آینه جاکفشی

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

یکی از وسیله های بسیار مهم و کاربرد جاکفشی می باشد که در تمام خانه تا وجود دارد چه بهتر که این جاکفشی ها آینه داشته باشند تا بتوان قبل از این که از خانه خارج می شویم خودمان را در آینه مشاهده کنیم و اگر در استایل مان مشکلی وجود دارد آن را رفع کنیم. جاکفشی یک وسیله نظم دهنده به کفش ها و کلید و دیگر وسیله های خانه می باشد. همچنین جاکفشی نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی خانه ها ایفا می کند و باعث می شود که خانه ها زیباتر دیده شوند به همین دلیل بهتر است که قبل از خرید آن حتما به نوع، جنس، مدل، آینه جاکفشی، رنگ و ابعاد آن توجه داشته باشید.

خرید آینه جاکفشی

خرید آینه جاکفشی چگونه است؟

برای خرید آینه جاکفشی می توانید به سراغ فروشگاه های چوب و سراغ فروشگاه های مبل بروید سپس از این طریق می توانید از این فروشگاه ها نوع جاکفشی که انتخاب می کنید را خریداری کنید. یا این که می توانید به سراغ نجاری های بروید و از طریق آنها جاکفشی که می خواهید را خریداری کنید به این صورت که آینه قدی می خواهید این که می خواهید آینه کمد دار باشد . با هر طرحی که خودتان می پسندید می توانید درخواست سفارش آینه جاکفشی و ساخت جاکفشی را بدهید. مهم ترین نکته برای زمانی که قصد خرید آینه جاکفشی دارید این است که جای آن را در خانه تعیین کرده باشد و از قبل ابعاد جای مورد نظرتان را تایید کرده باشید. اما نگران نباشید به این دلیل آینه جاکفشی به اندازه و مدل های مختلف وجود دارد و تنوع این نوع اجناس در این بازار زیاد می باشد و هرکدام را که پسندید می توانید به راحتی آن را انتخاب کنید یا بگویید که آن را برایتان بسازند.
نکته مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که جاکفشی و آینه حتما نباید تمام دیوار را پوشش دهد بلکه می تواند یک سوم آن را اشغال کند یا این که مقداری بزرگتر باشد به این صورت است که نمای بهتری دارد. سفارش آینه جاکفشی می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی باشد که از مدل های جا کفشی بازار  خوششان نمی آید و از این رو می خواهند یک طرح کاملا جدید داشته باشند با سفارش جاکفشی می توانند هر طرحی که قابل اجرا بود را عملی کنند.

قیمت آینه جاکفشی چگونه محاسبه می شود؟

برای این که بتوانید قیمت جاکفشی های را تعیین کنید باید در نظر بگیرید که جنس جاکفشی و قاب آینه جا کفشی از چیست به این دلیل که اگر از چوب گردو باشد یا از چوب افرا یا ام دی اف MDF باشد یا ملامینه ، هر کدام قیمت ها متفاوت می باشد و در هزینه نهایی جاکفشی نیز تاثیر گذار می باشد. کیفیت محصول، مواد و متریال های به کار رفته و درجات مختلف ، تاثیر زیادی بر روی قیمت آن دارد. همچنین تفاوت قیمت جاکفشی های آینه دار می تواند به عواملی مانند : سایز آینه ، جنس آینه، نوع کمد، ابعاد آینه ، یراق آلات، جنس بدنه، جنس درب ، نوع طراحی و شیوه اجرا متفاوت باشد. تعدادی از آینه های جاکفشی ها به صورت قدی هستند و بعضی از این آینه ها نیز به دیوار وصل می شوند.

قیمت آینه جاکفشی

انواع آینه جاکفشی 

شما زمانی که می خواهید از خانه خارج شوید و به محل کارتان بروید یا این که یک قرار دوستانه دارید و می خواهید به قرارتان برسید زمانی که کفش های خود را می پوشید یک بار در آینه به استایل خود نگاه کرده و بعد از آن خارج می شوید. مدل های آینه جاکفشی زیادی برای آینه جاکفشی وجود دارد که شما می توانید آن ها را متناسب با خانه و دکوراسیون داخلی خانه تان انتخاب کنید .مانند : 
مدل آینه گرد برای بالای جاکفشی، که یکی از متداول ترین نوع های آینه برای جاکفشی می باشد. این آینه های بزرگ و گرد هستند و تقریبا می توان گفت کل بدن شما را نشان می دهد. می توانید براساس این که جاکفشی شما بزرگ است یا کوچک ، از آینه های گرد بزرگ یا از آینه های گرد کوچکتر استفاده کنید.
چند آینه در کنار هم ، نیز یکی از روش های مدرن برای داشتن آینه جا کفشی می باشد. در این نوع، چندین آینه بزرگ و کوچک در کنار یکدیگر به صورت نا منظم قرار گرفته و باعث می شود زاویه دید بیشتری نیز داشته باشید.  مثلا چند مدل آینه گرد کوچک و بزرگ که به طور مناسبی کنار هم در بالای جاکفشی نصب شده‌اند.
مدل آینه ایستاده یا قدی برای بالای جاکفشی نیز یکی از متداول ترین و کلاسیک ترین نوع آینه های جاکفشی محسوب می شود که خیلی از خانه ها حتی خانه های مدرن نیز از این مدل استفاده می کنند. قیمت جاکفشی ایستاده آینه دار با سایز جاکفشی ها متفاوت نمی باشد بلکه آینه بکار رفته و چوب بکار رفته در این نوع آینه های بیشتر نیز می باشد. با توجه به اینکه جاکفشی شما چقدر بلند یا کوتاه است، می توانید از آینه های مستطیلی بلند یا کوتاه به عنوان یک مدل آینه برای بالای جا کفشی استفاده کنید. در بعضی از مدل ها نیز به جای این که آینه را بالا جاکفشی قرار بدهند، در کنار جاکفشی قرار می دهند و در بسیاری مواقع حتی می توانید خود را به صورت قدی نیز تماشا کنید!

ویژگی های آینه جاکفشی 

برای این که بتوانید یک خانه زیبا داشته باشید بهتر است که از یک وسیله زیبا و با کیفیت نیز استفاده کنید به طور مثال جنس جاکفشی و جنس قاب آینه جاکفشی یکی از مهم ترین ویژگی های جاکفشی ها می باشد. معمولا جاکفشی در ورودی خانه ها قرار می گیرد و در همان ابتدا بهتر است که یک دید خوب و مرتبی ایجاد شود پس در خرید آن باید دقت کافی را به خرج دهید. آینه جا کفشی باید از جنس خوبی برخوردار باشد و مقاومت خوبی نیز داشته باشد.  قاب آینه باید جنس خوبی داشته باشد و کیفیت چوب آن به گونه ای باشد که خط و خش نگیرد و اگر به صورت کمدی می باشد به راحتی درب آن باز و بسته شود.  یکی دیگر از ویژگی های آن این است که باید ابعادی خریداری کنید مه متناسب با خانه شما باشد و بزرگتر از جایی که در نظر گرفته اید نباشد. یا این که اینقدر آینه آن کوچک باشد که مناسب برای جاکفشی نباشد. پس زمانی که در حال خرید آینه جاکفشی هستید به این نکات توجه کافی را داشته باشید .
آینه جاکفشی قدی می تواند یکی از ویژگی های مهم خرید جا کفشی محسوب شود. این مدل جاکفشی خیلی طرفدار داشته و برای خانه های نیز به کار می رود که ورودی خانه جای زیادی برای قرار دادن این حجم از آینه و جاکفشی را دارد. جاکفشی های قدی  ایستاده  و قدی آینه دار می توانند هم ساده باشند و فقط آینه باشند هم این که می توانند جالباسی نیز داشته باشند. 
در جاکفشی ایستاده آینه دار بسته به مدل و طرحی که دارد ممکن است آینه در کنار و یا روی جاکفشی تعبیه شده باشد. اگر این جاکفشی دارای کمد ایستاده برای آویزان کردن لباس باشد، می توان درب کمد را آینه ای در نظر گرفت و اگر فاقد کمد باشد فضایی در بالای کمد جاکفشی را برای نصب آینه انتخاب نمود. یکی از مدل های مدرن آینه قدی جا کفشی های به این صورت می باشد که آینه به درب جاکفشی وصل باشد و یک جاکفشی بلند داشته باشید.این مدل آینه از نوع های جدید و مدرن محسوب می شود.

