آینه سفید

انواع رنگ سفید در آینه سفید و دکوراسیون منزل را بشناسید!

رنگ سفید در آینه ها مخصوصا آینه سفید و همچنین خود رنگ سفید و کاربرد آن از هیچ گونه قانون و اصولی پیروی نمی کند. رنگ سفید در بسیار ساده و زیباست ولی ممکن است به دلیل بی روح بودن آن و زود کثیف شدن کمتر مورد استفاده قرار گیرد. بنا بر این برای اکثر افراد برای اینکه این فضای بی روح و یک دست را در محیط ایجاد نکنند از طیف های گرم تری مانند رنگ های شیری و نقره ای به جای آنها یا در کنار آنها استفاده می کنند. رنگ شیری به دیوار ها گرما و روشنایی و نور می دهد. در اتاق خواب هایی که کاملا سفید هستند می توان از آینه سفید برای یک دست شدن آن و زیباتر جلوه دادن اتاق خواب استفاده کنند. هم چنین افرادی که نمی خواهند از آینه سفید یک دست برای اتاق خواب خود استفاده کنند می توانند از رنگ های نام برده مانند شیری و یا نقره و از این قبیل رنگ ها برای روح دادن و گرم کردن فضا و از یک دستگی درآوردن فضا استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی های رنگ سفید چه در آینه سفید و یا چه در دکوراسیونی با رنگ سفید و یا حتی نور سفید باعث ایجاد خطای دید می شود. از این رنگ می توان برای بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضا و محیط چه در محل کار چه در منزل و یا اتاق خواب ها و ستون ها و یا هر جای دیگر می باشد. هم چنین در مکان هایی که از نور دهی پایینی برخوردارند می توانند با به کار بردن رنگ سفید در فضای آن محیط آن را بزرگ تر نشان دهند. این یکی از ویژگی های بارز رنگ سفید در دکوراسیون و هم چنین در آینه سفید می باشد. این خطای دید باعث می شود فضا و محیط را بزرگ تر و روشن تر به چشم به نظر برسد. همه ی موارد گفته شده درباره ی رنگ سفید از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. این رنگ مورد پسند همه افراد است و را آن در همه زمینه ها از جمله آینه سفید مورد استفاده قرار می دهند. همچنین این در دکوراسیون بسیار مورد کاربرد است. اما گاهی نیاز از یک دستی و یک رنگی خارج شده و از رنگ های مشابه آن برای دکوراسیون و طراح داخلی چه مربوط با آینه سفید و یا موارد دیگر استفاده شود. امروزه دکوراسیون داخلی و ترکیب رنگ ها از موارد بارز در طراحی می باشد و بسیار مورد توجه همگان است و استقبال زیادی از آن تا کنون شده است.

Image

 

 

رنگ سفید گچی در آینه سفید

این نوع از رنگ سفید گچی را نیز می توان در آینه سفید نیز به کاربرد. شایان به ذکر است این از نوع خالص رنگ سفید می باشد و از آن می توان برای جایگزین کردن رنگ سفید ساده چه در آینه سفید و یا چه در دکوراسیون منزل و محیط سر کار استفاده نمود. برای اینکه از خالصی آن کاسته شود و رنگ کمی به فضا روح دهد بهتر با رنگ های تیره ای از جمله قهوه ای ترکیب شود تا فضای خالی را بی روح نشان ندهد.

رنگ سفید استخوانی در آینه سفید

یکی از جذاب ترین و دلنشین ترین و هم چنین محبوب ارین رنگ هایی است که در بین افراد مورد پسند عام در آینه سفید و طراحی دکوراسیون منزل و محیط کارشان می باشد. رنگ سفید استخوانی بعد از رنگ سفید ساده برای رنگ کردن دیوار ها از آن استفاده می کنند. این رنگ تقریبا به رنگ سفید نزدیک بوده و در آن تناژی از رنگ زرد به کار رفته که بسیار کم رنگ است. اصولا از این رنگ در طراحی برای رنگ کرد دیوار ها استفاده می شود و به راحتی می تواند رنگ های به کار رفته در طراحی دکوراسیون را با هم هماهنگ کند.

Image

رنگ سفید عاجی در آینه سفید

اشتباه نکنید. این رنگ، رنگ سفید استخوانی نیست. شاید در وهله ی اول مشابه هم به نظر برسند. اما اگر کمی دقت کنید می توانید ببینید که با هم تفاوت دارند. رنگ سفید عاجی تقریبا ترکیبی از رنگ سفید استخوانی با صورتی بسیار ملایم است که جلوه ی خاصی را مخصوصا به آینه سفید می دهد. از لحاظ زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار و منزل جلوه ی خاصی را به مفضا می دهد. کاربرد این رنگ در آینه سفید بسیار جذاب و دلنشین می باشد. این رگ سفید عاجی از رنگ های دیگر سفید حتی رنگ سفید استخوانی جذاب تر و پر طرفدارتر می باشد. هم چنین جزء اولویت های انتخابی رنگ برای ترکیب رنگ در سال 2016 و هم چنین در طراحی دکوراسیون پاستلی و مبلمان با طرح حهای گل گلی مورد استفاده و استقبال مردم قرار می گیرد.

 

رنگ سفید کاپوچینویی در آینه سفید

شاید در نگاه اول اکثر رنگ های سفید مانند هم باشند. ولی اگر دقت کنید اکثر آنها با هم تفاوت دارند. رنگ سفید کاپوچینویی با رنگ سفید شیری بسیار شبیه به هم هستند و برای تشخیص رنگ هر کدام باید بسیار دقت کرد. این رنگ خاص تقریبا ترکیبی از از رنگ سفید خالص با مقدار بسیار کمی رنگ قهوه ای می باشد که آن را از آن بی روح بودن در می آورد. بر همین اساس می توان برای داشتن یک فضای شیک و مدرن و دل انگیز از این رنگ سفید کاپوچینویی و هم چنین در آینه سفید استفاده کرد. این رنگ محیط و فضای دلنشین و گرمی را به وجود می آورد. هم چنین انتخاب این رنگ دلنشین برای دیوار های یک منزل مسکونی بسیار زیبا می باشد ، ولی اگر بتوان در کنار آن از مبلمان آبی رنگ و آینه سفید استفاده کنند زیبایی و جذابیت آن را دو چندان می نماید. رنگ های سفید متفاوت دیگری نیز وجود دارند که هر کدام زیبایی خاص و جذاب منحصر به فرد خود را دارند. از این گونه سفید ها را می توان در آینه سفید های مورد نظر و یا کنشول ها چه برای سفارش و یا طراحی دکوراسیون منزل و محیط کار و یا درست کردن آن به صورت دستی مورد کاربرد قرار داد.

Image

 

رنگ سفید مرمری در آینه سفید

این نوع رنگ سفید مرمری که همه ی ما با آن آشناییت داریم می دانیم که در آن رگه هایی از رنگ خاکستری در آن وجود دارد که باعث جلا دادن و زیبا تر شدن آن می شود. از رنگ سفید مرمری نیز در آینه سفیدر رنگ استفاده می شود. این رگه های خاکستری جلای زیبا و خاصی را به این رنگ سفیدی می دهد که منجر به جذاب شدن ان می شود. از رنگ سفید مرمری بیشتر در لوازم دکوراتیو ودر جزئیات طراحی و دکوراسیون داخلی منازل مانند کانتر آشپز خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه استفاده از این رنگ در رنگ دهی برای دکوراسیون منزل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

رنگ سفید ساده در آینه سفید

رنگ سفید از لحاظ زیبایی و سادگی جذابیت خاص خود را دارد و بسیار مورد توجه عموم می باشد. رنگ سفید دو نوع مات و براق و یا ترکیبی از هر دو را شامل می شود. هر دو رنگ آن زیبایی منحصر به فردی برخوردارند. انتخاب هر کدام از این ها بستگی به سلیقه ی افراد برای مواردی که می خواهند استفاده کنند دارند. اما بهتر است رنگ سفید مات را در برای دیوار ها وسقف و ستون های منزل مورد استفاده قرار گیرد و رنگ سفید براق آن برای لوازم منزل مانند کمد ها و یا سرویس خواب ها و یا آینه سفید و هر چیز دیگری مورد استفاده واقع شود. البته در مورد آینه های سفید و کنسول های چه در منزل و یا چه در محیط اداری هر دو رنگ سفید مات و سفید براق زیبا هستند. پس در مورد آینه های سفید می توان هر دو مورد رنگ نام برده شده و یا ترکیب آن دو رنگ سفید و مات استفاده شود که بسیار زیبا و دلنشین می باشد.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته