آینه بنفش

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

بی شک بنفش یکی از زیباترین رنگ های جهان به شمار می رود که نشانگر قدرت و آرامش است. آینه بنفش ظاهر زیبا و دلنوازی دارد و یکی از ابزار های دکوراتیو خانه محسوب می شود به این دلیل که رنگ بنفش در بین بانوان طرفداران زیادی دارد و چون اکثر بانوان جوان به دلیل ظرافت و زیبایی که رنگ بنفش دارد به آن جذب شده اند از آینه برای دکوراسیون فضای داخلی خانه هایشان استفاده می کنند. استفاده از آینه می تواند تاثیرات چشمگیری بر روی دکوراسیون خانه بگذارد و از آن جایی که رنگ بنفش همیشه ترند است و به قول معروف دمده نمی شود از چشم مردم نمی افتاد همیشه یک قدرت خاصی در آن وجود دارد. ذکر کرد که رنگ بنفش آرامش بخش است و آینه تواند آرامش خاصی به فضای خانه تزریق نماید و انسان ها از نگاه کردن در آینه به خود لذت ببرد. 

ویژگی های آینه بنفش

مطالب پیشنهادی: آینه مسی

ویژگی های آینه بنفش

 آینه بنفش دارای یک رنگ شاه پسند و زنده است که در ابعاد و زوایای مختلفی برش می خورد و به اشکال و طرح های مختلفی ساخته می شود. آینه می تواند حس آرامش و انرژی مثبت را در فضای به کاربرده شده ایجاد نماید و محیط را پر قدرت و آرام کند. زیبا و لاکچری بودن از ویژگی های آینه بنفش است و در طرح های شیک و مدرن ساخته می شود که می تواند محیط خانه یا شرکت را خیره کننده و زیبا کند. استفاده از آینه بنفش در محیط می تواند فضا را دل باز نشان دهد بنابراین ایجاد فضای بزرگ در خانه از ویژگی های خیره کننده آن است. آینه بنفش می تواند نور را بازتاب کند و فضای خانه را درخشان و روشن کند. آینه بنفش جلوه گر زیبایی و نشاط است و سحر است که فضای دل انگیز و خارق العاده ایجاد می کند که می تواند بر روی دکوراسیون خانه تاثیر گذار باشد. 

آینه بنفش درکنار چه رنگ های استفاده می شود؟‌

بنفش رنگی است که با اکثر رنگ ها هارمونی خیره کننده ای ایجاد می کند و به دلیل داشتن رنگی ملایم و آرام می تواند در کنار اکثر رنگ ها شاهکاری بی همتا شود. تلفیق رنگ سفید در کنار آینه بنفش می تواند هنری زیبا و شگفت آور ایجاد کند که نگاه هر بیننده ای را خیره و فضای خانه را به سبکی مدرن و شگفت انگیز کند. ترکیب رنگ بنفش با رنگ آبی فضای دوستانه . صمیمی ایجاد می کند و از آن جایی که این دو رنگ از یک خانواده هستند می توانند محیطی دوست داشتنی و صلح بخش به ارمغان بیاورند.  می تواند از ترکیب رنگ های یاسی، گلبهی، نارنجی، قهوه ای در کنار آینه بنفش بهره گرفت تا دکوراسیون خانه از حالت بی حالی و بی روحی خارج شود و فضای شادی آور ایجاد کند.استفاده از ترکیب رنگی صورتی در کنار بنفس فضای گرم و خاص ایجاد می کند.   

کاربرد آینه بنفش

آینه بنفش تاثیرات زیادی بر روی روح و روان افراد می گذارد و از آن جایی که یک رنگ آرامش بخش و آرام کننده است می تواند برای  بیماران موثر باشد به همین جهت آینه بنفش را در فضای خانه به کار می برند تا انرژی و قدرت را به خانه تزریق نماید. آینه بنفش را در فضای پذیرایی و اتاق ها به عنوان ابزار دکوراتیو استفاده می کنند  تا فضای خانه  گرم و صمیمی شود و علاوه بر آن از آینه بنفش در ادارات و شرکت ها برای زیبا کردن محیط کاری استفاده می کنند، البته استفاده از محصولات دکوراتیو و زیبا کردن محیط کاری  یک نوع تبلیغ هم برای شرکت ها به حساب می آید. بنفش رنگ آرامش بخش و روح انگیز است به همین جهت در تیمارستان ها از آینه بنفش استفاده می کنند تا افرادی که دچار مشکلات روحی و روانی هستند تا حدودی تسکین بیابند تا آینه بنفش ارم کننده روح روان بیماران روحی شود.‌

مطالب پیشنهادی: آینه رنگی

آینه بنفش

تاثیرات آینه بنفش بر دکور اتاق خواب

استفاده از آینه بنفش به عنوان آینه بر روی میز آرایش جلوه زیبا و دلنوازی به اتاق خواب می دهد و البته  ترکیب رنگ آینه بنفش در کنار رنگ های دیگر محصولات موجود بر روی میز آرایش می تواند شور و نشاط و شادی را به ارمغان بیاورد. استفاده از آینه بنفش در دکور اتاق خواب می تواند جو و فضای آرام و ملایم ایجاد کند و فضا را تا حدودی رمانتیک و دل انگیز کند. استفاده از آینه بنفش در اتاق خواب  می تواند تکنسین دهنده روح و روان شخص باشد و از آن جایی که بنفش یک رنگ سرد از خانواده آبی است می کند فضا را زنده کند و از حالت بی روحی و کدری در بیاورد. آینه بنفش می تواند اتاق خواب را گران قیمت و سلطنتی  و شاهانه کند. استفاده از مدل های آینه بنفش در اتاق خواب فضای اتاق را سرمست و دکوراسیون را به سبکی مدرن می کشاند که بسیار شیرین و خارق العاده است. 

رنگ بنفش از دیرباز یک رنگ سلطنتی و شاهانه بوده و استفاده از آن برای عموم آزاد نبوده است. آینه بنفش خاصیت آرام کننده و انرژی بخش دارد که می تواند تاثیرات زیادی بر روی روح و روان داشته  باشد. قیمت آینه بنفش بسته به طرح و مدلی که بر روی آن کار شده  متنوع است. با سفارش آینه بنفش و خرید آینه بنفش در طرح مختلف می توانید فضای خانسفارشه را لاکچری و تجملی نشان دهید، زیرا آینه بنفش جلوه گر نشاط و آرامش است که تاثیر خارق‌العاده ای بر روی زیبایی دکوراسیون خانه می گذارد. آینه بنفش یک شی دکوری  و تزئینی به شمار می رود که در خانه، ادارات، شرکت ها، تیمارستان ها و اتاق خواب، مزون ها و غیره برای تاثیر گذاری محیط استفاده می کنند.

دکوراسیون خیره کننده با آینه بنفش

جذابیت رنگ بنفش در بین رنگ ها به گونه ای بوده که در کنار همه رنگ ها از محبویت بالای برخوردار است ، قابل توجه می باشد که رنگ بنفش در سال 2017 به عنوان رنگ سال انتخاب شده است و این رنگ بنفش شاه پسند به دلیل استفاده متنوع از آن در خانه ها و لباس ها و دکورها بوده . حال به نمونه ای از آینه ها که در خانه و دکوراسیون های اثری خیره کننده داشته اشاره می کنیم . آینه بنفش نمونه ای از آینه ها بوده که می تواند در خانه از آن استفاده کرد .آینه بنفش در حال پذیرایی، در اتاق خواب در سرویس بهداشتی و ... که می تواند جبنه زیبایی در دکوراسیون به وجود آورد. و تابیدن نور سفید به آن که موجب دید مسیعی در خانه می شود. در بین طرح و مدل های متنوع آینه ها که زیبایی خاصی را به دکوراسیون می بخشد آینه بنفش به عنوان جلوه و شاهکاری زیبا بود . 

تاثیرات آینه بنفش بر دکور اتاق خواب

مطالب پیشنهادی: آینه برنز

آینه بنفش تخت و ویژگی های آن

آینه تخت که در خانه ها از آن استفاده می شود سطحی مسطح و تخت دارند. و خود به تنهایی در خانه مانند یک شی سرد و بی جانی بوده که در خانه قرار دارد . از این رو آینه بنفش تخت که در منازل می توان از آن بهره گرفت و محیط خانه را از خش بودن در آورد در ضمن می توان با استفاده از برجستگی های که در آینه بنفش ایجاد کرد سطح تخت و مسطح بودن آن را محو کرده و بازتاب خوبی را در محیط داشته باشد . ویژگی ها در آینه بنفش تخت در خانه ،شیک بودن ، زیبا بودن ، حس آرامش بخش بودن در محیط ، محیطی دل باز و .. از ویژگی های آینه بنفش بوده

بکارگیری رنگ های خوش ترکیب به همراه رنگ بنفش در دکوراسیون

سحری که رنگ بنفش دارد به گونه که در کنار اکثر رنگ ها قرار بگیرد زیبایی و شاهکاری زیبا را خلق می کند . حال با ترکیب و تلفیق برخی رنگ ها با رنگ بنفش می توان در دکوراسیون خانه ، شگفتی بی نظیری را آفرید که می تواند هر بیننده ای را مجذوب و شیفته خود کند . اولین تلفیق که شاهکارانه بوده ، ترکیب رنگ بنفش و سفید در کنار هم بوده . نمونه ای از این چیدمانه استادانه که آینه بنفش بوده از زیبایی خاصی برخوردار بوده آینه بنفش ملایم که روحی آرامش بخش را در هر خانه به ارمغان می آورد چرا که رنگ روشن سفید به دلیل خنثی بودنش می تواند با هر نوع رنگی ترکیب شود و در کنار هم قرار گرفتن آن با رنگ بنفش شگفتی عجیبی را به وجود می آورد.

کاربرد آینه بنفش

ترکیب رنگ بنفش با رنگ آبی :

رنگ آبی به دلیل آرامش و احساسی که به بیننده منتقل می کند دوست داشتنی و آرامش بخش بوده . کنار هم قرار دادن این رنگ با بنفش شادی و آرامشی دو چندان را برای محیط به ارمغان می آورد از این رو در دکوراسیون منزل می توان از ترکیب این دو رنگ در خانه بهره گرفت . شاید گفت آینه بنفش را ترکیبی از رنگ بنفش ، سفید بودن آینه و اینکه آبی آن که به صافی و زلال بودن آب و در عین حال بی رنگ بودن آن دانست تشبیه کرد . رنگ بنفش در کنار خیلی از رنگ ها ازجمله رنگ قهوه ای ،سبز ، نارنجی ، صورتی می تواند به دیزاین خانه روح و زیبایی خاصی را ببخشد ، که ترکیب این رنگ ها خود جداگانه شاهکار های را به وجود می آورد.

خدمات شرکت آگاهی گلس در زمینه آینه بنفش

شرکت آگاهی گلس در زمینه تولید و ساخت و عرضه آینه بنفش ، آینه های دودی و سایر آینه های تزئینی و ... در زمینه ساخت و تولید آینه های نرده های شیشه ای ، شیشه های رنگی ،دربه های شیشه ای ، انواع دیوار پوش ها برای ادارات و فروشگاه ها و... و در زمینه ارائه ویترین های شیشه ای فعالیت داشته. 
شرکت آگاهی گلس با دارا بودن مجرب ترین کادری خود در ارائه با کیفیت ترین محصولات خود به بازار داخلی و جهانی فعالیت داشته و سرآمد و پیشگام شرکت ها در کیفیت و بهره گیری از مجهزترین تجهیزات با تکنولوژی روز دنیا بوده. كه در این مورد آینه بنفش از این دسته بوده. 

مطالب پیشنهادی: آینه پتینه

آینه بنفش درکنار چه رنگ های استفاده می شود؟‌

آینه بنفش

رنگ بنفش که از ترکیب رنگ های قرمز و آبی حاصل می شود در زمره معنوی ترین رنگ ها قرار دارد به گونه ای که در علم روانشناسی رنگ ها از آن به عنوان سمبل عقل و احساسات و همچنین هماهنگی بین مادیات و معنویات می دانند . در این علم تفاوت چندانی بین رنگ بنفش و ارغوانی قائل نیستند و هر دو را در یک دسته می دانند. درباره رنگ بفش موعات روانشناسی زیادی بیان شده که قصد بر این است که ظرافت و تاثیر پذیری آن را در کنار رنگ سفید دریابیم که می توان از تلفیق این اثر در کنار هم به آینه بنفش اشاره کرد.
 

آینه بنفش وجوهی از رنگ بنفش و سفید

در بیمارستان های روانی و یا مطب های روانسناسان برای کاهش استرس و ترس بیماران از رنگ بنفش ملایم استفاده می شود .دلیل استفاده از این رنگ یاسی جهت تعدیل مشغله های که در ذهن به وجود آمده و آزار دهنده بوده اند استفاده می شوند . چرا که وقتی رنگ بنفش را در کنار رنگ سفید قرار داد سمبلی از خالص بودن و صافی را داشته ، از این رو بهترین ایده های که می توان در این فضا ها استفاده کرد استفاده از آینه بنفش یا گل های یاسی که در لیوان شیشه ای پایه بلند قرار دارد، بهره گرفت . رنگ بنفش در ملل مقدس نماد های زیادی پیدا کرده به گونه ای که در فرهنگ چین سمبل رویا پردازان و ادیبان بوده ، نشانه های چون عشق و محبت و صداقت و ... را در رنگ بفش در فرهنگ این کشور بوده .عملکرد رنگ بنفش که اشعه ماوراء بنفش نمونه ای از آن بوده در علم رنگ شناسی عاملی برای پاک کردن ترس و شوک های عصبی بوده . رنگ بنفش در زمینه های مختلف زندگی جلوه خوبی را پدیدار می کند و با توجه به اینکه این رنگ ها در کنار قرار گرفتن اشیاء سرد و گرم متنوعی که قرار می گیرند زیبایی خاصی را خلق می کنند .

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته