آینه بنفش

دکوراسیون خیره کننده با آینه بنفش

جذابیت رنگ بنفش در بین رنگ ها به گونه ای بوده که در کنار همه رنگ ها از محبویت بالای برخوردار است ، قابل توجه می باشد که رنگ بنفش در سال 2017 به عنوان رنگ سال انتخاب شده است و این رنگ بنفش شاه پسند به دلیل استفاده متنوع از آن در خانه ها و لباس ها و دکورها بوده . حال به نمونه ای از آینه ها که در خانه و دکوراسیون های اثری خیره کننده داشته اشاره می کنیم . آینه بنفش نمونه ای از آینه ها بوده که می تواند در خانه از آن استفاده کرد .آینه بنفش در حال پذیرایی، در اتاق خواب در سرویس بهداشتی و ... که می تواند جبنه زیبایی در دکوراسیون به وجود آورد. و تابیدن نور سفید به آن که موجب دید مسیعی در خانه می شود. در بین طرح و مدل های متنوع آینه ها که زیبایی خاصی را به دکوراسیون می بخشد آینه بنفش به عنوان جلوه و شاهکاری زیبا بود . 

Image

 

آینه بنفش تخت و ویژگی های آن

آینه تخت که در خانه ها از آن استفاده می شود سطحی مسطح و تخت دارند. و خود به تنهایی در خانه مانند یک شی سرد و بی جانی بوده که در خانه قرار دارد . از این رو آینه بنفش تخت که در منازل می توان از آن بهره گرفت و محیط خانه را از خش بودن در آورد در ضمن می توان با استفاده از برجستگی های که در آینه بنفش ایجاد کرد سطح تخت و مسطح بودن آن را محو کرده و بازتاب خوبی را در محیط داشته باشد . ویژگی ها در آینه بنفش تخت در خانه ،شیک بودن ، زیبا بودن ، حس آرامش بخش بودن در محیط ، محیطی دل باز و .. از ویژگی های آینه بنفش بوده

بکارگیری رنگ های خوش ترکیب به همراه رنگ بنفش در دکوراسیون

سحری که رنگ بنفش دارد به گونه که در کنار اکثر رنگ ها قرار بگیرد زیبایی و شاهکاری زیبا را خلق می کند . حال با ترکیب و تلفیق برخی رنگ ها با رنگ بنفش می توان در دکوراسیون خانه ، شگفتی بی نظیری را آفرید که می تواند هر بیننده ای را مجذوب و شیفته خود کند . اولین تلفیق که شاهکارانه بوده ، ترکیب رنگ بنفش و سفید در کنار هم بوده . نمونه ای از این چیدمانه استادانه که آینه بنفش بوده از زیبایی خاصی برخوردار بوده آینه بنفش ملایم که روحی آرامش بخش را در هر خانه به ارمغان می آورد چرا که رنگ روشن سفید به دلیل خنثی بودنش می تواند با هر نوع رنگی ترکیب شود و در کنار هم قرار گرفتن آن با رنگ بنفش شگفتی عجیبی را به وجود می آورد.

Image

 

ترکیب رنگ بنفش با رنگ آبی :

رنگ آبی به دلیل آرامش و احساسی که به بیننده منتقل می کند دوست داشتنی و آرامش بخش بوده . کنار هم قرار دادن این رنگ با بنفش شادی و آرامشی دو چندان را برای محیط به ارمغان می آورد از این رو در دکوراسیون منزل می توان از ترکیب این دو رنگ در خانه بهره گرفت . شاید گفت آینه بنفش را ترکیبی از رنگ بنفش ، سفید بودن آینه و اینکه آبی آن که به صافی و زلال بودن آب و در عین حال بی رنگ بودن آن دانست تشبیه کرد . رنگ بنفش در کنار خیلی از رنگ ها ازجمله رنگ قهوه ای ،سبز ، نارنجی ، صورتی می تواند به دیزاین خانه روح و زیبایی خاصی را ببخشد ، که ترکیب این رنگ ها خود جداگانه شاهکار های را به وجود می آورد.

 

خدمات شرکت آگاهی گلس در زمینه آینه بنفش

شرکت آگاهی گلس در زمینه تولید و ساخت و عرضه آینه بنفش ، آینه های دودی و سایر آینه های تزئینی و ... در زمینه ساخت و تولید آینه های نرده های شیشه ای ، شیشه های رنگی ،دربه های شیشه ای ، انواع دیوار پوش ها برای ادارات و فروشگاه ها و... و در زمینه ارائه ویترین های شیشه ای فعالیت داشته. 
شرکت آگاهی گلس با دارا بودن مجرب ترین کادری خود در ارائه با کیفیت ترین محصولات خود به بازار داخلی و جهانی فعالیت داشته و سرآمد و پیشگام شرکت ها در کیفیت و بهره گیری از مجهزترین تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا بوده. كه در این مورد آینه بنفش از این دسته بوده. 

 

Image

 

آینه بنفش

رنگ بنفش که از ترکیب رنگ های قرمز و آبی حاصل می شود در زمره معنوی ترین رنگ ها قرار دارد به گونه ای که در علم روانشناسی رنگ ها از آن به عنوان سمبل عقل و احساسات و همچنین هماهنگی بین مادیات و معنویات می دانند . در این علم تفاوت چندانی بین رنگ بنفش و ارغوانی قائل نیستند و هر دو را در یک دسته می دانند. درباره رنگ بفش موعات روانشناسی زیادی بیان شده که قصد بر این است که ظرافت و تاثیر پذیری آن را در کنار رنگ سفید دریابیم که می توان از تلفیق این اثر در کنار هم به آینه بنفش اشاره کرد.
 

آینه بنفش وجوهی از رنگ بنفش و سفید

در بیمارستان های روانی و یا مطب های روانسناسان برای کاهش استرس و ترس بیماران از رنگ بنفش ملایم استفاده می شود .دلیل استفاده از این رنگ یاسی جهت تعدیل مشغله های که در ذهن به وجود آمده و آزار دهنده بوده اند استفاده می شوند . چرا که وقتی رنگ بنفش را در کنار رنگ سفید قرار داد سمبلی از خالص بودن و صافی را داشته ، از این رو بهترین ایده های که می توان در این فضا ها استفاده کرد استفاده از آینه بنفش یا گل های یاسی که در لیوان شیشه ای پایه بلند قرار دارد، بهره گرفت . رنگ بنفش در ملل مقدس نماد های زیادی پیدا کرده به گونه ای که در فرهنگ چین سمبل رویا پردازان و ادیبان بوده ، نشانه های چون عشق و محبت و صداقت و ... را در رنگ بفش در فرهنگ این کشور بوده .عملکرد رنگ بنفش که اشعه ماوراء بنفش نمونه ای از آن بوده در علم رنگ شناسی عاملی برای پاک کردن ترس و شوک های عصبی بوده . رنگ بنفش در زمینه های مختلف زندگی جلوه خوبی را پدیدار می کند و با توجه به اینکه این رنگ ها در کنار قرار گرفتن اشیاء سرد و گرم متنوعی که قرار می گیرند زیبایی خاصی را خلق می کنند .

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته