EasyDNNNews

آینه طلایی به همراه شمعدان و کنسول

گاهی اوقات مشتریانی وجود دارند که دوست دارند آینه طلایی به همراه تمامی ملحقات آن یعنی شمعدان و کنسول ساخته شود. از این رو مشتری می تواند با دیدن انواع تصاویر آینه طلایی که با ملحقات آن عرضه می شود نزدیکترین نوع را که مطابق با سلیقه خودشان باشد سفارش بدهد

آینه طلایی با شمعدان طلایی همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم این آینه از قابلیتی برخوردار بود که هم بتوان آن را بدون کنسول سفارش داد و هم این که با کنسول. اما آینه طلایی می تواند با یک وسیله دیگر مانند شمعدان نیز تولید و در بازار عرضه شود. کاربرد این نوع آینه که به همراه شمعدان ساخته می شود برای سر سفره عقد عروس و داماد کاربرد خواهد داشت. یعنی به عنوان یکی از اجزاء مهریه عروس از طرف داماد به وی داده می شود که اول سر سفره عقد و بعد هم به همراه وسایل دیگر آینه با شمعدان به منزل عروس و داماد برده می شود زیرا از گذشته تا به امروز آینه را نمادی از زلالی و پاکی می دانستند و عقیده بر این بوده است که قرار دادن آینه به همراه شمعدان می تواند بیان کننده این مطلب باشد که آینه نمادی از صافی و زلالی بوده و شمعدان که به همراه آن و در کنار آینه خواهد بود روشن کننده چراغ زندگی در زندگی زوج های جوان می باشد تا همیشه چراغ زندگی این دو نفر برای همیشه روشن باقی بماند. در تمام دنیا از آینه های طلایی با ابعاد بزرگ و در طرح های زیبا که مختص جلوه سلطنتی باشد استفاده می شود. به این نوع آینه ، آینه طلایی سلطنتی گفته شده است علت نامگذاری این نوع از آینه ها به این دلیل خواهد بود که چون فقط در مکان هایی که حالت سلطنتی دارند استفاده خواهد شد.

خصوصیات آینه طلایی

  1. جنس متفاوت

  2. دارای رنگ

  3. طرح های متفاوت

  4. کاربردهای متفاوت

  5. ابعاد متفاوت

آینه طلایی با کنسول

به غیر از این که این نوع آینه بدون کنسول تولید و در بازار عرضه می شود شما این انتخاب را خواهید داشت تا بتوانید آینه طلایی را با کنسول نیز سفارش بدهید. آینه طلایی که با کنسول تولید و عرضه می شود جذابیت خاصی خواهد داشت. برای این که بتوانید دکوراسیون منزل یا هر مکان دیگری که می خواهید آینه طلایی را در آن نصب کنید جذابیت خاصی داشته باشد و بسیار شیک به نظر آید بهتر است این آینه را با کنسول سفارش بدهید. این نوع از آینه طلایی که با کنسول تولید و عرضه می شود می تواند در شکل ها و طرح های متفاوتی تولید و عرضه شود.

Image

 

عامل مهمی به نام رنگ در آینه ها

امروزه رنگی که برای آینه ها سفارش داده می شود از تنوع زیادی برخوردار می باشد. در واقع از انواع رنگ ها برای قاب دور آینه استفاده می شود تا جلوه ی آن را بیشتر کرده و آینه خودش را بیشتر نشان بدهد زیرا آینه بدون قاب جلوه ای نخواهد داشت همان طور که می دانید خود آینه به تنهایی هیچ رنگی ندارد و بدون رنگ می باشد. به همین دلیل نیز با توجه به طرح هایی که در دکوراسیون از آن استفاده می شود رنگ قاب دور آینه را نیز برای این که با دیگر وسایل منزل هماهنگ نمایند از همان رنگی برای قاب دور آینه استفاده می کنند که برای وسایل دیگر در آن مکان استفاده کرده اند.

آینه ها در انواع متفاوت و در طرح های متفاوتی در تمام جهان تولید و در بازار عرضه شده و در اختیار مردم قرار می گیرند. هر فردی با توجه به سلیقه و نیاز خود آینه ای را از بین تمام آینه های تولید شده در بازار انتخاب خواهد کرد. از گذشته تا به امروز آینه ها دچار تغییرات زیادی شده اند. در ابتدا آینه ها بدون هیچ قابی تولید می شدند اما به مرور زمان تغییراتی در نسل آینه ها به وجود آمد. در گذشته فقط یک نوع آینه وجود داشت و از هیچ رنگی برای آنها استفاده نمی شد زیرا بدون هیچ نوع قابی تولید می شد. اما امروزه آینه ها در رنگ ها و طرح های مختلف تولید و عرضه خواهند شد. یکی از انواع آینه ها که امروزه توسط سازندگان آینه تولید و در بازار عرضه می شود آینه طلایی می باشد. به غیر از این که آینه ها دارای انواع متفاوتی می باشند هر کدام از نوع این آینه ها هم در نوع خود دارای انواع متفاوتی در طرح و رنگ می باشند. در این مقاله قصد داریم تا به طور خاص در مورد آینه طلایی صحبت کنیم. آینه طلایی هم با توجه به این که متقاضی آن برای نصب در هر مکانی زیاد می باشد دارای طرح و رنگ متنوعی خواهد بود. آینه طلایی علاوه بر آینه دارای کنسول هم می تواند باشد. این که آینه طلایی بدون کنسول یا با کنسول باشد بستگی به سلیقه افرادی دارد که این نوع از آینه ها را سفارش می دهند. آینه طلایی هم بدون کنسول تولید و عرضه می شود و هم با کنسول. آینه طلایی به گونه ای ساخته می شود که هم قابلیت نصب بر روی دیوار را داشته باشد و هم به توان آن را بر روی کنسول قرار داد. اگر آن را برای منزل خود بخواهید بهتر است که با کنسول آن را سفارش بدهید ولی اگر برای مکانی غیر از منزل خود می خواهید بهتر است بدون کنسول آن را سفارش بدهید. آینه طلایی یکی از پرطرفدار ترین نوع آینه ها خواهد بود.
 

آینه طلایی بدون کنسول

آینه ای که بدون کنسول تولید و در بازار عرضه می شود بیشتر در مکانی استفاده می شود که به غیر از منازل شخصی باشد. البته در منازل نیز این نوع آینه را سفارش داده و نصب می کنند بدون این که هیچ کنسولی داشته باشد. در زمان سفارش آینه طلایی همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم مشتری می تواند از عرضه کننده این محصول بخواهد تا تصاویری که از آینه دارد را در اختیارتان قرار بدهد و شما می توانید از بین انواع آینه طلایی که در ابعاد و طرح های مختلفی می باشد یکی را انتخاب کرده و سفارش بدهد. آگهی گلس ارائه کننده انواع آینه طبق نظر مشتری خواهد بود.

Image

شمعدان و کنسول

شمعدان می تواند در انواع سایزها تولید و در بازار عرضه شود. با توجه به ابعاد و طرحی که برای آینه سفارش داده می شود شمعدانی را انتخاب کنید که هم با طرح آینه طلایی هم خوانی داشته باشد و هم این که از نظر ابعاد نه خیلی کوچک تر از آینه طلایی باشد نه خیلی بزرگتر باشد. همین طور کنسولی که به همراه آینه طلایی سفارش داده می شود باید از نظر طرح و ابعاد با آینه طلایی هم خوانی داشته باشد.

 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

آینه طلایی