بهترین مدل جاکفشی آینه دار کدام است؟

یکی از مدل های جاکفشی ها که خیلی طرفدار دارد و پرفروش ترین نوع آن نیز محسوب می شود مدل جاکفشی دیواری آینه دار می باشد که آینه آن به صورت قدی در کنار جاکفشی می باشد و روی جاکفشی نیز آویز های وجود دارد که می توانید، کت، کیف، کلید و ... را به آن آویز کنید. یکی دیگر از مدل هایی که خیلی طرفدار دارد و افراد زیادی خواهان آن هستند جاکفشی آینه دار به همراه نشیمن است و در این مدل در کنار جاکفشی یک پاف یا نشیمن وجود دارد که با نشستن بر روی آن می توانید راحت تر کفش های خود را بپوشید.
خیلی اوقات از قبل یک جاکفشی ساده دارید و به هر دلیل تمایلی به خرید یک جاکفشی آینه دار ندارید. در این مواقع تنها با خرید یک آینه می توان دکوراسیون شیک و جذابی برای ورودی خانه ایجاد کرد. برای آینه دار کردن جاکفشی ساده یک آینه با اندازه ای متناسب با جاکفشی تان خریداری کنید و با مراجعه به قاب سازی، یک قاب که تا جای ممکن شبیه به رنگ و طرح جاکفشی باشد، برایش انتخاب کنید.

سفارش آینه جاکفشی

آینه جاکفشی مدرن کدام است؟

جاکفشی کنسولی آینه دار یک آینه جاکفشی های مدرن محسوب می شود که هم زیبا می باشد هم مدرن . این جا کفشی ها به همراه یک آینه با اندازه و شکل شبیه به یک کمد یک وسیله بسیار کاربردی محسوب می شود. این نوع جاکفشی ها یک وسیله تزئینی برای خانه و دکوراسیون داخلی خانه نیز محسوب می شود. جاکفشی کنسولی آینه دار در مدل های پایه دار، بدون پایه  و دیواری برای فضای خانه ها معمولا ساخته می شود. اگر خانه شما از آن خانه های مدرن می باشد می توانید از این جاکفشی کنسولی آینه دار استفاده کنید. 
جاکفشی آینه ای به خودی خود یک وسیله مدرن در خانه ها محسوب می شود به این دلیل که در خانه های قدیمی تر معمولا از جاکفشی های ساده استفاده می شده است حتی می توان گفت جاکفشی های آهنی یکی از نوستالژی های محسوب می شود که ممکن است هنوز هم در خانه بعضی از پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها وجود داشته باشد و از این مدل جاکفشی ها استفاده کنند.

آینه جاکفشی سنتی چگونه است؟

خیلی از خانه ها وسیله ها و دکوراسیون خانشان به سبک سنتی می باشد و دوست دارند که تمامی وسیله های خانه شان نیز به سبک سنتی باشد. سبک سنتی به حالتی از چوب تیره که نقش و نگار دارند و از اشکال های هندسی مانند لوزی در آن ها خیلی استفاده شده باشد گفته می شود. آینه جاکفشی سنتی نیز معمولا بالای جاکفشی دو درب قرار دارد. و به حالی حشتی نیز می باشد. این جا کفشی ها معمولا از جنس چوب گردو ، روس و .. ساخته می شوند و بسیار مقاوم و محکم هستند و به این راحتی ها نیز خراب نمی شوند و آسیب نمی بیند.
در این محتوا در مورد این که تحوه خرید آینه جاکفشی چگونه است و در زمان خرید آن باید به چه نکاتی توجه داشت می پردازیم. برای این که بتوانید  بهترین انتخاب را داشته باشید بهتر است که محتوا جاکفشی آینه ای را تا انتها مطالعه کنید چون اطلاعات مفید نوشته شده است.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته