توانید رنگ های ضد اسید نیز روی این شیشه ها به کار ببرید و این دست شما را برای خلاقیت و ایده پردازی باز تر خواهد کرد. همچنین می توانید از انواع برش ها و اندازه ها برای صنایع مختلف بهره ببرید. این شیشه ها را حتی برای دیوار پوش، ایجاد فضای بین وان و روشویی و بسیاری از کاربرد های دیگر نیز به کار می برند.

خرید آینه اسید شور

ینه اسید شور از بهترین و جذاب ترین متریال ها می باشد که در طراحی داخلی دکوراسیون و حتی نما از آن استفاده می شود. همچنین به دلیل تنوع بالایی که می توان روی آن ها اجرا کرد و مقاومتی که دارند، در صنایع مختلف کاربرد های فراوانی پیدا کرده اند. قیمت آینه اسید شور می تواند با توجه به جنس مورد نظر و ابعاد آن متفاوت باشد. مدل های آینه اسید شور به دلیل اینکه با صنعت چاپ ایجاد می شوند و می توانید از انواع رنگ ها نیز برای آن ها استفاده کنید، تنوع بالایی دارند و میزان خلاقیتی که می توانید در تولید آنها به کار ببرید، بسیار زیاد است. همچنین طب فرآیند های مختلف نیز، آن ها را به عنوان شیشه های سکوریت و امنیتی نیز به کار می برند. برای این کار شیشه ها را در حرارت بسیار بالا قرار می دهند تا مقاومت بیشتری پیدا کند. 
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته