آینه چراغ دار

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

آینه چراغ دار به نوعی از آینه گفته می شود در کنار آن چندین لامپ ال ای دی وجود دارد و باعث می شود فضا را روشن تر کند و برای فضاهای کم نور و تاریک استفاده می شود. معمولا خانم ها در زمان آرایش و آقایان در زمان اصلاح با کمبود نور مواجه هستند. به همین دلیل آینه چراغ دار باعث شده اند که این کمبود جبران شده و اطراف را نشان دهند. این لامپ های led معمولا به گونه ای هستند که انرژی کمتری مصرف کنند تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

قیمت آینه لامپ دار

چرا خانم ها آینه لامپ دار باید داشته باشند؟

خانم ها و حتی بعضی از آقایان خیلی به ظاهر و استایل خودشان توجه دارند به همین دلیل استفاده از این آینه های لامپ دار استقبال کرده اند و ترجیح می دهند که از آن ها استفاده کنند. همچنین میز آرایش ها یکی از مهم ترین وسیله های می باشد که در خانه ها وجود دارد و باعث می شود که نور بهتری به صورت افراد تابیده شود. یکی از مهم ترین دلیل هایی که باعث می شود افراد بخواهند از آینه آرایشی چراغدار استفاده کنند این است که نور را بهتر از خود ساطع می کند و زاویه دید بهتری نیز به افراد می هد. در آینه آرایشی چراغدار این گونه می باشد که نور و لامپ ها تمامی نقاط صورت را روشن می کنند و به تمام صورت آنها نور تابیده می شود. و مشکلات پوستی نیز نمایان می شود و به همین دلیل می توان آنها را بهتر برطرف نمود.

انواع آینه چراغ دار

زمانی که می خواهید اقدام به خرید آینه لامپ دار یا چراغ دار کنید باید تمامی جوانب و انواع را در نظر بگیرید تا ببینید کدام یک از این آینه ها مناسب شما می باشد. آینه چراغ دار با نور مخفی یکی از انواع آینه های لامپ دار می باشد که طرفدار زیادی نیز دارد به این صورت می باشد که آینه با ابعاد تعیین شده برش داده می شود و طراحی مورد نظر آن داده می شود سپس با استفاده از دستگاه لول و دیاموند لبه آینه ابزار زده می شود و در مرحله بعدی برای نور دار کردن آینه به وسیله ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نور پردازی می شود.

در مدل آینه آرایشی چراغدار یا آینه گریم، دور تا دور آینه را تعدادی لامپ های کم مصرف قرار می دهند که به آن آینه گریم یا آینه آرایشی می گویند برای تولید این آینه ها ابتدا یک آینه با ابعاد مشخص و از قبل تعیین شده برش می دهند سپس با یک فریم چوبی و پهن، به پهنای 10 سانتی متر ساخته و روی فریم به فاصله های هر 10 سانتی متر سوراخ کرده و لامپ ها را درون آن قرار می دهند. آینه چراغ دار لمسی نیز یکی دیگر از انواع آینه های چراغ دار می باشد که طرح جدیدی از این آینه ها می باشد. با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن می شود و با لمس مجدد می توان دوباره آن را خاموش کرد. 
عملکرد این نوع آینه ها شبیه به گوشی های لمسی هستند که با لمس حرارت بدن روشن و خاموش می شوند. آینه هالیوودی ریموت دار یکی دیگر از طرح های آینه های چراغ دار می باشد که با استفاده از ریموت می توانید آن را خاموش و روشن کنید. به طوری که حتی رنگ چراغ های آن را نیز می توانید تغییر دهید یا اینکه افکت های نمایشی نور آن را تنظیم کنید. به طور مثال می توانید به فشردن دکمه فید Fade  ریموت، رنگ های مختلف چراغ را به صورت اسلایدشو نمایش بدهید.

آینه چراغ دار آرایشی

نکات خرید آینه قدی چراغ دار

خرید آینه قدی چراغ دار در کل جزء آن خرید های محسوب می شود که بسیار پر کاربرد می باشد و وجود آن در هر خانه بسیار پرکاربرد محسوب می شود و ضرورت دارد. به این دلیل که ابعاد و ویژگی هایی که دارد دید کاملی را از اطراف و مقابل خود به افراد می دهد. از آینه های قدی چراغ دار می توانید در هر نقطه ای از منزل که می دانید استفاده کنید. یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده از آینه های قدی راهرو منزل می باشد یک انتخاب خاص برای این نقطه از خانه محسوب می شود. همچنین میتوانید از این آینه ها در بخش هایی چون سالن پذیرایی یا اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی استفاده کنید.
یکی از نکات خرید آینه چراغ دار این است که نوع لامپ های این نوع آینه های چیست و آیا لامپ های آن قابل تعویض میباشند یا خیر. اگر آینه ای خریداری می کنید که لامپ آن را نمی توانید تعویض کنید بهتر است در انتخاب آن تجدید نظر کنید به این دلیل که خرید این نوع آینه های ممکن است بعدها برای شما پشیمانی به بار بیاورد ممکن است یکی از لامپ های آن بسوزد یا این که از کار بیفتد و باعث شود که بعضی از لامپ های  آن بلا استفاده شود و عملا شما نتوانید از آن بهترین استفاده را داشته باشید. نکته مهم در خرید آینه هالیوودی این است که شکل نورپردازی، نوع آینه و همه این ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و شما باید از همه این جوانب اطلاعات کافی داشته باشید.

قیمت آینه لامپ دار چقدر می باشد؟

عواملی که در قیمت آینه چراغ دار تاثیر گذار می باشد اعم از جنس چوب آینه ، ابعاد آینه چقدر می باشد. هم چنین تعداد لامپ ها و نوع آینه و اینکه جنس لامپ ها چه باشد نیز تاثیر گذار می باشد. قیمت آینه چراغ دار آرایشی را می توان از 1 میلیون تومان به بالا محاسبه کرد.

ساخت یا سفارش آینه هالیوودی چگونه است؟

برای ساخت آینه چراغ دار یا آینه های هالیوودی بهتر است که در ابتدا برای ساخت ابعادی که در نظر دارید آینه را در آن قرار دهید اندازه گیری کنید و به آینه ساز اطلاع بدهید. بعد از این که کارهای اولیه لبه آینه با ابزاری، مثل دیاموند زده شد و فاصله لامپ ها تعیین شد برش داده می شود ولامپ های مخصوص در آن قرار می گیرد 
البته برای خرید آینه هالیوودی شما نیز می توانید به سراغ فروشگاه های آینه بروید و از آن درخواست خرید آینه چراغ دار کنید و آن ها طرح های مختلف این نوع آینه را نشان می دهند و شما می توانید از بین هر کدام که می خواهید انتخاب کنید. در زمان خرید آینه لامپ دار می توانید از آینه های لمسی، آینه های ریموت دار یا آینه ی که روی خود آینه چراغ نصب شده است و یا مدل های دیگر هر کدام که مورد پسندتان می باشد خریداری کنید . اما در نظر بگیرید که قیمت آینه هالیوودی برای هر مدل بستگی به نوع چراغ ها و ابعاد آن دارد.

آينه آرايش چراغ دار پایه دار چگونه است؟

آینه چراغ دار آرایشی می تواند به صورت های مختلفی باشد . شما می توانید این نوع آینه ها را بر روی یک کنسول قرار دهید یا این که می توانید بر روی دراور قرار دهید یا روی میز آرایش خود قرار دهید . نوع دیگری از آینه چراغ دار آرایشی نیز  وجود دارد که قدی بود و به صورت پایه دار می باشد و نیاز نیست که آن را به دیوار وصل کنید یا بر روی کنسول یا میزی قرار دهید بلکه با تکیه بر روی پایه های خود آینه، به صورت ثابت در یک نقطه قرار می گیرد.

سفارش آینه هالیوودی

نکات مهم تمیز کردن آینه آرایش چراغ دار

برای تمیز کردن انواع آینه هالیوودی باید در نظر بگیرید که باید از شوینده های مناسب استفاده کنید آینه و قاب آینه دچار مشکل نشود و خراب نشود. بهتر است که از وسایل تمیز کننده مناسب استفاده کنید. همچنین می توانید از برای تمیز کردن سطح آینه چراغ دار از محلول های شیشه پاک کن استفاده کنید. بهتر است که از پاچه های ریز بافت برای تمیز کردن این آینه ها استفاده کنید. اگر از دستمال های کاغذی استفاده می کنید بهتر است که سعی کنید از بقایای دستمال وی آینه باقی نماند ولی سعی کنید که از پارچه های با بافت نرم برای پاک کردن این آینه چراغ دار آرایشی استفاده کنید. راه دیگری که می توانید استفاده کنید، استفاده از شوینده های طبیعی می باشد. ساختن یک شوینده طبیعی به دست خودتان بسیار راحت می باشد به این صورت است که یک فنجان سرکه و یک فنجان آب مقطر را در داخل یک بطری ریخته و پس از تکان دادن آن را بر روی یک پارچه اسپری کرده و از پارچه برای تمیز کردن سطح آینه می توان استفاده نمود.

سفارش آینه هالیوودی

 اگر شما جزء افرادی هستید که می خواهید برای خانه خودتان با یک طراحی خاص آینه سفارش بدهید تا بسازند باید در نظر بگیرید که چه مدل آینه ای می خواهید داشته باشید و فضای خانه شما چگونه می باشد. یکی از مدل های که می توانید سفارش آینه هالیوودی خودتان را ثبت کنید آینه های فریم لیس و بدون هیچ گونه قابی می باشد که در عین حال که ساده و زیبا می باشد جلوه زیبایی نیز به خانه شما نیز می دهد. برای انتخاب انواع آینه هالیوودی با قاب نیز انتخاب های خیلی زیادی برای شما وجود دارد که می توانید از بین انواع مختلف قاب، قابی متناسب با سلیقه و فضای خودتان انتخاب نماید تا در نهایت آینه مورد نظر علاوه بر رفع نیاز به آینه، از زیبایی قابل توجهی مطابق خواسته خود برخوردار باشد.

مزایای خرید آینه چراغ دار آرایشی

خرید آینه قدی چراغ دار مزیت های زیادی دارد که در ادامه آن ها را بیان می کنیم تا شما در مورد آن اطلاعات کافی را داشته باشید. برای خرید آینه چراغ دار قدی می توانید به زاویه دیدی که دارید توجه داشته باشید. در صورتی که شما یک آینه قدی ساده خریداری کنید فقط یک آینه قدی دارید که می توانید در آن استایل خود را مشاهده کنید اما اگر این آینه چراغ دار باشد شما زاویه دید بهتر با نور بهتر را می بینید که می توانید به راحتی تمامی مشکلاتی که در استایل خود میبینید را مشاهده کنید. همچنین این موضوع در خرید آینه چراغ دار آرایشی نیز صدق می کند به این صورت که شما باید دید بهتر و نور بهتر می توانید آرایش کنید و تمامی عیب های آرایشی صورت خود را مشاهده کنید و آن ها را برطرف کنید.

هیچ چیز مانند چراغ نمی تواند محیط را تحت تاثیر قرار دهد و به محیط روشنایی ببخشد. حال تصور کنید که چراغ با آینه ترکیب شود. این ترکیب منحصر به فرد می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند و جلوه خاصی را در محیط به وجود بیاورد. بسیاری از طراحان بر این عقیده هستند ترکیب آینه و چراغ یکی از هوشمندانه ترین کارهایی است که در این قرن با آن رو در رو هستیم!  بنابراین اگر شما نیز جزو آن دسته افرادی هستید که به ترکیبات هوشمندانه علاقه مند هستید، می توانید از آینه چراغ دار در محیط های مناسب استفاده کنید. 

آینه چراغ دار

از آینه چراغ دار در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

اکنون که متوجه شده اید این آینه یکی از زیباترین محصولاتی است که برای استفاده در کوراسیون پیشنهاد می شود ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که از آینه چراغ دار در چه فضاهایی می توان استفاده کرد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم با توجه به این موضوع که در این آینه از چراغ استفاده شده است استفاده از این وسیله در سالن های زیبایی پیشنهاد می شود. همچنین، از این آینه می توان در سالن های ماساژ استفاده کرد. از طرفی دیگر، شما می توانید آینه چراغ دار را در اتاق خواب خود نیز به کار ببرید. استفاده از این آینه در سرویس بهداشتی نیز ایده ای هوشمندانه است. در نتیجه همانطور که مشاهده می کنید، استفاده از این وسیله کاربردهای زیادی دارد و شما می توانید استفاده از آنها را در محیط های مختلفی مورد توجه قرار دهید.

انواع آینه چراغ دار موجود در ایران

با توجه به درخواست بالای مشتریان برای خرید این آینه ها، تولید کنندگان تلاش کرده اند تا انواع متفاوتی از آینه چراغ دار را تولید کنند و در نتیجه مشتریان به طیف گسترده ای از محصولات دسترسی دارند و می توانند با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنند. این آینه ها در شکل مستطیل و لوزی تولید می شوند. شکل مستطیل نشان دهنده انضباط، قدرت، شهامت و امنیت است و شکل لوزی حس ابدیت، جادو و معما را در محیط تداعی می کند! 
 
شما دوست دارید کدام حس در اطراف شما تداعی شود؟! در نتیجه می توانید با توجه به احساس خود یکی از این آینه ها را سفارش دهید. همچنین، قابی که در اطراف این آینه به کار برده می شود از متریال های مختلف تولید می شود. به طور مثال برخی از قاب ها از جنس چوب هستند و برخی از این قاب ها از جنس پلی کربنات هستند. هر کدام از این قاب ها دارای مزایا و معایبی هستند. به طور کلی، طول عمر قاب پلی کربنات بیشتر از چوب است، اما چوب زیبایی و شکوه بیشتری دارد.

 

انواع آینه چراغ دار

آینه چراغ دار گرد 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم یکی از اشکالی که در ساخت این آینه به کار برده می شود بیضی است. این آینه طرفداران بسیار بیشتری در مقایسه با آینه مستطیل شکل دارد. یکی از دلایل اصلی آن این است که شکل بیضی انعطاف پذیری را در محیط تداعی می کند. با توجه به این موضوع که انعطاف پذیری یکی از اصولی است که به دکوراسیون زیبایی می بخشد، افراد تمایل دارند آینه چراغ دار گرد و یا بیضی را سفارش دهند. 

نکات مهم در خرید آینه چراغ دار 

اگر می خواهید آینه چراغ دار را سفارش دهید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در زمان خرید، کیفیت آینه را بررسی کنید و مطمئن شوید که کیفیت آن بالاست و موج ندارد. اگر کیفیت آینه پایین باشد و شما این آینه را برای استفاده در سالن زیبایی سفارش دهید به زودی مشکلات زیادی برای شما به وجود می آید.
  • این آینه در ابعاد متفاوتی تولید می شود. اگر می خواهید از ویژگی های آینه چراغ دار بهره مند شوید، آن را با توجه به ابعاد محیط سفارش دهید. 
  • قبل از خرید با افرادی که این محصول را تهیه کرده اند مشورت کنید و از آنها در مورد مزایا و معایب استفاده از این آینه جویا شوید. این کار به شما کمک می کند در زمان خرید شناخت کاملی داشته باشید و بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. 

رعایت این نکات به شما کمک می کند بهترین آینه چراغ دار را سفارش دهید. چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید محصولی را بخرید که با ویژگی های محیط شما همخوانی کامل دارد!!

قیمت آینه چراغ دار

قیمت یکی از مهمترین مسائلی است که در زمان خرید آینه چراغ دار مطرح می شود. تمامی کسانی که می خواهند از این آینه استفاده کنند، حتما در مورد خرید آن سوال می پرسند. زیرا با این کار می توانند بودجه کافی را برای خرید کنار بگذارند. توصیه می شود برای خرید این چراغ به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید و در زمان خرید تمامی ویژگی های آن را بررسی کنید. 

تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کافی را در مورد آینه چراغ دار در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید ترکیب آینه و چراغ می تواند بسیار زیبا و هوشمندانه باشد. از این چراغ می توان در سالن های زیبایی، ماساژ و اتاق خواب استفاده کرد. قابی که در ساخت این آینه به کار می رود از متریال های مختلفی از جمله پلی کربنات و چوب ساخته شده است. در نتیجه شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از این محصولات را سفارش دهید. در زمان خرید باید به کیفیت آینه توجه داشته باشید. این محصول را باید تنها از مراکز معتبر فروش خریداری کنید. با خرید آینه قدی چراغ دار این امکان وجود دارد که شما بتوانید هر زمان که احساس کردید لامپ های آینه را تعویض و تغییر دهید و استفاده از آن به مراتب بهتر و بیشتر می شود. از این نوع آینه های معمولا در مزون ها، سالن های زیبایی ، خانه های استفاده می شود. در این محتوا در مورد اینکه چگونه می توانید یک آینه چراغ دار قدی آرایشی خریداری کنید و یا نحوه سفارش آینه هالیوودی چگونه است پرداخته ایم. 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته