Menu

آینه جورچین 

021-77895306

چرا به آینه نیاز داریم؟

زمانی که آینه به رسمیت شناخته شد از این شیئ به عنوان یک پدیده تدریجی یاد شد. فضای مفهومی که برای آینه سفید وجود دارد به رسمیت شناخته شدن توانایی ها و درک کامل از تصویر در آینه خواهد بود. نتایج به دست آمده از یک تحقیق درباره آینه نشان می دهد که کودکان مهارت بالایی در طول سال دوم از زندگی خود در مدل های متعددی در زندگی خود دارند که این حقیقت توسط آینه کشف شد. در صورتی که چنین حقیقتی در واقعیت صادق نخواهد بود. مطالعات انجام شده نشان می دهد که انجام چنین کاری یک پیش نیاز برای بازی کودکان خواهد بود.

آینه جورچین
آینه جورچین

از زمانی متوجه شدیم که استفاده از آینه ساده بسیار کاربرد داشته است. یعنی چیزی در حدود سال 1970 میلادی آینه ها کاربرد داشته اند. زیرا به کمک آینه می توانستند خود را بهتر شناخته و رفتار انسان و حیوانات بهتر و بیشتر آشکار می شد. با کمک آینه جورچین می توانستند علامت های غیر معمولی که بر روی صورت خود می دیدند را بهتر درک کنند. از همان زمان آینه ها شهرت پیدا کردند و روز به روز کاربرد آن ها بیشتر و بیشتر شد تا جایی که امروزه به عنوان جزیی جدایی ناپذیر در زندگی انسان ها جا باز کرده است. در گذشته فقط آینه ها از یک فرمت خاص پیروی می کردند ولی امروزه آینه ها در مدل ها و انواع متفاوتی عرضه و تولید می شوند. موسسه گالوپ استدلال کرده است که با کمک یک آزمون به درستی می توان پاسخ پرسش های زیادی را درک نمود. در سال 2014 گالوپ به کم همکاران خود به این نتیجه رسیدند که آینه جورچین فقط ظرفیت حسی افراد را برای مطابقت با حرکت افراد به صورت بصری نشان خواهد داد.

تاریخچه آینه
آینه جورچین


آینه ها بعد از گذشت سال ها ، حالا به جایی رسیده اند که توسط تولید کنندگان در انواع و ابعاد و رنگ های مختلفی عرضه و تولید شده و در بازار به فروش می رسند. آینه ها هم می تواند از جنس های متفاوتی ساخته شود هم این که با رنگ های متفاوتی تولید و عرضه شوند. این که آینه در چه رنگ و با چه جنسی تولید شود بستگی به فضایی دارد که آینه می خواهد در آن جا نصب شود و از همه مهم تر سیلقه شخصی هر فرد که به چه رنگی باشد. آینه ها می توانند در انواع رنگ ها مانند بنفش ، سبز ، آبی ، سفید و آینه جورچین تولید شوند. امروزه آینه جورچین بسیار بیشتر از آینه با رنگ های دیگر توسط مشتریان سفارش داده می شود. زیرا آینه جورچین که با آینه تلفیق می شود باعث خواهد شد تا طراحی و دکوراسیون فضای موردنظر زیباتر شده و جذابیت خاصی به فضا بدهد. با دیدن خود در آینه جورچین که یک نوع از انواع آینه ها بوده و در رنگ های متفاوتی عرضه می شود باعث شده تا افراد حس خوبی پیدا کرده و تا آخر روز حس شادابی و نشاط داشته باشند. با کمک آینه جورچین می توان به شناخت عمیقی نسبت به خود دست پیدا کرد. 

این یک واقعیت تجربی بوده که به خوبی تثبیت شده می باشد که باعث می شود تا به خودشناسی دست پیدا کنید که به طور ناگهانی با یک رفتار خاص قابل ظهور نخواهد بود. این مشاهده نشان خواهد داد که با کمک آینه جورچین نمی توان به رسمیت شناختن را تجربه کرد بلکه به رسمیت شناختن به طور خاص قابل انجام خواهد بود نه به طور عام. مانند دستاوردهای شناختی دیگر ، شناخت خودتان را می توانید در یک آینه با مقداری تمرین به دست آورید. این کار اجازه خواهد داد تا دستاوردهای جزئی را با شجاعت به دست آورید. مورد دیگر این که این آینه باعث می شود تا فرایند یادگیری به خودی خود قابل تشخیص باشد. اگر به جای انسان با حیوانات نیز آن را آزمایش نمایید ممکن است مهارت نشان دادن را برای پیگیری حرکت آن ها به طور حسی با حرکات بدن آن ها متفاوت ببینید. همین آزمایش ها بر روی کودک 2 ساله نیز انجام شد و نشان داد که به طور معنی داری هر چیزی که در ذهن کودک می گذرد با تصویر وی در آینه یکی می باشد.
آینه جورچین
آینه جورچین طرح کندویی رنگ برنز
آینه جورچین طرح کندویی