آینه جورچین

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

از زمانی متوجه شدیم که استفاده از آینه ساده بسیار کاربرد داشته است. یعنی چیزی در حدود سال 1970 میلادی آینه ها کاربرد داشته اند. زیرا به کمک آینه می توانستند خود را بهتر شناخته و رفتار انسان و حیوانات بهتر و بیشتر آشکار می شد. با کمک آینه جورچین می توانستند علامت های غیر معمولی که بر روی صورت خود می دیدند را بهتر درک کنند. از همان زمان آینه ها شهرت پیدا کردند و روز به روز کاربرد آن ها بیشتر و بیشتر شد تا جایی که امروزه به عنوان جزیی جدایی ناپذیر در زندگی انسان ها جا باز کرده است. در گذشته فقط آینه ها از یک فرمت خاص پیروی می کردند ولی امروزه آینه ها در مدل ها و انواع متفاوتی عرضه و تولید می شوند. موسسه گالوپ استدلال کرده است که با کمک یک آزمون به درستی می توان پاسخ پرسش های زیادی را درک نمود. در سال 2014 گالوپ به کم همکاران خود به این نتیجه رسیدند که آینه جورچین فقط ظرفیت حسی افراد را برای مطابقت با حرکت افراد به صورت بصری نشان خواهد داد.

مطاالب پیشنهادی: شیشه رنگی

آینه ها معمولا در دکوراسیون داخلی برای بزرگ نشان دادن فضا و زیبایی بیشتر وسایل موجود در خانه استفاده می شوند. آینه های دکوراتیو طرح های متنوع و زیبایی دارند که می توان از آن ها به عنوان دیوارپوش بخش های مختلف خانه از جمله سالن پذیرایی، اتاق خواب یا حتی در سرویس بهداشتی و حمام استفاده کرد.

کاربرد آینه جورچین

طراحان داخلی اعتقاد دارند که آینه های جورچین بهترین گزینه برای طراحی داخلی دکوراسیون محسوب می شوند و از آن ها می توان به جای انواع کاغذ دیواری استفاده کرد. از مزایای مهم انواع آینه های جورچین می توان به لوکس و شیک بودن آن اشاره کرد، هم چنین آینه های جورچین به عنوان دیوارپوش در طراحی دکوراسیون داخلی خانه یا فروشگاه و دفاتر بزرگ اداری و تجاری استفاده می شود. برای انتخاب و خرید آینه های دکوراتیو جورچین با در نظر گرفتن نوع طراحی و چیدمان فضای داخلی ساختمان و سلیقه شخصی، می توان بهترین و زیباترین مدل آینه جورچین را خریداری کرد.

Image

قیمت آینه جورچین

آینه دکوراتیو پازلی که به آن آینه جورچین نیز گفته می شود یکی از انواع آینه دکوراتیو است که امروزه به دلیل طراحی و ویژگی های خاص خود بسیار مورد توجه و استقبال افراد قرار گرفته است. از این نوع آینه های دکوراتیو جهت زیبا سازی و جلوه بیشتر به محیط در ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی: آینه سفید

به طور کلی قیمت انواع آینه های دکوراتیو تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله نوع پروژه، ابعاد و اندازه، ضخامت آینه، رنگ آینه، برند و مجموعه تولید کننده آن هستند. قیمت آینه جورچین با در نظر گرفتن نوع آینه و متراژ آن محاسبه می شود. هرچه میزان کار کمتر باشد به طبع قیمت آن پایین تر خواهد بود. یکی دیگر از عوامل موثر بر تعیین قیمت آینه های جورچین، رنگ آینه است. 
رنگ های خاص در آینه های دکوراتیو قیمت بیشتری دارند و در مقابل آینه های ساده تر با قیمت پایین تر به فروش می رسند. آینه های با طرح خاص و شکسته که از رنگ طلایی استفاده شده است نسبت به آینه های ساده تر قیمت بیشتری دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آینه های دکوراتیو و قیمت آن ها بهتر است در این زمینه با افراد متخصص و کارشناس مشورت داشته باشید. آن ها راهنمایی های لازم را در مورد انتخاب و خرید و قیمت آینه های دکوراتیو برای شما خواهند داشت.

اهمیت آینه کاری جورچین در دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی همیشه جزو موضوعات خاص و ویژه در صنعت معماری و ساختمان سازی بوده است. اهمیت آینه کاری در طراحی دکوراسیون داخلی به دلیل آن که آینه به عنوان عنصری دکوراتیو در فضاسازی و زیبا سازی ساختمان نقش اساسی دارد، بسیار مهم است. مهم ترین مشخصه اصلی و مهم آینه های دکوراتیو انعکاس نور است که باعث روشنایی، زیبایی، شیک و خاص بودن بیشتر فضا می گردد.
از آینه کاری جورچین در دکوراسیون داخلی امروزه بیشتر استفاده می شود زیرا تلفیق آینه و نور حس طراوت و زیبایی و زندگی را در فضای داخلی ایجاد می کند که با سایر وسایل دکوری موجود در خانه قابل مقایسه نیست. آینه های پازلی نمونه ای از آینه های دکوراتیو هستند و به عنوان ایده ای جذاب و خلاقانه در تزیین و طراحی بخش های مختلف خانه به کار می روند.
انتخاب بهترین آینه دکوراتیو و خرید آن کار سخت و پیچیده ای نیست اما نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد. برای انتخاب انواع آینه های دکوراتیو باید به اندازه فضا، سبک دکوراسیون داخلی و زیبایی آینه توجه کنیم. برای خرید و انتخاب انواع آینه های دکوراتیو تمام نکات لازم را در مورد چگونگی انتخاب و نوع آن و هماهنگی با سایر وسایل در نظر داشته باشید. طراحان دکوراسیون داخلی با توجه به فضای موجود و نوع سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما بهترین و جذاب ترین انواع آینه های جورچین را معرفی و پیشنهاد می کنند.

Image

مطالب پیشنهادی: شیشه دکوراتیو

این یک واقعیت تجربی بوده که به خوبی تثبیت شده می باشد که باعث می شود تا به خودشناسی دست پیدا کنید که به طور ناگهانی با یک رفتار خاص قابل ظهور نخواهد بود. این مشاهده نشان خواهد داد که با کمک آینه جورچین نمی توان به رسمیت شناختن را تجربه کرد بلکه به رسمیت شناختن به طور خاص قابل انجام خواهد بود نه به طور عام. مانند دستاوردهای شناختی دیگر ، شناخت خودتان را می توانید در یک آینه با مقداری تمرین به دست آورید. این کار اجازه خواهد داد تا دستاوردهای جزئی را با شجاعت به دست آورید. مورد دیگر این که این آینه باعث می شود تا فرایند یادگیری به خودی خود قابل تشخیص باشد. اگر به جای انسان با حیوانات نیز آن را آزمایش نمایید ممکن است مهارت نشان دادن را برای پیگیری حرکت آن ها به طور حسی با حرکات بدن آن ها متفاوت ببینید. همین آزمایش ها بر روی کودک 2 ساله نیز انجام شد و نشان داد که به طور معنی داری هر چیزی که در ذهن کودک می گذرد با تصویر وی در آینه یکی می باشد.

Image

به تکه هایی از آینه که در ابعاد و اندازه مختلف و با طرح مشخص به صورت پازل در کنار هم قرار می گیرند، آینه جورچین گفته می شود. آینه های جورچین نمونه ای از آینه های دکوراتیو هستند که امروزه برای طراحی و زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. از مهم ترین مزایای انتخاب و خرید آینه های دکوراتیو جورچین انعکاس مناسب نور در فضای داخلی می باشد.
تهیه و تولید آینه های جورچین به این صورت است که آینه های دکوراتیو جورچین با دستگاه CNC در اندازه و ابعاد مختلف به صورت جداگانه برش داده می شوند و پس از پردازش قطعات برای نصب در محل آماده می شوند. با خرید آینه جورچین مناسب می توانید فضا را بزرگ و روشن و زیباتر جلوه دهید. آینه های دکوراتیو جورچین یکی از بهترین انتخاب ها برای زیباسازی و جلوه بیشتر محیط می باشند.

Image

مطالب پیشنهادی: شیشه لاکوبل
 

البته این نکته در مورد انواع آینه های جورچین وجود دارد که برای نصب آینه های دکوراتیو جورچین از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا شکل نهایی آینه جذابیت فضای داخلی ساختمان را چند برابر کند. در ادامه می خواهیم شما را با کاربردهای آینه جورچین و قیمت و اهمیت آن در طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا کنیم با ما همراه باشید. 

Image

راهنمای خرید آینه جورچین


همان طور که می دانید آینه های دکوراتیو در اندازه و ابعاد و مدل های متفاوت طراحی و تولید می شوند. طبق نظر طراحان دکوراسیون داخلی برای بزرگ جلوه دادن فضای کوچک در خانه می توان از آینه های دکوراتیو جورچین استفاده کرد. آینه جورچین می تواند ایده ای جالب و جذاب برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه باشد. 
اگر قصد خرید آینه جورچین دکوراتیو برای خانه خود را دارید به این نکته توجه داشته باشید که آینه را با توجه به اندازه فضا و نوع طراحی داخلی خانه انتخاب و خریداری کنید تا جلوه و زیبایی آینه خریداری شده چند برابر شود. چنان چه آینه های دکوراتیو در محل مناسب نصب شوند به دلیل انعکاس نور در آن حس طراوت و زیبایی در فضای مورد نظر ایجاد می شود.
 
  مطالب پیشنهادی: آینه تراش​

 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته