صنایع شیشه و آینه آگاهی گلس

آینه دودی

یکی از جذاب ترین انواع آینه های دکوراتیو در حال حاضر، آینه دودی است که در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و امروزی جایگاه خاص و ویژه ای دارد. یکی از دلایل افزایش طراحی و تولید آینه دودی در بازار فروش آینه های دکوراتیو، تقاضای فراوان این محصول است. آینه های دودی با گسترش صنعت تولید شیشه و طراحی و ساخت انواع شیشه های رنگی در کشور فروش فوق العاده ای پیدا کرد.
آینه های دودی از ترکیبات مس، نقره، ترکیبات رنگ دودی و قلع ساخته می شود که برای دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان، درب و پنجره ماشین و غیره کاربرد دارد. اهمیت استفاده از شیشه های رنگی از جمله آینه های دودی در طراحی دکوراسیون داخلی بالاست و اکثر طراحان و معماران باتجربه و ماهر در این زمینه از انواع شیشه های دودی برای زیباسازی و جذابیت فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می کنند.


آینه دودی 

   
آینه های دودی دکوراتیو به عنوان یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین انواع آینه های دکوری به شمار می روند. در ادامه می خواهیم بیشتر در مورد خصوصیات آینه های دودی و چگونگی انتخاب و خرید آن و مزایای نصب آینه های دودی دکوری در دکوراسیون داخلی صحبت کنیم با ما همراه باشید.

طراحی و تولید انواع آینه دودی 

طراحی و تولید آینه دودی در شرکت های تولید کننده شیشه رنگی با بهرگیری از دانش روز دنیا و تجهیزات پیشرفته و مدرن در زمان مشخص با قیمت مناسب انجام می شود. امروزه در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان اغلب از شیشه های رنگی ساده یا طرح دار استفاده می شود. یکی از کاربردی ترین انواع شیشه های رنگی که در حال حاضر جزو ارکان اصلی و مهم طراحی مدرن و لوکس دکوراسیون داخلی محسوب می شود، آینه دودی نام دارد.
به طور کلی انتخاب رنگ و مدل آینه های دکوراتیو با در نظر گرفتن سلیقه مشتری و سبک طراحی و چیدمان داخلی ساختمان اداری، مسکونی، تجاری انجام می شود. کارشناسان و مشاورین متخصص در زمینه طراحی و معماری ساختمان معمولا با توجه به نوع دکوراسیون بهترین و زیباترین انواع آینه های دکوراتیو را انتخاب و در جای مناسب نصب و اجرا می کنند.
 

امروزه تقاضا برای خرید شیشه رنگی و استفاده از آینه های دودی دکوراتیو در ساختمان روز به روز در حال افزایش است. آینه های دودی یکی از محبوب ترین انواع آینه و شیشه های دکوراتیو هستند که برای طراحی بخش های مختلف نمای داخلی و خارجی ساختمان، میزهای ناهارخوری، وسایل دکوری جذاب استفاده می شود. 

خرید آینه دودی

همان طور که می دانید آینه های دودی یکی از انواع آینه های دکوراتیو به شمار می روند که به دلیل جذابیت و شیک بودنشان در طراحی دکوراسیون مدرن و ساخت وسایل دکوری زیبا نقش مهم و اساسی دارند. نکته مهم در زمان انتخاب و خرید آینه دودی دکوراتیو این است که باید با توجه به نوع چیدمان و سبک و طراحی ساختمان این محصول خریداری شود.
آینه های دودی در انواع طرح و مدل در بازار برای مصارف ساختمانی و دکوری به فروش می رسند. تفاوت تصویر در آینه های دودی با سایر آینه های دکوراتیو این است که در انواع آینه های دودی تصویر به صورت تیره به افراد نشان داده می شود و روشنایی و شفافیت تصویر آینه های معمولی را ندارد.
در دکوراسیون داخلی برخی از افراد تمایل دارند از آینه های بزرگ استفاده کنند اما دوست ندارند تصویر سایر وسایل در آینه نمایان شود. از این رو طراحان دکوراسیون داخلی به آن ها پیشنهاد می کنند که از آینه های دودی که رنگ تیره تری نسبت به سایر آینه های دکوراتیو دارند در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنند.

 مزایای شیشه دودی آینه ای ماشین

شیشه دودی آینه ای ماشین یکی از راه کارهای مناسب و مقرون به صرفه در امان ماندن از گرما در فصل تابستان است که برای جلوگیری از آفتاب سوختگی و سلامت جان سرنشینان انجام می شود. از مزایای شیشه دودی آینه ای ماشین می توان به زیبایی ظاهری خودرو و جذابیت آن اشاره کرد، هم چنین مانع از ورود اشعه مضر خورشید به داخل خودرو و آفتاب سوختگی افراد در خودرو می شود.

آینه دودی 

 

شیشه های دودی آینه ای ماشین مقاومت و استقامت بالایی در برابر ضربه و فشار و حرارت های بالا از خود نشان می دهند، به همین دلیل یکی از گزینه های مناسب برای دودی کردن شیشه خودرو است. برای انتخاب رنگ شیشه دودی آینه ای ماشین بهتر است با کارشناس متخصص در این زمینه مشورت داشته باشید.

آینه دودی چه کاربردی در دکوراسیون داخلی دارد؟

از مهم ترین عناصر در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی آینه های دکوراتیو می باشند. آینه های دکوراتیو دارای رنگ بندی و طرح خاص و متنوع هستند که با توجه به دکوراسیون داخلی و هماهنگی میان سایر وسایل موجود در ساختمان انتخاب و خریداری می شوند.
زیبایی، جذابیت، لوکس و شیک بودن، مقاومت در برابر حرارت و ضربه، تنوع در طرح و مدل، عدم شکستگی و نفوذ آب و رطوبت همه از خصوصیات مهم آینه های دودی دکوراتیو هستند. از کاربردهای مهم این شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی می توان به استفاده از آن ها به عنوان پوشش دیوار یا سقف، وسایل دکوری لوکس، شیشه رومیزی برای میز ال سی دی و میز ناهارخوری، پارتیشن و جداسازی فضا، درب و پنجره اشاره کرد.  

   آینه دودی

آینه دودی یکی از زیباترین و بهترین آینه های دکوراتیو است که با هر سبک از طراحی دکوراسیون داخلی هماهنگ می شود. از آینه های دودی در طراحی ساختمان به سبک کلاسیک یا مدرن و امروزی استفاده می شود.  چنان چه می خواهید تغییرات اساسی در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان خانه یا محل کار خود داشته باشید، می توانید از انواع آینه های دودی به عنوان پوشش دیوار، شیشه برای میز ناهارخوری یا میز تلویزیون، درب کمد و تزئین ستون یا سایر بخش های موجود در ساختمان استفاده کنید.
آینه های دودی تمامی ویژگی های خاص آینه های دکوراتیو را دارند و انتخاب مناسب مقرون به صرفه ای برای طراحی دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی محسوب می شوند. با دریافت اطلاعات لازم و مشاوره در زمینه انتخاب آینه دودی می توانید خرید مطمئن و خوبی داشته باشید.