آینه برنز

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

آینه برنز از تلفیق شیشه قهوه ای و یک لایه نیترات نقره در پشت آن تشکیل می شود. یکی از جذاب ترین رنگ ها در آینه ها، رنگ برنز است. از آن جایی که یراق آلات، اکسسوری و لوستری که در خانه های استفاده می شود به رنگ برنز است این نوع آینه ها بهانه خوبی برای ایجاد یک هماهنگی به شمار می آیند. آینه برنز در قسمت های متفاوت منزل مانند: اتاق نشیمن پشت مبلمان و یا پشت میز ناهارخوری، در آینه کنسول، جلوی درب ورودی، لابی، اتاق خواب، اتاق کار و غیره به کار برده می شود. همین طور آینه ها برای تزیین و دکور سایر فضاهای مثل: تالار، رستوران، فروشگاه ها، بوتیک و غیره نیز استفاده می شود.

آینه برنز

مطالب پیشنهادی: آینه پتینه

از این آینه می توان در محیط های تجاری و اداری که دربرگیرنده آینه کاری پشت میز کانتر و میز مدیریت استفاده نمود. در تالارهای پذیرایی به منظور ظاهرسازی بیشتر به محیط و چیدمان، اتاق عقد، سالن پذیرایی، از آینه های برنز در سطح بسیار گسترده ای استفاده می شود. در حال حاضر به کار بردن تایل های آینه ای برنز دکوراتیو در دکوراسیون داخلی متداول شده است.
یکی از ایده های نوآورانه ای که می توان در خانه ها استفاده نمود و بی آن که متحمل هزینه گزافی شوید فضای خانه به بهترین صورت افزایش دهید، شما می توانید این کار را با استفاده از آینه برنز انجام دهید. به کار بردن آینه برنز در خانه های مدرن از گذشته تا به حال مرسوم بوده است.
 البته آینه برنز را می توان به صورت کاربردی و با طرح های متنوع و چارچوب ها به عنوان آینه دکوری در خانه به کار برده می شود، اما اشخاصی که در پی داشتن فضایی متمایز و نمایی مدرن هستند، این نوع آینه را به عنوان یک ماده دکوراتیو در ایجاد فضا به کار می برند. امروزه رنگ برنز در خانه های مسکونی بسیار محبوب است.

انواع شیشه هایی که آگاهی گلس ارائه می‌کند : 

آینه برنز دیواری

در قاره آسیای صغیر در گذشته های بسیار دور مس را مفرغ کرده و بدین صورت آینه برنز تولید می کردند و دسته آن را با نقش و نگار زیبا و جذاب می ساختند و سپس آن را جلا می دادند. رفته رفته آینه برنز جای خود را به آینه فولادی داد. علت آن نیز وضوح بالاتر و همین طور جلای زیاد آن بود. و این مسئله، انقلابی عظیم در این صنعت ایجاد کرد.
از آن جایی که در تولید آینه های برنز از فلز برنز استفاده شده پس سطح کیفیت بسیار بالایی دارند. دوام و ماندگاری این نوع از آینه ها به شدت بالاست. از آینه برنز برای آینه کاری روی دیوار استفاده می شود به همین دلیل جلوه خاص و نمای بصری ویژه ای را خلق می کند. آینه برنز دیواری نیز جزئی از آینه ها به شمار می آید که فوق العاده خاص و جذاب است. 

قیمت آینه برنز

آینه ها با توجه به مراحل تولید پیچیده ای که دارند قیمت های آن ها با یکدیگر متفاوت است. از آن جایی که آینه برنز نسبت به آینه معمولی مراحل ساخت دشوارتری دارد بنابراین قیمت آن نیز گران تر است. هم چنین انواع و اقسام آینه با ضخامت های متفاوت وجود دارد که هر چقدر ضخامت آینه بیشتر باشد پس قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از قیمت آینه برنز می توانید با کارشناسان محترم تماس حاصل فرمایید.

مطالب پیشنهادی: شیشه کابینت

خرید آینه برنز

همان طور که می دانید در حال حاضر خرید به صورت حضوری دیگر در حال منسوخ شدن است و خرید اینترنتی رواج یافته به همین دلیل در این فروشگاه شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین آینه های برنز را به صورت اینترنتی خریداری کنید. برای خرید آینه برنز کافی است به سایت فروشگاه مراجعه کرده و آینه مد نظرتان را به سبد خرید اضافه کنید و در نهایت مراجل خرید را دنبال کرده تا به اتمام برسد. 

آینه برنز دیواری

سفارش آینه برنز

آینه های برنز با توجه به جذابیت خارق العاده ای که دارند می توانند نمای متفاوت را برای خانه شما رقم بزنند بسیاری از فروشگاه ها هستند که آینه برنز را عرضه می کنند اما باید به اعتبار فروشگاه توجه کافی داشته باشید، سعی کنید از فروشگاه هایی خرید کنید که دارای نشان اعتماد الکترونیک هستند. برای سفارش آینه برنز کافی است به این نوع از فروشگاه ها مراجعه کنید. این فروشگاه ها با کمک پست و یا باربری آینه شما را به دستتان می رسانند.

نصب آینه برنز 

در صورتی که بخواهید آینه برنز را روی دیوار کار کنید نیاز به یک آینه کار حرفه ای خواهید داشت. نصب آینه برنز کار دشواری بوده و افراد مبتدی قادر به انجام آن نخواهند بود. نصب آینه های برنز آماده بسیار آسان است ولی آینه هایی که قرار است روی دیوار کار شود بسیار دشوار می باشد.   

مدل های آینه برنز

آینه های برنز مدل های متنوعی دارند به همین دلیل در ادامه مدل های آینه برنز را بیان کرده ایم: 

  • آینه های تراش 
  • آینه های برنز لوزی 
  • آینه های گرد 
  • آینه های سرویس بهداشت 
  • آینه های برنز نامتقارن 
  • آینه های کاری مستطیلی و مربعی
  • آینه های حکاکی شده 
  • آینه های سرویس بهداشتی 
  • آینه های دکوراتیو با نورپردازی پنهان 
  • آینه های برنز تایل

عصر حاضر توجه خود را به کاربرد آینه برنز معطوف کرده است. به همین دلیل معماران از آینه برنز حتی برای ایجاد دکوراسیونی جذاب و آینه کاری مدرن بهره می برد. با توجه به ویژگی های برجسته آینه برنز از آن به صورت گسترده در دکوراسیون داخلی و آینه کنسول استفاده می شود. 

مطالب پیشنهادی: شیشه سند بلاست

آینه برنز از ترکیب شیشه برنز یا قهوه ای و یک لایه نیترات نقره در پشت آن بوجود میاید.یکی از زیباترین رنگ های آینه رنگ برنز می باشد.از رنگ برنز برای هماهنگی با یراق الات و اکسسوری و لوستر در منازل استفاده می شود.دستگیره اتاق ها هم گاهی برنز هستند.آینه برنز در بخش های مختلف منزل از جمله:در پذیرایی پشت مبلمان و یا پشت میز ناهارخوری،برای آینه کنسول،جلوی درب ورودی،لابی،اتاق خواب،اتاق کار و ... استفاده میشود. هم چنین این آینه برای تزئین و دکور مکان های دیگر مانند: تالار،رستوران،فروشگاه ها،بوتیک و ... نیز کاربرد دارد.
کاربرد این آینه در مکان های تجاری و اداری شامل: آینه کاری پشت میز کانتر،میز مدیریت میباشد.در تالارهای پذیرایی برای جلوه بخشیدن بیشتر به فضا و چیدمان،اتاق عقد،سالن پذیرایی،استفاده از آینه برنز باعث شکیل شدن فضا میشود.امروزه استفاده از تایل های آینه ای برنز دکوراتیو در دکوراسیون داخلی بسیار متداول شده است.
یکی از ایده های خلاقانه ای که میتوان در منزل به کار برد و بدون هزینه کردن زیاد جلوه و فضای خانه را بزرگتر کرد، استفاده از آینه برنز است. استفاده از آینه برنز در منازل لوکس از گذشته ها تا به امروز رایج بوده است.
 اگرچه آینه برنز به شکل کاربردی و با انواع طرحها و قابها به عنوان آینه دکوری در منزل استفاده می شود، ولی افرادی که به دنبال داشتن فضایی متفاوت و جلوه ی لوکس هستند، از این آینه به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضا سازی ها استفاده می کنند.رنگ برنز در منازل مسکونی طرفداران زیادی دارد.
آینه‌ها سطح های بازتابنده دارند که تصویر جسم نورانی قرار گرفته در روبروی خود را نشان می‌دهند، البته به فاصله جسم از آینه برنزمشخصات تصویر (مکان - وارونگی - برگردان جانبی - بزرگی) امکان دارد متفاوت باشد. این وسیله نوری از دیر هنگام در زندگی بشر نقش بسیاری داشته و استفاده ‌های بسیاری از آن به عمل آمده است. در طبیعت شکل گرفتن تصویر در آب یا در شیشه ‌های پنجره و یا سطح های بازتابان فلزی و پدیده‌هایی از این قبیل به مقدار زیادی وجود دارند. بر اساس نوع کاربرد و چگونگی شکل گرفتن تصویر و مشخصات آن به 2 دسته عمده تقسیم شده ‌اند:

نصب آینه برنز 

آینه‌ هایی می باشند که در منازل به وفور یافت می شود و از جسم نورانی تصویری مستقیم و مجازی و عکس تشکیل می‌دهند، به حالتی که سمت راست جسم برای تصویر سمت چپ به حساب می‌آیند و برعکس که در بیشتر سیستم های نوری ساده کاربرد بسیاری دارند. در کارهای عادی و مصارف معمول از این آینه برنزاستفاده می‌شود.
در خانه ها ، باشگاه ها و مغازه ‌ها و دکوراسیون در آینه برنز کاری و معماری و هم چنین در بتینه کاری و تزئینات ساختمان کاربرد بسیاری دارند. از روزگار قدیم به حالت های طبیعی یافت می ‌شدند، که با پیشرفت علم و صنعت با کیفیت های بالاتر نیز به بازار عرضه می شود که حتی در بعضی سیستم های اپتیکی نیز بکار گرفته‌ می شوند. 

مطالب پیشنهادی: در شیشه ای

سفارش آینه برنز

در حال حاضر بهره وری از این آینه ‌ها را بالا برده ‌اند و آینه‌هایی با ضریب بازتاب بسیار هم به مرحله ساخت رساده اند. در سیستم های نوری و برخی دستگاه های نوری از جمله لیزر از این آینه‌ ها استفاده می‌شود، آینه ‌های شیشه‌ ای نیم بازتابان از جمله ی آن ها است.
بدون تردید همه ما هر روز با آینه برنزسر و کار داریم و بسیار از آن ها استفاده می کنیم. اما آیا تا کنون از خود پرسیده‌ایم که آینه برنز چگونه ساخته می شود؟! چگونه به تکامل رسیده است؟! و اصلا چ نقشی را در زندگی و دنیای پیشرفته امروزه ایفا می‌کند؟! احتمال این که اولین آینه برنز، آبگیرها بوده باشند بسیار قوی می باشد و در واقع واژه "آبگینه" یا "آب گونه" شاید از چنین جایی نشآت گرفته است.

خرید آینه برنز

تاریخچه آینه برنز

محققان باشتان شناسی بر پایه تحقیقات شان معتقدند که آینه های دستی و شخصی دارای قدمتی بیش از 50 قرن دارند و حتی در بعضی اعصار بسیار اغراق آمیز با آن ها برخورد می شد.در زمانی در قاره آسیای صغیر آینه برنز را با مس مفرغ کرده و دسته ی آینه را پر از نقش و نگار می نمودند و سپس آن را صیقل می دادند اما به مرور زمان آینه برنز جای خود را با آینه فولادی عوض کرد دلیل آن هم شفافیت بیشتر و هم چنین صیقل یافتن زیاد آن بود. واین حرکت تحول بزرگی در این صعنت به وجود آورد. در قرن دوازدهم کاربرد تولید آینه برنز از شیشه کشف گردید و به همین صورت بود که آینه های شیشه ایی که با سرب پوشیده شده است بازار آمد .
مدتی بعد  که سمی بودن سرب آشکار شد به همین علت کارخانه ها بجای استفاده از سرب از جیوه و قلع در ساخت آینه برنز استفاده شد. در آن زمان به دلیل این تغییرات باعث شد که ونیز به عنوان قطبی در تولید آینه های برنز تبدیل شود. در هر صورت اختراع و تولید آینه برنز را نباید در دسته نیاز های پایین و اولیه به حساب بیاوریم و آن را ابزاری برای استفاده شحصی بدانیم چرا که در این زمان کاربرد های اولیه و ظاهری آن بیشتر نمود پیدا کرده است

مطالب پیشنهادی: شیشه بین کابینتی

فلز برنز یکی از قدیمی‌ترین فلزات مورد استفاده بشر بوده است که کشف آن به هزاران سال پیش برمیگردد. برنز که با نام مفرغ نیز شناخته می‌شود دارای رنگ قرمز مایل به قهوه ای در ترکیبی با طلایی است. فلز برنز نسبت به سایر فلزات همسان خود از قابلیت پرداخت و چکش خواری بیشتری برخوردار بود و صاف و صیقلی نمودن سطح برنزی نسبت به فلزاتی همچون آهن، طلا و نقره راحت تر است. رنگ برنز نزدیک به تم رنگ طلایی دارد و به عنوان یکی از رنگ‌های متالیک شناخته می‌شود. علاوه بر این، برنز برخلاف طلا فلز گرانبهایی نبوده و هر قشری امکان استفاده از آن را داشت، در نتیجه استفاده از آینه‌های برنزی نسبت به آینه‌های طلایی و مسی رواج بیشتری داشته است. در گذشته ورقه‌های برنز را پس از پرداخت بسیار به شکل آینه در می‌آوردند و گاهی با قرار دادن دسته ای نقش و نگار دار برای آن،این آینه هارا تزیین می کردند. با روی کار آمدن شیشه به عنوان بستری مناسب برای ساخت آینه، استفاده از فلزات برای ساخت آینه منسوخ گردید. اما علاقه مردم به رنگ برنزی باعث شد تا استفاده از این رنگ در آینه‌های رنگی ادامه پیدا کند.

قیمت آینه برنز

رنگ ملایم و گرم برنزی، حالتی میان جنس برنجی و جنس فلزی را تداعی می‌کند. رنگ برنزی با افزودن کبالت و سلنیوم به مواد اولیه ساخت شیشه در ابتدای تولید بدست می‌آید. آینه برنزی از شیشه‌هایی به رنگ برنز ساخته می‌شود. با اضافه کردن رنگ برنزی به شیشه و قرار دادن آن در روند تولید، آینه بدست می آید. آینه‌های برنزی را در انواع و اشکال مختلفی (آنتیک، باروک، ونیزی و …) می‌توان یافت.
شرلی ریگندهال، طراح آمریکایی یکی از اولین کسانی بود که از آینه برنزی در طراحی استفاده کرده است. او تمام ستون‌ها و دیوارهای یکی از ساختمان‌هایش را تماما با آینه برنزی پوشاند. او همچنین از آینه رنگ برنزی برای پوشاندن قسمت بالایی شومینه، گلدان‌ها و همینطور پوشاندن سایه‌بانی که بر روی میز غذاخوری بود، استفاده کرد. او با این آینه‌های دکوراتیو روی مبلمانی را که از جنس چوب خیزران بود هم پوشاند. با کمال تعجب، اتاق به هیچ وجه پر زرق و برق و طاقت فرسا نشد. در عوض اتاق به فضایی بسیار ملایم و روشن تبدیل شده بود، زیرا انعکاس آینه‌های برنزی معمولا به گسترش فضای بصری کمک می کنند. آینه‌ها از کم هزینه‌ترین و موثر‌ترین اشیا تزئینی و دکوراتیو، برای بزرگ‌تر و لوکس جلوه دادن محوطه موجود هستند. برای مثال اگر یکی از دیوار‌های یک اتاق کوچک را آینه کاری کنید، فضا بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

انواع آینه ها به ترتیب: