آینه سفید

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

انواع رنگ سفید در آینه سفید و دکوراسیون منزل را بشناسید!

رنگ سفید در آینه ها مخصوصا آینه سفید و همچنین خود رنگ سفید و کاربرد آن از هیچ گونه قانون و اصولی پیروی نمی کند. رنگ سفید در بسیار ساده و زیباست ولی ممکن است به دلیل بی روح بودن آن و زود کثیف شدن کمتر مورد استفاده قرار گیرد. بنا بر این برای اکثر افراد برای اینکه این فضای بی روح و یک دست را در محیط ایجاد نکنند از طیف های گرم تری مانند رنگ های شیری و نقره ای به جای آنها یا در کنار آنها استفاده می کنند. رنگ شیری به دیوار ها گرما و روشنایی و نور می دهد. در اتاق خواب هایی که کاملا سفید هستند می توان از آینه سفید برای یک دست شدن آن و زیباتر جلوه دادن اتاق خواب استفاده کنند. هم چنین افرادی که نمی خواهند از آینه سفید یک دست برای اتاق خواب خود استفاده کنند می توانند از رنگ های نام برده مانند شیری و یا نقره و از این قبیل رنگ ها برای روح دادن و گرم کردن فضا و از یک دستگی درآوردن فضا استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی های رنگ سفید چه در آینه سفید و یا چه در دکوراسیونی با رنگ سفید و یا حتی نور سفید باعث ایجاد خطای دید می شود. از این رنگ می توان برای بزرگ تر و روشن تر نشان دادن فضا و محیط چه در محل کار چه در منزل و یا اتاق خواب ها و ستون ها و یا هر جای دیگر می باشد. هم چنین در مکان هایی که از نور دهی پایینی برخوردارند می توانند با به کار بردن رنگ سفید در فضای آن محیط آن را بزرگ تر نشان دهند. این یکی از ویژگی های بارز رنگ سفید در دکوراسیون و هم چنین در آینه سفید می باشد. این خطای دید باعث می شود فضا و محیط را بزرگ تر و روشن تر به چشم به نظر برسد. همه ی موارد گفته شده درباره ی رنگ سفید از ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد. این رنگ مورد پسند همه افراد است و را آن در همه زمینه ها از جمله آینه سفید مورد استفاده قرار می دهند. همچنین این در دکوراسیون بسیار مورد کاربرد است. اما گاهی نیاز از یک دستی و یک رنگی خارج شده و از رنگ های مشابه آن برای دکوراسیون و طراح داخلی چه مربوط با آینه سفید و یا موارد دیگر استفاده شود. امروزه دکوراسیون داخلی و ترکیب رنگ ها از موارد بارز در طراحی می باشد و بسیار مورد توجه همگان است و استقبال زیادی از آن تا کنون شده است.

آینه سفید

مطالب پیشنهادی: شیشه دکوراتیو

رنگ سفید گچی در آینه سفید

این نوع از رنگ سفید گچی را نیز می توان در آینه سفید نیز به کاربرد. شایان به ذکر است این از نوع خالص رنگ سفید می باشد و از آن می توان برای جایگزین کردن رنگ سفید ساده چه در آینه سفید و یا چه در دکوراسیون منزل و محیط سر کار استفاده نمود. برای اینکه از خالصی آن کاسته شود و رنگ کمی به فضا روح دهد بهتر با رنگ های تیره ای از جمله قهوه ای ترکیب شود تا فضای خالی را بی روح نشان ندهد.

رنگ سفید استخوانی در آینه سفید

یکی از جذاب ترین و دلنشین ترین و هم چنین محبوب ارین رنگ هایی است که در بین افراد مورد پسند عام در آینه سفید و طراحی دکوراسیون منزل و محیط کارشان می باشد. رنگ سفید استخوانی بعد از رنگ سفید ساده برای رنگ کردن دیوار ها از آن استفاده می کنند. این رنگ تقریبا به رنگ سفید نزدیک بوده و در آن تناژی از رنگ زرد به کار رفته که بسیار کم رنگ است. اصولا از این رنگ در طراحی برای رنگ کرد دیوار ها استفاده می شود و به راحتی می تواند رنگ های به کار رفته در طراحی دکوراسیون را با هم هماهنگ کند.

خرید شیشه سفید

رنگ سفید عاجی در آینه سفید

اشتباه نکنید. این رنگ، رنگ سفید استخوانی نیست. شاید در وهله ی اول مشابه هم به نظر برسند. اما اگر کمی دقت کنید می توانید ببینید که با هم تفاوت دارند. رنگ سفید عاجی تقریبا ترکیبی از رنگ سفید استخوانی با صورتی بسیار ملایم است که جلوه ی خاصی را مخصوصا به آینه سفید می دهد. از لحاظ زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی محیط کار و منزل جلوه ی خاصی را به مفضا می دهد. کاربرد این رنگ در آینه سفید بسیار جذاب و دلنشین می باشد. این رگ سفید عاجی از رنگ های دیگر سفید حتی رنگ سفید استخوانی جذاب تر و پر طرفدارتر می باشد. هم چنین جزء اولویت های انتخابی رنگ برای ترکیب رنگ در سال 2016 و هم چنین در طراحی دکوراسیون پاستلی و مبلمان با طرح حهای گل گلی مورد استفاده و استقبال مردم قرار می گیرد.

مطالب پیشنهادی: شیشه لاکوبل

رنگ سفید کاپوچینویی در آینه سفید

شاید در نگاه اول اکثر رنگ های سفید مانند هم باشند. ولی اگر دقت کنید اکثر آنها با هم تفاوت دارند. رنگ سفید کاپوچینویی با رنگ سفید شیری بسیار شبیه به هم هستند و برای تشخیص رنگ هر کدام باید بسیار دقت کرد. این رنگ خاص تقریبا ترکیبی از از رنگ سفید خالص با مقدار بسیار کمی رنگ قهوه ای می باشد که آن را از آن بی روح بودن در می آورد. بر همین اساس می توان برای داشتن یک فضای شیک و مدرن و دل انگیز از این رنگ سفید کاپوچینویی و هم چنین در آینه سفید استفاده کرد. این رنگ محیط و فضای دلنشین و گرمی را به وجود می آورد. هم چنین انتخاب این رنگ دلنشین برای دیوار های یک منزل مسکونی بسیار زیبا می باشد ، ولی اگر بتوان در کنار آن از مبلمان آبی رنگ و آینه سفید استفاده کنند زیبایی و جذابیت آن را دو چندان می نماید. رنگ های سفید متفاوت دیگری نیز وجود دارند که هر کدام زیبایی خاص و جذاب منحصر به فرد خود را دارند. از این گونه سفید ها را می توان در آینه سفید های مورد نظر و یا کنشول ها چه برای سفارش و یا طراحی دکوراسیون منزل و محیط کار و یا درست کردن آن به صورت دستی مورد کاربرد قرار داد.

قیمت شیشه سفید

رنگ سفید مرمری در آینه سفید

این نوع رنگ سفید مرمری که همه ی ما با آن آشناییت داریم می دانیم که در آن رگه هایی از رنگ خاکستری در آن وجود دارد که باعث جلا دادن و زیبا تر شدن آن می شود. از رنگ سفید مرمری نیز در آینه سفیدر رنگ استفاده می شود. این رگه های خاکستری جلای زیبا و خاصی را به این رنگ سفیدی می دهد که منجر به جذاب شدن ان می شود. از رنگ سفید مرمری بیشتر در لوازم دکوراتیو ودر جزئیات طراحی و دکوراسیون داخلی منازل مانند کانتر آشپز خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه استفاده از این رنگ در رنگ دهی برای دکوراسیون منزل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

رنگ سفید ساده در آینه سفید

رنگ سفید از لحاظ زیبایی و سادگی جذابیت خاص خود را دارد و بسیار مورد توجه عموم می باشد. رنگ سفید دو نوع مات و براق و یا ترکیبی از هر دو را شامل می شود. هر دو رنگ آن زیبایی منحصر به فردی برخوردارند. انتخاب هر کدام از این ها بستگی به سلیقه ی افراد برای مواردی که می خواهند استفاده کنند دارند. اما بهتر است رنگ سفید مات را در برای دیوار ها وسقف و ستون های منزل مورد استفاده قرار گیرد و رنگ سفید براق آن برای لوازم منزل مانند کمد ها و یا سرویس خواب ها و یا آینه سفید و هر چیز دیگری مورد استفاده واقع شود. البته در مورد آینه های سفید و کنسول های چه در منزل و یا چه در محیط اداری هر دو رنگ سفید مات و سفید براق زیبا هستند. پس در مورد آینه های سفید می توان هر دو مورد رنگ نام برده شده و یا ترکیب آن دو رنگ سفید و مات استفاده شود که بسیار زیبا و دلنشین می باشد.

مطالب پیشنهادی: آینه تراش

امروزه وجود آینه در منازل امری حیاتی محسوب می شود و حداقل در دو سه بخش منزل به آینه دسترسی داریم چرا که با این ابزار ما به راحتی می توانیم خودمان را مشاهده کنیم . در صنعت شیشه و آینه برخی افراد آینه سفید را با نام آینه نقره ای (سیلور) هم می شناسند.
آینه سفید نوعی از آینه است که معمولا مطابق با اکثر سلیقه ها،کاربریها و انواع دکور است. این آینه در خانه ها و ادارات و اماکن مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد.آینه سفید می تواند ویژگی های مثبت و زیبایی به خانه بیفزاید.. هم چنین می توانیم خیلی راحت از آینه سفید برای اتاق خوابمان استفاده کنیم: 
رنگ اکثر تخت خواب ها و ملافه ها سفید است، بنابراین آینه سفید به بیشتر دکوراسیون های اتاق خواب می آید و هم چنین می توانیم از آینه سفید در کنار تختخواب یا آباژور استفاده کنیم.آینه سفید به انواع دکور با رنگ های مختلف می آید و ظاهری تمیز و نورانی به اتاق می دهد و اتاقمان را بزرگتر جلوه می دهد،پس اگر اتاقتان بزرگ نیست و قصد بزرگتر جلوه دادن آن را دارید آینه سفید میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.می توانیم برای اینکه آینه سفیدمان جلوه زیباتری ایجاد کند دیوارهای اتاق خواب یا منزلمان را با رنگ هایی تیره تر از سفید مثلا شیری رنگ کنیم تا متناسب تر بنظر برسند و هارمونی زیبا وحس آرامش ایجاد کنند.

آینه سفید و ترکیب آن با رنگ های دیگر

در مکان هایی که نور خیلی زیادی ندارند می توانیم از آینه سفید به همراهرنگ های روشن استفاده کنیم تا نمای جذاب تر و شفاف تری به ما دهد. کمتر کسی است که ازرنگ سفید خوشش نیاید و نتواند با آن ارتباط برقرار کند پس اگر به دنبال رنگی هستید که از آن خسته نشوید میتوانید از آینه سفید برای دکور منزلتان استفاده کنید.از آن جایی که سفید با همه رنگ ها تونالیته و ترکیب زیبا و متعادلی ایجاد می کند، می توانیم بخشی از خانه مان را به تناسب با آینه سفید رنگ سفید بزنیم و بخشی دیگر را کرمی یا استخوانی یا شیری رنگ کنیم و برای وسایل دیگر از تم رنگ های روشن و کمرنگ استفاده کنیم. 

مطالب پیشنهادی: آینه ونیز

در پروژه هایی که اولویت استفاده از آینه جنبه کاربردی آن است و به عبارت دیگر استفاده از آن صرفا به منظور تزئین دکوراسیون اولویت شما نیست استفاده از آینه سفید مناسب ترین انتخاب است.متداول ترین نوع آینه های سفید در واقع آینه سفید دیواری به شمار می رود در این حالت آینه های سفید در اشکال مختلف هندسی به صورت تکی و یا جورچین روی دیوار قرار می گیرند.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته