آینه رنگی

از گذشته تا به حال زندگی انسان ها دچار دگرگونی های زیادی شده است. یکی از این دگرگونی ها در مورد آینه ها می باشد. آینه ها هم مانند خیلی از چیزهای دیگر دچار دگرگونی شده است. با این دگرگونی در نسل آینه ها زندگی طبیعی انسان ها نیز دچار دگرگونی شده است. با به کارگیری تجهیزاتی برای ساخت آینه ها و هم چنین استفاده از سیستم های پیشرفته آینه ها دچار تغییرات شدند. یکی از این تغییرات به وجود آمده استفاده از طیف رنگ وسیع در آینه ها می باشد. هر کس می تواند هر رنگی را متناسب با رنگ لوازم به کار رفته در منزل یا محل کار خود مورد استفاده قرار بدهد. در همین بین آینه هایی با عنوان آینه رنگی شکل گرفت . آینه ها امروزه از این ویژگی برخوردار خواهند بود که شما بتوانید آن ها را با رنگ مورد دلخواه خود سفارش بدهید.

Image

 

روش تولید آینه رنگی

برای این که بتوانید این نوع از آینه را تولید کرده و عرضه نمایید شما می توانید سیستمی را به کار بگیرید تا به کمک آن سیستم ، آینه رنگی تولید شود. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که به کمک آن می توانید از روغن و اسانس ها استفاده کرده و آن ها را بر روی آینه ریخته و آینه مورد نظر را به آینه رنگی تبدیل نمایید. ترکیب این مواد به تولید رنگ در آینه رنگی کمک شایانی خواهد کرد.نتیجه ای که از انجام این کار حاصل خواهد شد آینه رنگی خواهد بود.

تاثیر نور در آینه رنگی

نور در مواردی مانند چاپ و همین طور در دنیای مجازی در وب نیز کاربرد خواهد داشت. عامل نور در تمام زندگی انسان ها باعث ایجاد انرژی خواهد شد. با تابش نور در آینه رنگی ، رنگی که در آینه مورد نظر استفاده شده است خودش را بیشتر نشان خواهد داد. بنابراین به این نتیجه خواهیم رسید که عامل نور در سیستم رنگ در آینه رنگی باعث ایجاد فرکانس و انرژی خواهد شد. ایجاد این فرکانس بر روی باورهای شما و الگوهای رفتاری شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

روغن های رنگی و اسانس ها به شما کمک می کنند تا بتوانید تغییراتی در انرژی های درونی و ذهنتان ایجاد کنید. رنگی که در آینه رنگی مورد استفاده قرار می گیرد باعث ارتعاش بیشتر شده و تعامل بیشتری را میان افراد ایجاد خواهد کرد. رنگ ها به صورت های مختلفی تولید و در دسترس قرار خواهند گرفت یکی از این حالت ها، حالت فیزیکی و ملموس می باشد که رنگ ها در آینه رنگی ایجاد خواهند کرد. رنگ ها تاثیر عمیقی بر تک تک سلول های بدن انسان خواهند داشت.

برای این که بتوانید خودتان و یا حتی اطراف خود را ببینید باید عامل نور هم حتما در آینه رنگی وجود داشته باشد تا شما بتوانید تصویر هر چیزی را در آینه رنگی ببینید. نور مهم ترین عامل تاثیر گذار خواهد بود. با تابش نور در آینه رنگی تمامی رنگ ها چه رنگ هایی که از درجه غلظت کمی برخوردار باشند و چه رنگ هایی که از درجه غلظت زیادی برخوردار باشند را منعکس خواهد کرد و شما قادر خواهید بود تا هر شیئی را با هر رنگی ببینید.

رنگی که در آینه رنگی استفاده می شود برای مثال می تواند سبز باشد البته اگر که رنگ وسایل دیگر نیز در منزلتان سبز باشد رنگ سبز در آینه رنگی هم بسیار بیشتر از قبل خود را نشان خواهد داد. برای این که بتوانید رنگ سبز را در منزل خود تشدید کنید می توانید از آینه سبز رنگ هم استفاده کنید همین طور هر رنگ دیگری را با توجه ترکیب رنگ وسایل دیگر در منزل یا محل کارتان.

نور منعکس شده توسط تابش نور در آینه رنگی به صورتی خواهد بود که طیف الکترومغناطیس در آن شامل طیف وسیعی از طول موج مرئی و نامرئی بوده و در چشم انسان نمایان خواهد شد.

بخشی که به عنوان بخش مرئی در آینه رنگی می باشد از طول موج 400 نانومتر تا طول موج 700 نانومتر تشکیل خواهد شد. در کل رنگ هایی مانند نارنجی ، آبی ، قرمز ، نیلی و ... می توانند رنگ هایی باشند که برای ایجاد آینه های رنگی از آن ها استفاده خواهد شد. هر کدام از این رنگ ها دارای طیف وسیعی و همین طور طول موج های مختلف خواهند بود.

اسانس های مورد نیاز برای تولید رنگ در آینه رنگی

36 اسانس گایا تولید خواهد شد که عبارتند از : طلا ، نقره ، مس ، اشعه های جدید و ... که همگی این اسانس ها علتی برای فهمیدن اجزاء موجود بر روی کره زمین خواهند بود. بطری های حاوی جوهر که دارای 36 رنگ می باشند هر کدام القا کننده پیامی در موقعیت های خاص خواهند بود. در واقع بازتابی از واقعیت های متنوع می باشند.

سیستم استفاده شده در آینه رنگی

روغن های خاصی برای ایجاد رنگ در آینه رنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این روغن ها شامل 36 رنگ برای تولید رنگ بر روی آینه رنگی خواهد بود. این طیف رنگ وسیع را می توانید در بطری های سیاری ایجاد کنید تا بتوانید قبل از این که رنگ را برای آینه استفاده کنید و آن را به آینه رنگی تبدیل کنید حتما غلظت مورد نیاز رنگ را که می خواهید برای ساخت آینه رنگی تولید کند در مورد آن اطمینان لازم را به دست آورده و بعد رنگ مورد نظر را برای ایجاد آینه رنگی استفاده نمایید. در این بطری ها شما می توانید اندازه غلظت رنگ را تعیین کرده و بعد آن را برای ریختن بر روی آینه استفاده نمایید. گاهی می خواهید تا رنگ انتخابی شما برای آینه رنگی کم رنگ باشد و گاهی اوقات هم پر رنگ که با انجام این کار دیگر هیچ نگرانی در مورد رنگ در آینه رنگی نخواهید داشت. علاوه بر روغن و رنگ که در بالا به آن ها اشاره شد حالا نوبت به بطری هایی خواهد رسید که به آن ها بطری های چاکرا گفته می شود. که دارای طیف رنگ 15 رنگ خواهند بود. با کمک این بطری های چاکرا می توانید رنگ هایی به غیر از رنگ های اصلی برای تولید آینه رنگی را تولید کنید.

تاثیر آینه رنگی

این نوع آینه تولید شده می تواند بر روی الگوهای رفتاری و روابط افراد بسیار تاثیر گذار باشد. در نتیجه خواهید توانست به کمک این آینه الگوهای رفتاری و روابط خود را بهتر درک کنید. رنگی که بر روی آینه رنگی استفاده می شود بر جنبه های متفاوت زندگی تاثیر گذار خواهد بود. این تاثیرات شامل : روابط ، انرژی ، مشاغل ، مسائل بهداشتی و همین طور ارتباطات معنوی و رشد شخصی افراد بوده که تاثیرات بسزایی خواهد داشت. علاوه بر این که رنگ را می توان در آینه برای رنگی کردن آن استفاده نمود می توان از رنگ برای رنگی کردن بطری ها و نقاشی کردن بر روی شیشه استفاده نمود. رنگ کاربردهای فراوانی داشته و علاوه بر این تاثیر زیادی بر روی افراد از نظر معنوی خواهد داشت. با آینه رنگی شما درک بهتر و بیشتری نسبت به همه چیز خواهید داشت. می توانید درک عمیقی نسبت به هر چیزی که در اطرافتان اتفاق میوفتد داشته باشید. می توانید با رنگ نقاشی های منحصر به فردی را ایجاد کرده و با نصب آن ها و دیدن رنگ ها در آن نقاشی لذت ببرید. به کار بردن رنگ در هر چیزی تاثیر بسیار بسزایی در زندگی شما خواهد داشت.
به غیر از مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد حالا نوبت به این خواهد رسید که از رنگ در آینه ها استفاده کرده و آن ها را تبدیل به آینه های رنگی کنید. به کار بردن رنگ در آینه می تواند باعث شود تا شما دید بهتری نسبت به دنیای اطراف و همین طور نسبت به خود احساس کنید. به کارگیری این آینه می تواند الگوی خوبی نسبت به جنبه های متفاوت در زندگی داشته باشد. وجود رنگ در آینه باعث می شود که شما حقیقتی که عاملی به نام نور در آینه باعث می شود تا شما تصویر واضحی از خود در آینه رنگی ببینید را بهتر درک کرده و هر چیزی را بتوانید به طور واقعی احساس کرده و در زندگی نشاط و شادابی بیشتری را احساس نمایید. آینه رنگی می تواند زیبایی و عظمت را به طور بی نهایت نشان بدهد.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته