آینه گرد

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

آینه گرد دارای انواع مختلفی از لحاظ رنگ می باشد. امروزه آینه  گرد جزو زیباترین اکسسوری های خانه و ابزار های دکوراتیو می باشد که در رنگ بندی های مختلف مانند نقره ای و طلایی و غیره تولید شده است. آینه های گرد همچنین در مدل های قاب فلزی و قاب چوبی نیز تولید شده اند و توانسته اند در بین اکسسوری های خانه جایگاه بسیار ویژه‌ای را برای خود کسب کنند. مدل های مختلف آینه های گرد در سایز بندی های کوچک و بزرگ و متوسط نیز تولید شده‌ اند؛ تنوع در رنگ و شکل ظاهری آینه های گرد باعث شده است تا بخش عظیمی از سلیقه های موجود در بازار را به سمت خود کشاند. به همین دلیل سفارش آینه گرد برای همه سلیقه ها امکان پذیر است. همچنین آینه های گرد در مدل‌ های بزرگ یا چند تایی نیز طراحی شده است که به انواع دکوراسیون ها سازگار می باشند. 

مطالب پیشنهادی: آینه گریم

ساخت آینه گرد

ساخت آینه گرد

آینه گرد با استفاده از مواد اولیه مانند نیترات نقره و گلوکز و آب مقطر و محلول آمونیاک، هیدروکلریک اسید، پتاسیم هیدروکسید،  نیاز می باشد. برای ساخت آینه گرد ابتدا نیترات نقره را در آب مقطر حل می‌ کنند و سپس پتاسیم هیدروکسید را در آب مقطر حل می کنند تا یک محلول مولار به دست آید. در مرحله بعدی گلوکز را در مقداری آب مقطر حل کرده و نیترات نقره را در یک بالن می ریزند. آمونیاک را به وسیله پیپت به مخلوط آماده شده اضافه می کنند. سپس محلول شفاف و بی رنگی که تولید شد را با مقداری محلول پتاسیم هیدروکسید اضافه می‌کند سپس محلول آمونیاک را به صورت قطره قطره اضافه کرده  تا به یک محلول شفاف و بدون رنگ می رسد و مقداری آمونیاک را در این مرحله به مخلوط اضافه کرده و در مرحله‌‌ اخر گلوکز را اضافه می کند و آن را به آرامی بر روی شیشه مورد نظر ریخته به این صورت آینه به تولید می‌رسد در نهایت آینه را به صورت گرد و برش زده و با قاب های مختلف آن را تزیین می کنند.

کاربرد آینه گرد دور طلایی

آینه گرد را می توانید در منازل برای دکور های گوناگون استفاده کنید. در واقع آینه گرد یک ابزار دکوراتیو عالی برای تزیین خانه ها به شمار می رود.‌ از آنجا که بازتاب آینه باعث دیده شدن کل خانه می شود لذا بهتر است در وسط دکوراسیون خانه یعنی رو به روی کمد یا مبل ها قرار گیرد. چرا که باعث زیبا تر شدن ظاهر خانه می شود. البته می توانید  آینه های گرد بزرگ را در انتهای راهرو آویزان کنید. چرا که بازتاب کل وسایل خانه در آینه های گرد باعث خراب شدن دکور می شود. یا وجود آینه های گرد در رو به روی پنجره ها نیز بسیار جذاب به نظر می رسد. آینه های گرد در انواع دکوراسیون های مینیمال و کلاسیک و سبک خانه های ساده بسیار مناسب است و باعث افزایش دکوراتیو شدن خانه ها می شود. با خرید آینه گرد می توانید ظاهری جذاب به خانه تان هدیه دهید. 

مطالب پیشنهادی: آینه مثلث

کاربرد آینه گرد

چرا آینه ها گرد جذاب هستند؟

آینه گرد از جمله محصولات فوق العاده پرطرفدار به شمار می‌رود که باعث زیباتر شدن دکوراسیون خانه ها می شود و همین دلیل برای بیشتر افراد یک محصول جذاب به نظر می‌ رسد. آینه های گرد دارای طراحی های مختلف می باشند و با قرار گرفتن بر روی دیوار باعث دیده شدن قسمتی از خانه خواهد شد و همین دلیل جلوه ای جذاب به دکوراسیون خانه ها می دهد. در حقیقت امروزه استفاده از آینه مدل گرد طلایی به علت این که نشان گر سبک کلاسیک است بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.  آینه گرد طلایی یا نقره ای جلوه ای جذاب به ظاهر دیوار ها می دهد و دیوار ها. ا از حالت بی روحی در می آورد. در حقیقت اینه نشان گر زنده بودن خانه ها می باشد.  از طرف دیگر نوع سبک آینه های گرد طوری می باشد که برای همه اتاق ها و مکان ها مناسب است. می توانید از آینه ها در سرویس بهداشتی با پذیرایی و اتاق خواب استفاده کنید. 

انواع آینه گرد از لحاظ ابعاد

آینه های گرد دارای انواع مختلفی از لحاظ سایز و رنگ می باشند. انواع آینه گرد در سایز کوچک و بزرگ و متوسط یا به صورت چند تایی وجود دارد. آینه مدل گرد و ساده از مدل های پر طرفدار است که دارای سایز بندی های مختلف می باشد و با سبک خانه های کلاسیک سازگاری دارد. آینه گرد ساده بدون قاب نیز از مدل های جذاب به شمار می رود که به دلیل نداشتن قاب به سادگی آن افزوده شده است و به همین دلیل مناسب خانه های با سبک دکوراسیون مینیمال می باشد.  آینه گرد چراغ دار از مدل های جدید می باشد که دارای ابعاد کوچک و بزرگ و متوسط است. استفاده از همه ابعاد آینه در مکان های مختلف مانند پذیرایی و اتاق خواب امکان پذیر می  باشد و به زیبا تر شدن ظاهر خانه کمک می کند. آینه های گرد در مدل های پنج تایی با سایز بندی های مختلف نیز وجود دارند که از مدل های پرطرفدار می باشند. 

مطالب پیشنهادی: آینه کاری

انواع آینه گرد

آینه های گرد از محصولات پرطرفدار و جذاب به شمار می روند که تاثیر فوق العاده عالی در دکوراسیون خانه ها دارد. آینه های گرد در مدل های مختلف به صورت آینه با قاب و آینه بدون قاب تولید شده است. آینه های بدون قاب دارای ظاهری زیبا هستند و باعث افزایش ظاهر خانه به سبک مینیمال می شوند. آینه های گرد در ابعاد گوناگون و مختلف  مانند کوچک و بزرگ تولید شده اند. استفاده از آینه ها در مکان های مختلف و گوناگون امکان پذیر است و در استفاده از آینه  ها هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. همچنین اشاره کنیم که استفاده از آینه های گرد در سبک های مختلف دکوراسیون امکان پذیر است و سازگاری کامل با مدل های مختلف دکوراسیون منزل دارند. 
 

آیا می خواهید دکوراسیون اطراف خود را جادویی بچینید و حس کنجکاوی را در همگان به وجود بیاورید! آیا تمایل دارید با استفاده از محصولات ویژه حس خاصی را در اطرافیان به وجود بیاورید و همگان را وارد خلسه ای دوست داشتنی بکنید! بی شک شما به آینه گرد نیاز دارید! این آینه به شما کمک می کند تا فضای اطراف خود را تغییر دهید و محیط خاص و دوست داشتنی به وجود بیاورید. امروزه، طراحان داخلی وقتی تصمیم می گیرند فضایی معمایی را خلق کنند، استفاده از این آینه را مد نظر قرار می دهند. 

مطالب پیشنهادی: شیشه مبلمان

آینه گرد

روانشناسی دایره 

همانطور که از نام آینه گرد مشخص است، این آینه به شکل دایره طراحی شده است. در نتیجه شناخت روانشناسی این آینه به شما کمک می کند تا این محصول را با شناخت کاملی سفارش دهید و با توجه به حالاتی که این شکل در محیط تداعی می کند، دکوراسیون محیط اطراف خود را شکل دهید. تحقیقات روانشناسی نشان می دهند که دایره تداعی کننده حالات زیر است:
•    حس ابدیت 
•    زیبایی های زنانگی 
•    حس جاودانگی 
•    حس دست یابی به کل جهان 
•    احساس معما و جادو
در نتیجه، وقتی شما از آینه گرد در محیط اطراف خود استفاده می کنید به طور تلویحی به این موضوع اشاره می کنید که می خواهید آرامش محیط تا ابد برقرار باشد. این موضوع می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و به شما کمک می کند تا بیشتر بر زیبایی های اطراف خود تمرکز داشته باشید. همچنین، شما با استفاده از این آینه می توانید بر زیبایی ها و جذابیت های زنانگی تاکید بورزید. هیچ چیز مانند جذابیت های زنانگی نمی تواند حس خوشی را در محیط به وجود بیاورد. بنابراین، استفاده از این آینه به شما کمک می کند تا محیطی را خلق کنید که همه از دیدن آن شگفت زده شوند. 

مطالب پیشنهادی: آینه

قاب آینه گرد

قاب آینه گرد 

اگر به انواع آینه گرد که در بازار موجود هستند نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که این محصولات دارای قابی هستند که دور تا دور آنها را پوشش داده است. قاب ها دارای ویژگی های متعددی هستند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
•    مهمترین دلیل استفاده از قاب دور آینه این است که آینه را قابل استفاده می کند و شما می توانید آینه را حمل کنید. همانطور که می دانید آینه برنده است و اگر در تماس مستقیم با پوست بدن انسان قرار گیرد، می تواند آن را برش دهد. اما این قاب مانند لایه محافظ بین آینه و پوست دست انسان عمل می کند و اجازه نمی دهد که آینه به پوست آسیب برساند.
•    قاب آینه جلوه و شکوه خاصی را به آینه می بخشد و وقتی بر روی دیوار نصب می شود بسیار چشم نواز می شود. 
•    این قاب از متریال های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین قاب را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. 

آینه گرد دور چوب

یکی از متریال های ویژه ای که به عنوان قاب در آینه گرد مورد استفاده قرار می گیرد چوب است. این چوب می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد و جلوه خاصی را به محیط ببخشد. در زمان خرید به این موضوع توجه داشته باشید که چوب به کار رفته در اطراف آینه نباید سنگین باشد. در غیر اینصورت حمل و جا به جایی آینه دشوار می شود.

برش آینه گرد 

یکی از سوالاتی که معمولا افراد در مورد این آینه ها می پرسند در مورد نحوه برش آنهاست. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که آینه جنس بسیار شکننده ای دارد باید به گونه ای برش داده شود که نشکند و یا آسیب نبیند. ورقه های آینه با استفاده از دستگاه های خاصی برش داده می شوند و سپس برای انجام کارهای دیگر به بخش های دیگر کارخانه فرستاده می شوند. در این دستگاه ها از ابزارهای الماس مانند استفاده شده است که می توانند به عمق آینه نفوذ کنند و بدون آسیب به بافت آینه آن را برش دهند. 

مطالب پیشنهادی: آینه دودی

نصب آینه گرد

بهتر است بدانید که نصب این آینه بسیار ساده است و شما نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی ندارید. با این وجود اگر در این زمینه تخصص ندارید، توصیه می شود که از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. زیرا اگر در نصب آینه بی دقتی کنید، خطر شکستگی بالا می رود و این امر می تواند خسارات زیادی را به شما وارد کند.

قیمت آینه گرد 

قیمت آینه گرد 

قیمت یکی از مهمترین سوالاتی است که مشتریان قبل از تهیه هر محصولی می پرسند. زیرا با این کار می توانند بودجه مناسب خرید را تهیه کنند و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. اگر می خواهید این آینه را خریداری کنید، باید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید کیفیت آینه را بررسی کنید و مطمئن باشید که در آینه موجی وجود نداشته باشد. تمامی این امور به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه را سفارش دهید و از خرید خود لذت ببرید. 
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد آینه گرد در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شدید، شکل گرد تداعی کننده مفاهیم مهمی از جمله ابدیت، زنانگی، جاد و جهان است. در نتیجه شما با استفاده از این آینه در محیط اطراف خود می توانید حسن سلیقه تان را به رخ دیگران بکشید. در زمان خرید این آینه باید به نکات مهمی از جمله کیفیت آینه توجه داشته باشید. به همین دلیل این محصول را باید از مراکز معتبر خریداری کنید. تنها در این صورت است که می توانید از وجود این آینه در اطراف خود حس خوبی را تجربه کنید.

مطالب پیشنهادی: آینه آبی

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته