آینه گریم

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

در حال حاضر در عرصه ای به سر می بریم که فروش بیشتر اقلام مصرفی به صورت اینترنتی انجام می شود. آینه گریم نیز در فروشگاه های اینترنتی به صورت آنلاین به فروش می رسد از این نوع آینه فروشنده های لباس، مزون داران و بلاگرها جهت معرفی محصولات خود استفاده می کنند. دور تا دور این آینه از لامپ های ال ای دی استفاده شده تا بتوان محصولات را به بهترین شکل خود معرفی کرد. لازم به ذکر است که آینه ها بایستی توسط خود مصرف کننده نصب گردد. 

مطالب پیشنهادی: آینه مثلث

انواع آینه گریم

قیمت آینه گریم

آینه های گریم در ابعاد متفاوتی تولید و عرضه می شود به همین دلیل هر کدام از آن ها قیمت به خصوصی دارد. از آینه گریم به منظور تولید محتوا استفاده می شود همچنین می توان از این نوع آینه برای استفاده روزمره به کار برد. قیمت آینه گریم با توجه به ابعاد و لامپ های کار گذاشته شده تعیین می گردد به هر میزانی که آینه گریم بزرگ تر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به عنوان مثال آینه های گریم قدی قیمت بالاتری دارند و موارد مصرف آن ها معطوف می شود به معرفی محصولاتی چون پوشاک. 

انواع آینه گریم

انواع آینه گریم را می توان به دو دسته کلی تقسیم کرد. 

  • آینه های گریم قابل حمل

در سال های اخیر آینه های قابل حمل با امکاناتی بی نظیر تولید شده اند. در این نوع آینه های گریم برعکس آینه های قدیمی از لامپ های ال ای دی کم مصرف و بدون برآمدگی استفاده می شود. اغلب آینه های قابل حمل از سیم برق مستقیم و یا باتری استفاده می کنند. مدل هایی که از این نوع آینه تولید می شود عبارت است از: مستطیل، مربع، دایره و یا بیضی

  • آینه های گریم غیر قابل حمل

همان طور که از اسم این آینه ها مشخص است این نوع از آینه ها در جای مشخصی ثابت می شوند و حرکتی ندارند. معمولا از این نوع آینه ها برای گریم کردن بازیگران استفاده می شود. 

سفارش آینه گریم

مطالب پیشنهادی: آینه کاری

سفارش آینه گریم

یقینا مدل های بسیار زیادی از آینه گریم را سایت ها دیده اید. کاربرد این آینه ها بسیار رواج یافته و حتی در سالن های آرایش و زیبایی از این نوع آینه ها استفاده می شود. ضرورت استفاده از آینه گریم آن هم در عصر حاضر بر هیچکس پوشیده نیست. برای سفارش آینه گریم کافی است به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید و درخواست خود را به ثبت برسانید. 

هزینه آینه گریم

از آن جایی که در آینه های گریم لامپ به کار برده می شود می توان از آن ها در نشان دادن ضعف ها و مشکلات آرایشی مانند غلیظ بودن آرایش و یا کم و زیاد بودن گریم استفاده کرد. می توان از آینه های گریم در مکان های زیر استفاده نمود:

  • مکان گریم تئاترها
  • برای استفاده بلاگرها در منازل
  • مکان گریم فیلمبرداری فیلم های سینمایی و تلویزیونی
  • برای گریم مجریان شبکه های تلویزیونی و برنامه های زنده
  • برای آرایش و گریم مراجعه کنندگان به سالن های آرایش و زیبایی

برای دانستن هزینه آینه گریم کافی است به آدرس فروشگاه های آنلاین مراجعه کرد و در آن جا از مدل های متنوع و قیمت آینه ها اطلاع پیدا کنید. 

مدل های آینه گریم 

همان طور که می دانید آینه ها فضا را بزرگتر و روشن تر نشان می دهند و همین امر باعث می شود برای گریم و آرایش صورت از آینه های گریم استفاده شود آینه های گریم با عناوینی چون آینه گریم چراغ دار، آینه گریم لامپ دار و آینه های هالیوودی شناخته می شوند. یکی از بهترین گزینه ها برای سالن های آرایشی آینه های هالیوودی هستند. این نوع از آینه های گریم در مدل و طرح های متنوعی تولید، عرضه و به فروش می رسد. رنگ بندی های زیادی برای این نوع آینه در نظر گرفته شده است. 

مطالب پیشنهاد: شیشه مبلمان

هزینه آینه گریم

آینه گریم چراغ دار

از جمله آینه های گریمی که کاربرد گسترده ای دارند آینه گریم چراغ دار است. از این نوع آینه در سالن ها و مزون ها و بوتیک ها و حتی در منازل استفاده می شود. از چراغ هایی که در آینه کار گذاشته شده کمک گرفته می شود تا چهره بهتر نشان داده شود و عیوب آن برطرف گردد. از این نوع آینه ها در سالن های آرایشی، گریم تئاتر و سینما استفاده می شود و مدل های کوچک و قابل حمل آن ها در منازل کاربرد دارند. 

آینه گریم گرد

از جمله آینه های گریم پرکاربرد آینه گریم گرد است. احتمالا آینه های گریم را در پشت صحنه فیلم ها و یا حتی در موقع فیلم برداری دیده باشید از آن ها برای گریم هنرپیشه ها و بازیگران استفاده می شود. آن ها را رو به روی آینه هایی می نشانند که اطراف آن، چراغ هایی گذاشته شده که در حین کار، روشن می شوند. به آینه ها در اصطلاح، آینه گریم گفته می شود. لازم به ذکر است که بحث گریم فقط به تولید فیلم و نمایش آن اختصاص ندارد و در بیشتر آرایشگاه ها، مزون ها و بوتیک ها و فضاهای این چنینی از آینه های گریم استفاده می شود حتی در منازل هم می بینیم که برای به کار بردن فنون گریم برای سبک های مختلف آرایشی از این نوع آینه ها بهره می برند. آینه های گریم در انواع و اقسام گوناگونی تولید و به فروش می رسند. در حال حاضر این آینه ها به صورت اینترنتی فروخته می شوند. برای خرید این نوع آینه ها و بهره مندی از مزیت های بی شمار آن می توانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه و خرید خود را تکمیل کنید. 

وقتی صحبت از آینه گریم می شود بسیاری از افراد در مورد این آینه سوال می پرسند. در همین قدم اول به شما باید بگوییم این آینه دارای چراغ هایی است که در اطراف آن تعبیه شده است. همین امر سبب می شود وقتی می خواهید خود را آرایش کنید، نور مورد نیاز شما تامین شود و بتوانید آنگونه که تمایل دارید، خود را زیبا کنید. اما کارآیی این آینه تنها به این مورد ختم نمی شود. این آینه کاربردهای زیادی دارد و حتی می توان از آن به عنوان وسیله ای برای زیباسازی محیط اطراف استفاده کرد. اگر می خواهید با کارآیی این آینه آشنا شوید، در ادامه این گزارش با ما همراه باشید.

مطالب پیشنهادی: آینه

آینه گریم

کاربرد آینه گریم 

همانطور که متوجه شده اید، از این آینه می توان در سالن های زیبایی و یا سالن های تئاتر و سینما برای آرایش و گریم استفاده کرد. چراغ هایی که در این آینه تعبیه شده اند نور مورد نیاز را تامین می کنند و سبب می شوند فرد بتواند صورت خود را بهتر ببیند تا رنگ ها را با یکدیگر ترکیب کند و بر روی صورت خود به کار ببرد. اما شاید برای شما جالب باشد که بگوییم این آینه می تواند به عنوان وسیله ای تزیینی نیز مورد استفاده قرار گیرد.
 در کنار این کاربرد، شما می توانید آینه گریم را در سرویس بهداشتی و یا حمام خود نصب کنید. به طور مثال مردان برای تراشیدن ریش صورت خود به نور کافی نیاز دارند و این آینه می تواند نور مورد نیاز را تامین کند. همچنین، با توجه به این موضوع که در این آینه چراغ تعبیه شده است، نور آن به نور پردازی در محیط کمک می کند و این موضوع نقش بسیار مهمی در زیباتر دیده شدن محیط دارد.
همچنین، با توجه به این موضوع که چراغ های آینه گریم حالتی جذاب به این آینه بخشیده اند شما می توانید این آینه را در گوشه اتاق خواب خود نیز به کار ببرید. زیرا وجود آینه گریم در اتاق خواب حالت اتاق را از حالت خموده خارج می کند و تحرک و انرژی خاصی را به وجود می آورد. همچنین، افرادی که به دنبال المان های خاص برای استفاده در اتاق شخصی خود هستند، می توانند این آینه را مد نظر خود قرار دهند.

انواع آینه گریم 

با توجه به این موضوع که این آینه طرفداران زیادی دارد، تولید کنندگان تلاش کرده اند تا این آینه را به اشکال مختلف تولید کنند تا بتوانند پاسخگوی نیازهای بازار باشند. به طور مثال این آینه در انواع اشکال هندسی مانند مستطیل، مربع و بیضی تولید می شود. اگر شما به روانشناسی اشکال علاقه مند هستید، می توانید یکی از این اشکال را که به خصوصیات شما نزدیک تر است به کار ببرید. همچنین، چراغ هایی که در این آینه به کار برده می شوند می توانند تنها نور زرد، نور سفید یا تلفیق نور زرد و سفید داشته باشند. این آینه ها می توانند بلند و یا کوتاه باشند. در نتیجه همانطور که می بینید تنوع این محصولات بسیار بالاست و شما می توانید بهترین گزینه را با توجه به سلیقه خود انتخاب نمایید و از زیبایی و کارآیی آن در محیط اطراف خود لذت ببرید. 

مطالب پیشنهادی: آینه دودی

خرید آینه گریم

نکات مهم در خرید آینه گریم 

اگر می خواهید آینه گریم را سفارش دهید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. این نکات به شرح زیر هستند:
•    در زمان خرید، به ویژه اگر می خواهید این آینه را برای سالن های زیبایی و گریم سفارش دهید، به کیفیت آینه توجه داشته باشید. آینه باید شفاف و براق باشد هیچ گونه تاب و یا انحنایی در آن وجود نداشته باشد. اگر به این موضوع توجه نکنید، آینه بی کیفیتی را خریداری می کنید و این موضوع می تواند شما را دلزده کند. 
•    در زمان خرید آینه گریم باید به موارد مهمی از جمله ابعاد اتاق توجه داشته باشید. بی شک خرید یک آینه بزرگ برای یک فضای کوچک کار هوشمندانه ای نیست و تهیه آینه کوچک برای یک فضای بزرگ می تواند کار بیهوده ای باشد. تناسب یکی از مهمترین مواردی است که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید.
رعایت این نکات در خرید آینه گریم به شما کمک می کند بهترین گزینه را سفارش دهید و از خرید خود لذت ببرید. هیچ چیز لذت بخش تر از حس رضایت پس از خرید نیست!

مطالب پیشنهادی: آینه آبی

قیمت آینه گریم

قیمت آینه گریم

مهمترین سوالی که مشتریان در زمان خرید آینه گریم می پرسند، در مورد قیمت این محصول است. قیمت این آینه به فاکتورهای متعددی از جمله ابعاد و کیفیت بستگی دارد. هر چقدر که ابعاد آینه بیشتر باشد و یا کیفیت آن بالاتر باشد، قیمت آن بالاتر می رود. توصیه می شود این آینه را از برندهای معتبر روز تهیه کنید. زیرا در پایان می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت این آینه به کار رفته اند.
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد آینه گریم در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید شما می توانید این آینه را در فضاهای گوناگونی از جمله سالن های زیبایی و تئاتر، سرویس بهداشتی و حمام و اتاق خواب خود به کار ببرید. این آینه در اشکال و ابعاد مختلف تولید می شود و شما می توانید با توجه به محیط یکی از این محصولات را انتخاب کنید. یکی از مواردی که در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید کیفیت آینه است. اگر کیفیت آینه بالا نباشد، هرگز رضایت شما از خرید این آینه جلب نمی شود.

مطالب پیشنهادی: آینه ساتینا مات

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته