آینه کاری

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

آینه کاری از زمان های قدیم تا کنون در کشور ما متداول بوده است. یکی از سبک های هنری اصیل ایرانی آینه کاری است. بنا های فاخری در کشور ما با استفاده از این روش معماری دیزاین شده اند و امروزه به مکان های توریستی کشور ما تبدیل شده اند. این روز ها نیز استفاده از هنر آینه کاری رایج شده است. اما سبک های آینه کاری دیوار امروزی با گذشته تفاوت های بسیاری دارند. این روز ها آینه ها را با طراحی های مدرن و امروزی تلفیق کرده اند و سبک های جدیدی از آینه کاری را تولید کرده اند. خرید آینه برای هر خانه ای ضرورت دارد؛ اما این که طرح و مدل آینه به چه صورت انتخاب شود که با طراحی دکوراسیون منزل شما همخوانی داشته باشد بسیار مهم است و باید بررسی شود. تراش دادن این آینه ها طی یک فرایند تخصصی در کارگاه ها و کارخانه های پیشرفته ای انجام می شود. 

آینه کاری مدرن

مطالب پیشنهادی: شیشه مبلمان

تاثیر آینه کاری پذیرایی در زیبایی دکوراسیون 

آینه کاری پذیرایی باعث می شود که نورگیری منزل شما بیشتر شود و خانه ای روشن تر داشته باشید. هال و پذیرایی شما محل تردد مهمانان و برگزاری مهمانی های رسمی و دوستانه شما است. به همین خاطر توجه به زیبایی دکوراسیون این بخش ها در منزل بسیار مهم است. آینه کاری در این بخش های خانه نقش موثری در زیبایی خانه شما دارد. استفاده از آینه یک راه حل کم هزینه برای زیباسازی محیط آپارتمان یا خانه شما است. از آینه ها فقط در منازل استفاده نمی شود؛ از انواع و اقسام مدل های آینه در سالن های ورزشی، آرایشگاه های مدرن زنانه و مردانه، مراکز تجاری و اداری و... استفاده می کنند و از زیبایی بی نظیر این آینه های تراش خورده در این مکان ها استفاده می کنند. شما هم می توانید آن ها را در محیط پذیرایی خود نصب کنید و تاثیر گذاری فوق العاده آن ها را به عیان مشاهده کنید!

روش های نصب آینه کاری پشت تلویزیون

آینه کاری در فضا های مختلف به روش های متفاوتی انجام می شود. آینه کاری پشت تلویزیون بر اساس نوع آینه و ابعاد آن نیز اجرا می شود. اگر آینه شما سنگین باشد باید آن را از روش های تخصصی تری بر روی دیوار نصب کرد تا مقاومت لازم را داشته باشد و به سادگی از محل نصب کنده نشود. اما اگر آینه ای که انتخاب کرده اید وزن سبکی داشته باشد می توان از چسب های پشت آن نیز برای چسباندن به دیوار استفاده کرد. هر یک از مدل های آینه را باید بر اساس ویژگی های آن نصب کرد. برخی از آینه ها با چسب های مخصوصی که به صورت جداگانه ارائه می شوند به دیوار نصب می شوند. البته نصب آینه تنها بر روی دیوار انجام نمی شود. شما می توانید از این آینه های برش خورده و زیبا در هر قسمت از منزل استفاده کنید. 

رنگ ها و مدل های مختلف در آینه کاری

آینه کاری در ایران با رنگ ها و طرح های مختلفی انجام می شود. رنگ های مختلفی برای آینه های تزیینی انتخاب شده اند. رنگ سفید و نقره ای، زرد، مسی، گلدن رز، شامپاینی و... از این قبیل رنگ ها هستند. هر یک از آن ها را باید با در نظر گرفتن معماری منزل خریداری کنید. رنگ زرد و طلایی بیش تر برای خانه هایی مورد استفاده قرار می گیرد که دکور سلطنتی دارند. این رنگ زیبا نمای این سبک های معماری را بسیار شیک تر می کنند. اما برای خانه های مدرن امروزی، رنگ های شامپاینی، طوسی و نقره ای بیش تر کارایی دارند. برخی از آینه ها شکل منسجم و منظمی دارند. اما برخی از مدل های آینه فانتزی هستند و فرم مشخصی ندارند. همچنین مدل های قاب شده آینه نیز در سال های اخیر با استقبال مشتریان رو به رو شده اند. این آینه ها را می توان به سادگی در هر محلی نصب کرد. 

قیمت آینه کاری

آینه کاری یک فرایند حرفه ای است که با قیمت های به خصوصی انجام می شود. آینه کاری در هر خانه ای با متراژ مورد نظر مشتری انجام می شود. قیمت انجام خدمات آینه کاری بسیار مناسب تعیین شده است. به همین خاطر نیز مشتریان از این روش ها برای تزیین خانه خود استفاده می کنند. این قیمت ها بر اساس سایز و ابعاد آینه مورد نظر شما ارائه می شوند. مشتریان محترم می توانند مدل های مختلف آینه های شیک تراش خورده را در بخش های فروش آنلاین این محصولات مشاهده کنند. در این بخش ها می توانید قیمت این محصولات را نیز مشاهده کنید. در این فرصت فروش ویژه هزینه این قبیل محصولات و خدمات نصب آن ها بسیار کم تر تعریف شده است. 

مطالب پیشنهادی: آینه

قیمت آینه کاری

آینه کاری در سبک ها و مدل های مختلفی انجام می شود. آینه کاری ستون، آینه کاری راهرو، آینه کاری کلاسیک و غیره از انواع خدمات آینه کاری است. برخی از آینه ها میزان بزرگنمایی خاص خود را دارند. ظاهر شفاف و براق این آینه ها نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. براقیت سطح این آینه ها زیبایی خاصی در ساختار آن ها پدید آورده است. به همین خاطر نیز مردم این محصولات را تهیه می کنند. برای استفاده بهتر از این محصولات لبه های آن ها را تراش می دهند. کیفیت تراشکاری در کیفیت نهایی محصول تاثیر گذار است. برخی از مدل های آینه به صورت پازلی تولید می شوند که از مدل های جدید آینه های تراش خورده به شمار می روند. 
 

آینه کاری مدرن

متخصصین دکوراسیون داخلی با استفاده از متریال آینه در فضاهای داخلی اقدام به خلق طرح ها و ایده های جدیدی برای ایجاد فضاهای مدرن در دکوراسیون نمودند که با عنوان آینه کاری مدرن شناخته می شود. این آینه ها بر اساس عملکردشان در سطوح مختلفی مانند دیوارهای داخلی، سقف ها، مبلمان و ... پیاده می شوند. جنس آینه های مدرن از دو متریال شیشه و فلز نشات گرفته است که نوع فلزی از استقبال کمتری نسبت به نوع شیشه ای برخوردار است.

مطالب پیشنهادی: آینه مسی

آینه کاری منزل

امروزه از آینه در شکل های مختلفی استفاده می شود و بیشتر دامنه استفاده از آن به منازل و فضاهای مسکونی معطوف می شود. استفاده از خاصیت بازتاب تصاویر که منجر به بزرگتر شدن و روشن تر شدن فضاها می شود باعث شده است آینه کاری در منزل به عنوان یکی از راه های بزرگتر و دلبازتر جلوه دادن فضاهای کوچک به شمار آید. امروزه در هر خانه ای آینه ای وجود دارد که بیشتر این آینه ها به اشکال گوناگون بر روی دیوار نصب شده اند.

تاثیر آینه کاری پذیرایی در زیبایی دکوراسیون 

خدمات آینه کاری

آینه کاری، یکی از قدیمی ترین هنرها در تزیین دکوراسیون داخلی می باشد که از دیرباز در ایران برای تزیین کاخ ها، منازل و مساجد به شیوه سنتی استفاده می شده است. آینه کاری را هنر ایجاد طرح و نقش با استفاده از قطعات آینه در ابعاد و رنگ های مختلف می توان برشمرد. در گذشته از آینه کاری سنتی به عنوان مهمترین عامل تزیینی در ایجاد یک فضای مجلل معنوی در کاخ ها، آرامگاه ها، مساجد و برخی از خانه های قدیمی استفاده می کردند.

آینه کاری

آینه کاری سنتی

آینه کاری سنتی رابطه تنگاتنگی با معماری داشته است و در کنار هنرهایی چون آجرکاری، گچبری و کاشی کاری در تزیینات داخلی و خارجی بنا مورد استفاده قرار می گرفته است. این هنر بیشتر به شکل آینه کاری سقف بوده که بر روی مقرنس کاری سردرهای اماکن مختلف پیاده می شد. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور آینه های رنگی این هنر ماهیت جدیدی در دکوراسیون به دست آورده است تا جایی که آینه کاری تبدیل به یکی از نمادهای دکوراسیون داخلی مدرن تبدیل شده است.

مطالب پیشنهادی: آینه طلایی

آینه کاری در دکوراسیون داخلی

آینه کاری در دکوراسیون داخلی قابلیت اجرا در هر المانی را دارد. استفاده از برش های آینه بر روی دیوار یا سقف در ایجاد طرح های خلاقانه دکوراسیون شکل لوکس و جذابی را به فضا می دهد. یکی از زیباترین جلوه های هنر آینه کاری، آینه کاری روی دیوار در تلفیق با کاغذ دیواری یا گچبری می باشد که باعث ایجاد تغییر زیادی در فضای دکوراسیون داخلی می شود.

 

رنگ ها و مدل های مختلف در آینه کاری

مطالب پیشنهادی: آینه دودی

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته