آینه ونیز

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

کاربرد آینه ونیزی

اولین بار این آینه در کشور ایتالیا تولید و در بازار این کشور مورد استفاده قرار گرفت بعدها و به مرور زمان استفاده از این آینه فراگیر شد به گونه ای که تولید و عرضه آن نه تنها در کشور ایتالیا بلکه در کشور ایران هم آغاز شد. انتخاب این آینه به عنوان آینه ای در منزل و محل کار و هر مکانی که قصد دارید تا از آینه در آن استفاده نمایید بهترین گزینه خواهد بود.
چون استفاده از این آینه هر روزه بیشتر و بیشتر می شود تصاویر منتشر شده از آینه ونیزی نیز در دنیای مجازی هم افزایش یافته است. می توانید هم از اینترنت استفاده کنید و هم این که از تصاویری که این نوع از آینه ها شامل می شوند استفاده کرده و آینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. جالب است بدانید که آینه ونیزی در میان صنعتگران هم رواج پیدا کرده است. در دنیایی که شاهد آن بوده و در آن زندگی می کنیم آینه بسیار مورد توجه بوده است. برای این که طراحی شیک و زیبایی در دکوراسیون منزل خود داشته باشید.

Image

مطالب پیشنهادی: شیشه هوشمند

مراحل تولید آینه ونیزی

برای این که بتوانید این آینه ونیزی را تولید کنید باید 14 مرحله به طور جداگانه طی شود تا در نهایت آینه ونیزی تولید و در اختیار عموم قرار بگیرد. یکی از مراحلی که باید برای ساخت و تولید آینه ونیزی طی شود مرحله ای به نام فکتینگ می باشد. در این مرحله طراحی لبه های شیشه ای با زوایای دقیق ایجاد خواهد شد. مرحله بعدی برش دادن آینه می باشد که با انجام این کار برش هایی بر روی آینه ایجاد خواهد شد. برش دادن بر روی آینه به این دلیل صورت می گیرد تا آینه تولید شده بتواند در ابعاد موردنظر شما ساخته شود. می توان برای آینه ونیزی هر ابعادی را در نظر گرفت. مثلا ابعاد یک در یک. بعد از مرحله برش دادن آینه حالا نوبت به جلا دادن آینه خواهد رسید. با طی شدن تمامی 14 مرحله که برای ساخت آینه ونیزی مورد نیاز بود محصول نهایی یعنی آینه با ویژگی های منحصر به فرد ایجاد خواهد شد. طراحان آینه ونیزی به شکل هنرمندانه ای الگوها و محدودیت هایی را با درجات مختلف فشار بر روی آینه و با زاویه و جهات متفاوتی ایجاد خواهند کرد. تمامی مراحلی که ذکر شد دقیقا باید بعد از مرحله فکتینگ صورت بگیرد. همیشه اولین مرحله برای ساخت و تولید آینه مرحله فکتینگ خواهد بود. بعد از 14 مرحله در بالا کارشناسان و استادانی که دستی در این کار داشته و تجربه خوبی در این زمینه دارند با روش های ماهرانه به حکاکی بر روی آینه می پردازند که باعث خواهد شد تا طرح های مختلفی بر روی آینه پیاده سازی شود. طرح های متنوعی برای ایجاد طرح بر روی آینه وجود خواهد داشت. طرح هایی مانند طرح گل که بر روی آینه نقش خواهد بست. برای این که بتوانند این طرح ها را بر روی آینه ایجاد نمایند باید مراحل خاصی طی شود. در آخرین مرحله عملیاتی به نام سیلورینگ یا ایجاد پوششی به نام نقره بر روی شیشه را با استفاده از یک فرمول قدیمی برای این که درخشش انعکاسی خوبی را بر روی آینه ونیزی ایجاد کنند.

Image
 

کاربرد آینه ونیزی

می توانید از این نوع آینه برای طراحی و دکور کردن منزل خود ، محل کار خود و ... استفاده نمایید. آینه ونیزی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید و عرضه خواهد شد. در واقع انتخاب این نوع آینه یکی از خردمندانه ترین انتخاب ها برای دکوراتیو خواهد بود. حتی شما می توانید از طرح هایی که در اینترنت وجود دارد بهره گرفته و طرحی که بیشتر با سلیقه شما هماهنگی داشته باشد را انتخاب نمایید.

برای این که بخواهید این نوع از آینه را سفارش بدهید شما می توانید به سایت آگهی گلس با این آدرس اینترنتی مراجعه کنید:

در سایت آگهی گلس انواع آینه ها در طرح ها و در رنگ های مختلف وجود خواهد داشت. یکی از انواع آینه ها ، آینه ونیزی خواهد بود. شرکت ارائه دهنده آگهی گلس عرضه کننده بهترین شیشه و آینه با توجه به سلیقه شما خواهد بود. شما می توانید با دیدن تصاویر موجود در این سایت آینه مورد نظر خود را سفارش بدهید. اگر بخواهید از آینه هایی با سبک های جدید بهره ببرید آینه ونیزی یک نوع از آینه های جدید خواهد بود.

تاریخچه آینه ونیزی

اگر بخواهیم تاریخچه دقیقی برای این آینه بیان کنیم دقیقا در آغاز قرن 16 میلادی تولید آن شروع شد. نام روز ساخت آینه ونیزی را ، آینه های شیشه ای با نمای زیبا نام گذاری کردند. این آینه زیبایی خاصی به خانه شما خواهد بخشید. امروزه آینه ونیزی در اوج شهرت خود می باشد. در شهر ونیز در کشور ایتالیا استفاده از آینه ونیزی از 1500 سال قبل از میلاد کاربرد داشته است. آینه مورد نظر در صنعت ریخته گری برای ساخت و تولید پانل های شیشه ای کاربرد داشت که با شیشه پوشانده شده بود. بعد از این که تولید این آینه آغاز شد و پیشرفت شگرفی پیدا کرد صنعت آینه روز به روز رونق پیدا کرد. بعد از این که تولید و عرضه آینه ونیزی رونق پیدا کرد و استفاده از آن هم بیشتر و بیشتر شد تولید کنندگان این آینه به این فکر افتادند که این نوع آینه را با طرح های متنوعی تولید نمایند. طرح هایی به نام نقوش زیبا ، طرح گل های بهاری ، خوشه انگور و بسیاری از طرح های دیگری که تولید کنندگان با پیاده کردن آن بر روی آینه ونیزی توانستند عرضه این نوع از آینه را افزایش داده و بنابراین مشتری این نوع از آینه هم افزایش پیدا کرد.

مطالب پیشنهادی: نرده شیشه ای

مزیت آینه ونیزی

با به کار بردن این آینه در دکوراسیون منزل و محل کار خود می توانید فضایی جذاب و شیک را تجربه کنید. این نوع از آینه دارای طرح و مدل های متنوع بوده و دارای اشکال مختلفی خواهد بود. این آینه به شکل هایی مانند مستطیل ، مربع و حتی دایره می تواند باشد. بسته به سلیقه خود می توانید آینه ونیزی را با برخورداری از یکی از این روش ها انتخاب کرده و آن را سفارش بدهید تا برایتان بسازند. مطمئن باشید که انتخاب درستی کرده اید که آینه ونیزی را انتخاب کرده اید. زیرا این آینه جذابیت خاصی به فضای داخلی که مدنظر شما خواهد بود خواهد بخشید.در واقع جذابیت آینه ونیزی هیچ وقت از بین نخواهد رفت و همیشه زیبایی خود را حفظ خواهد کرد. این جذابیت همیشگی خواهد بود.

Image
 

معایب آینه ونیزی

باید خاطر نشان شود که با تمام توضیحات داده شده در رابطه با آینه ونیزی ، هزینه ای که باید بپردازید تا آینه ونیزی را خریداری نمایید هزینه زیادی خواهد بود. هزینه ای که باید بابت ساخته شدن این نوع از آینه بپردازید بالا خواهد بود. همین عاملی خواهد بود تا هر کسی نتواند آینه ونیزی را سفارش بدهد و در نتیجه مشتریان این آینه تعداد معدودی خواهند بود. کمترین هزینه ای که برای خریدن یک آینه ونیزی باید بپردازید چیزی در حدود 300 دلار خواهد بود. هزینه ذکر شده قیمت حداقلی خواهد بود. می تواند از این 300 دلار هم بالاتر برود. قیمت این آینه همیشه دچار نوسان بوده و هیچ وقت شما نمی توانید قیمت ثابتی را بابت خرید این آینه بپردازید.

مطالب پیشنهادی: آینه طلایی

کاربرد آینه ونیزی

کاربرد آینه ها به خصوص در زندگی انسان ها بسیار افزایش یافته است. علت استفاده از آینه ونیزی به این دلیل خواهد بود که شاید شما بخواهید تا زیبایی منزل خود را بیشتر کرده و جلوه خاصی به آن ببخشید.این آینه یک نوع از انواع آینه ها خواهد بود که امروزه با توجه به سبک مدرن زندگی انسان ها رواج پیدا کرده است. با کاربرد این آینه تجربه ای دل انگیز را خواهید داشت. آینه ونیزی که از کشور ایتالیا به کشور ایران وارد شده است از سبک های جدید و مدرنی در طراحی آن استفاده شده است. این آینه را می توانید در هر مکانی استفاده نمایید.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

آینه ونیزی