حمام شیشه ای

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

طراحی و سبک خانه ها روز به روز به سمت مدرن شدن می رود و خیلی از افرادی که به سراغ ساخت خانه می روند به این موضوع فکر می کنند که خانه مدرن برای خود بسازند. در خانه های کلاسیک، معمولا تمام توجه ها به سالن و پذیرایی بوده است اما در خانه های جدید و مدرن توجهات به حمام و دیگر بخش های خانه نیز جلب شده است و خیلی از طراحان داخلی خانه به سراغ طراحی حمام شیشه ای رفته اند. در تابستان ها ممکن است افراد چندین بار از حمام استفاده کنند و مجبور باشند که به حمام بروند پس باید از فضای حمام خانه ای خود نیز لذت ببرند. در گذشته حمام یک فضای تاریک و تنگ بوده است اما در حال حاضر با طراحی داخلی زیبا حمام فضای دلنشینی به خود پیدا کرده اند.

خرید کابین دوش شیشه ای

مطالب پیشنهادی: دیوار شیشه ای

افراد از حمام کردن لذت می برند و حال خوبی نصیبشان می شود پس چه بهتر که فضایی که برای حمام کردن درست می کنیم زیبا و دلچسب باشد . مانند داشتن کابین دوش شیشه ای که می تواند فضای خوبی به حمام و خانه های مدرن اعطا کند. با به وجود آمدن کابین دوش شیشه ای ، می توان فضای کوچک را نیز تبدیل به حمام مدرن و زیبا کرد و فضای خوبی برای حمام خانه ساخت. در حال حاضر به خصوص برای جوان تر ها درب شیشه ای حمام ها بسیار مورد قبول تر می باشد. جنس این درب های شیشه ای معمولا از شیشه سکوریت می باشد که می توان گفت از بالاترین کیفیت ممکن شیشه در بازار می باشد. برای زیبایی بیشتر درب های شیشه ای می توان از شیشه سندبلاست یا مات استفاده کرد.

نکات مهم قابل توجه در هنگام خرید کابین دوش شیشه ای

شیشه، حمام شیشه ای بهتر از است که از جنس سکوریت باشد. شیشه حمام ها در منازل معمولا به عنوان جدا کننده حمام از سایر قسمت های منزل نیز استفاده می شود. این شیشه ها مانند دیوار عمل می کنند اما نور و هوا را نیز به داخل حمام منتقل می کنند. حمام شیشه ای باعث می شود که رطوبت و باکتری به سایر قسمت های خانه وارد نشود و از این که رطوبت حمام به سایر قسمت های خانه وارد شود جلوگیری می کند. شیشه حمام ریلی، در سه طرح قابل خریداری می باشد. كه بيشترين تفاوت این طرح ها در فريم بكار برده شده در آن ها می باشد. مانند شیشه ریلی اسپایدر که جلوه مدرن و زیبایی را برای فضای شما به ارمغان خواهد آورد. درب شیشه ای این نوع حمام ها بسیار سبک بوده و به این دلیل که قاب دار هستند و درب آنها نوار خور هستند از استحکام خوبی نیز برخوردارند.

فریم های به کار رفته در حمام شیشه ای معمولا از نوع آلومینیوم اکسترود و یا استیل ضد زنگ می باشد. کابین حمام های ریلی فریم لس یا بدون فریم، معمولا از نوع یراق آلات تمام استیل ساخته می شود. شیشه های به کار رفته در حمام های شیشه معمولا از جنس سکوریت یا نشکن ساخته می شوند و طرح های مختلفی دارند که هر طرحی که مورد قبول شما باشد می توانید سفارش بدهید.

قیمت کابین دوش شیشه ای چقدر می باشد؟


معمولا از این نوع کابین دوش شیشه ای در آپارتمان ها استفاده می شود و استفاده از این کابین دوش ها نیز افزایش چشمگیری داشته است. عوامل مختلفی در تعیین قیمت حمام شیشه ای تاثیر گذار می باشد. مانند نوع شیشه سکوریت، اندازه شیشه سکوریت، یراق آلات استفاده شده در حمام، متراژ حمام و ... قیمت کابین دوش شیشه ای معمولا بعد از بازدید کارشناس مربوطه تعیین می شود.

خرید کابین دوش شیشه ای چگونه است؟


خرید کابین دوش شیشه ای یکی از خرید های خوب و مورد پسند این روزهای جوان تر ها به حساب می آید به صورتی که که وقتی می خواهند یک خانه جدید خریداری کنند یا این که برای خانه قدیمی خود تغییر دکوراسیون در نظر بگیرند یکی از گزینه های تغییرات و یا خرید ، خرید حمام شیشه ای می باشد که هم فضای خانه را مدرن تر می کند هم این که می توان از فضای کوچک در خانه نیز یک حمام خوب و مدرن داشت.
برای استفاده کردن از فضای حمام می توان از پارتیشن های شیشه ای یا به اصطلاح از حمام شیشه ای استفاده کرد. در پارتیشن شیشه ای حمام ها معمولا از شیشه های سکوریت 10 میل استفاده می کنند که نشکن هستند و طرح های مختلفی دارند مثلا می توانید از شیشه رنگی استفاده کنید یا از شیشه های مات. همچنین از تکنولوژی سندبلاست نیز می توانید استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی: شیشه لمینت

کابین دوش شیشه ای

همچنین در استفاده از شیشه حمام می توان از درب های کشویی نیز استفاده نمود . این درب های کشویی به عنوان درب شیشه ای حمام نیز قابل استفاده هستند. شیشه حمام می تواند فضا و دکوراسیون زیبایی را در خانه و حمام شما ایجاد کند. درب کشویی حمام شیشه ای معمولا برای حمام های کوچک تر مناسب می باشد. درب کشویی حمام ها در سه مدل فکی، درب کشویی حمام فکی فریم دار و درب کشویی حمام اسپایدر موجود می باشد. درب کشویی حمام اسپایدر نسبت به سایر مدل ها معمولا طرفداران بیشتری دارد به این دلیل که یراق آلات مورد استفاده شده در این نوع شیشه حمام از جنس استیل می باشد و هم چنین روان تر و دکوراتیو تر نیز نسبت به سایر مدل ها است.

خرید شیشه حمام چگونه است؟

برای این که بدانید خرید شیشه حمام چگونه باید باشد و چه نکاتی باید به آن توجه داشته باشید بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. نکات مفید و کاملی در این مورد به شما اطلاع رسانی شده است. شیشه حمام های شیشه ای بهتر است که از جنس سکوریت 10 میل باشد تا رطوبت و ضربه باعث شکستن این نوع شیشه ها نشود معمولا شیشه های سکوریت استحکام کافی را دارند به همین دلیل می باشد که برای خرید شیشه حمام مناسب می باشد. قیمت شیشه حمام های شیشه ای بستگی به ابعاد و جنس آنها دارد . هرچه ابعاد این حمام ها بزرگتر باشد پس قیمت آن نیز بیشتر می شود.

دور دوشی شیشه ای چیست؟


دور دوشی شیشه ای یا همان کابین دوش همان حمام های مدرن امروزی می باشد. به این دلیل که فضاهای مسکونی امروزه کوچک تر شده اند و به اصطلاح آپارتمان نشینی بیشتر شده است و بعضی وقت ها می بینیم که حمام و سرویس بهداشتی در یک فضا دیده می شود ممکن است مشکلاتی برای ساکنین به وجود بیاورد به همین دلیل برای این که دستیابی به حمام شیشه ای راحت تر شود دور دوشی شیشه ای به وجود آمده است و افراد می توانند از آن استفاده کنند.

کابین دوش در اتاق خواب چگونه است؟

کابین دوش در اتاق خواب یا مستر یکی از بهترین گزینه های خرید یک خانه می باشد. مستر یکی از بزرگترین اتاق های خانه های مسکونی به حساب می آید که معمولا به عنوان اتاق خواب والدین کاربرد دارد . اتاق مستر معمولا دارای تمام امکانات خانه می باشد به این دلیل که بزرگترین اتاق خواب یک خانه می باشد دارای سرویس بهداشتی و حمام جدا از دیگر اتاق های خانه است. برای ایجاد تنوع می توان اتاق مستر را دارای کابین دوش در اتاق خواب کرد و یک حمام شیشه ای برای اتاق مستر ساخت.
مستر شیشه ای به دلیل زیبایی و کاربردی که دارد مورد توجه طراحان امروزی قرار گرفته است زیرا وجود شیشه به دلیل شفافیت و یا طرح های متخلف آن سبب می شود که ابعاد و اندازه های اتاق در نظر بزرگتر دیده شود و از ورود آب و رطوبت به سایر بخش های اتاق و خیس شدن آن جلوگیری می نماید. قیمت حمام های شیشه ای که در اتاق مستر قرار می دهند با سایر قیمت حمام شیشه ای تفاوتی ندارد به این دلیل که هزینه خرید حمام شیشه در کل به اندازه و ابهاد و جنس شیشه ها و نوع شیشه ها مرتبط می باشد.
مدل های شیشه حمام می تواند مختلف باشد . در شیشه های حمام برای رعایت استانداردهای ایمنی بهتر است که از شیشه های سکوریت استفاده شود اما ممکن است بعضی از افراد درخواست شیشه های ارزان تر را داشته باشند به همین دلیل می توان از پلکسی یا طلق نیز به جای شیشه های سکوریت استفاده نمود. همچنین برخی از مصرف کنندگان نیز از شیشه های ایمن تر نیز استفاده می کنند که می توان از شیشه سکوریت و لمینت شده برای ایمنی بیشتر استفاده نمود.

مطالب پیشنهادی: شیشه ساتینا مات

مزیت خرید حمام شیشه ای 

این که بخواهید فقط به زیبایی و دکور خانه توجه کنید خوب است اما باید قبل از خرید و ساخت هر وسیله ای در خانه ها باید به این که چه مزیت ها و معایبی می تواند داشته باشد توجه کافی را داشته باشید. در ادامه می خواهیم در مورد این که شیشه حمام چه مزیت های می تواند داشته باشند به پردازیم:

  • جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری در سرویس بهداشتی 
  • نظافت آسان تر سرویس بهداشتی به علت عدم پاشش و ریزش آب در سرویس 
  • ایجاد دمای بیشتر در بخش دوش به علت کوچکتر شدن محیط و سخت تر خارج شدن بخار آب 
  • عمر طولانی تر باقی محصولات در سرویس بهداشتی 
  • هدایت بهتر آب به سمت راه آب روی زمین

ضخامت شیشه حمام چقدر باید باشد؟

معمولا برای این که استاندارد های حمام شیشه ای به هم نخورد و مورد قبول واقع شود باید به چندین نکته توجه نمود مانند ضخامت شیشه سکوریت بسته به پروفیل و یراق استفاده شده در آن می باشد که می توان از 4 میلی متر تا 8 میلی متر متفاوت باشد. هر چقدر مقدار پروفیل احاطه شده در شیشه بیشتر باشد ضخامت شیشه نیز کمتر می شود. در شیشه های تک و یا به اصطلاح پارتیشن حمام هتلی، باید از ضخامت شیشه 8 تا 10 میلیمتری استفاده کرد.

نکات ساخت و نصب حمام شیشه ای 

با توجه به این که محیط دوش کاملا بسته می شود پس باید یک راه آب در بخش محیط دوش تعبیه شود تا آب ها از آن طریق خارج شوند. شیب کف باید به گونه ای باشد که آب در قسمتی جمع نشود بلکه به سمت راه خروج آب باشد. همچنین بخشی از کف که قرار است شیشه حمام آنجا قرار گیرد می بایست شیب صفر و کف تراز داشته باشد.در صورت نداشتن شیب مناسب استفاده از زیردوشی های آماده که معمولا از جنس اکریلیک می باشد توصیه می شود.
آیا پس از حمام گرفتن همواره مجبور هستید که تمامی حمام را بشویید؟! آیا وقتی به حمام می روید تمامی قسمت های آن خیس می شود و خطر کپک زدگی افزایش پیدا می کند؟! بهتر است بدانید شما با یک راهکار ساده می توانید از پس تمامی این مشکلات بر بیاید و همچنین می توانید فضای سرویس بهداشتی خود را زیبا کنید. امروزه، طراحان داخلی بر این عقیده هستند که توجه به سرویس بهداشتی یکی از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد. زیرا زیبایی سرویس بهداشتی می تواند بر زیبایی خان اثر بگذارد. حمام شیشه ای یکی از محصولاتی است که شما می توانید در حمام خود به کار ببرید و فضای سرویس بهداشتی خود را دگرگون سازید!

مطالب پیشنهادی: شیشه کریستال

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که متوجه شده اید، این وسیله ویژگی های زیادی دارد و می تواند زیبایی زیادی را به وجود بیاورد. اما این محصول ویژگی های دیگری نیز دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    این حمام مانند پارتیشن عمل می کند و قسمتی دوش گرفتن را از بقیه قسمت های حمام جدا می کند. 
•    استفاده از حمام شیشه ای خطر کپک زدگی را کاهش می دهد. همچنین، با توجه به این موضوع که امکان جا به جایی هوا در این حمام وجود دارد، درون حمام کپک نمی زند. 
•    این وسیله به شما کمک می کند تا از دیگر قسمت های حمام بهترین استفاده را ببرید. 
در نتیجه، همانطور که متوجه شده اید این حمام می تواند حس رضایت شما را بدست بیاورد. هیچ چیز بهتر از این نیست وقتی در حمام هستید و می خواهید ریلکس کنید، در مکانی پر از آرامش باشید!

آیا خطر زنگ زدگی در این حمام وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که در مورد حمام شیشه ای پرسیده می شود این است که آیا فلزاتی که در این حمام به کار رفته اند ممکن است دچار زنگ زدگی شوند! پاسخ به این سوال منفی است. در این حمام از فلزاتی استفاده شده است که در برابر رطوبت مقاوم هستند. در نتیجه؛ شما می توانید بدون نگرانی این حمام را مورد استفاده قرار دهید و از ویژگی های خاص آن بهره مند شوید. 

شیشه حمام 

مطالب پیشنهادی:شیشه شیشه رومیزی 20mm

شیشه حمام 

وقتی صحبت از حمام شیشه ای می شود این نگرانی پیش می آید که محیط حمام لغزنده است، در نتیجه اگر کسی لیز بخورد و به شیشه برخورد کند خطر شکستگی وجود دارد و این موضوع ضریب امنیت را در محیط به وجود می آورد! بهتر است بدانید شیشه ای که در حمام شیشه ای به کار رفته است از نوع سکوریت یا نشکن است. در نتیجه، اگر این شیشه تحت فشار قرار گیرد، امکان شکسته شدن آن وجود ندارد. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید با خیال آسوده این کابین را در حمام نصب کنید.

شیشه دور دوشی 

درست است که این شیشه ها نشکن هستند، اما در زمان خرید باید به موارد دیگری در مورد دور دوشی شیشه ای توجه داشته باشید. این شیشه باید کیفیت زیادی داشته باشد تا قطرات آب به صورت لک بر روی آن باقی نمانند. اگر به این موضوع توجه نداشته باشید، به زودی از خرید این محصول دلزده می شوید، زیرا تمیز کردن آن بسیار سخت می شود. به همین دلیل توصیه می شود حمام شیشه ای را از برندهای معتبر سفارش دهید. در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی نکات در ساخت این محصول رعایت شده اند.

کابین دوش شیشه ای 

همانطور که می دانید حمام ها دارای ابعاد مختلفی هستند، در نتیجه جای تعجب نیست که ابعاد کابین دوش شیشه ای نیز متنوع باشند و در اندازه های متفاوت تولید شوند. وقتی می خواهید این محصول را سفارش دهید باید به ابعاد محیط حمام خود توجه داشته باشید. این موضوع به شما کمک می کند تا بهترین گزینه را خریداری کنید. اگر در این زمینه تبحر کافی ندارید، بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید. همچنین، برخی از این کابین ها به صورت نیم دایره طراحی شده اند و برای قرارگیری در گوشه حمام مناسب هستند. برخی دیگر به شکل مستطیل تولید می شوند. توصیه می شود در زمان خرید عکسی از حمام خود تهیه کنید و به متخصصان نشان دهید. در نتیجه متخصصان می توانند شما را راهنمایی کنند.

مطالب پیشنهادی: شیشه رومیزی

قیمت حمام شیشه ای 

قیمت حمام شیشه ای 

سوال در مورد قیمت یکی از مهمترین سوالاتی که مشتریان در زمان دریافت هر کالا و خدماتی می پرسند. این امر در مورد حمام شیشه ای نیز صدق می کند. با توجه به نوسانات بازار، توصیه می شود قیمت این محصول را از مراکز معتبر استعلام نمایید. همچنین، در زمان خرید باید به نکات مهمی از جمله کیفیت محصول توجه داشته باشید. درست است که اگر این حمام را از برند های معتبر خریداری کنید، ممکن است هزینه بالایی را پرداخت کنید. اما می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند. 
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد حمام شیشه ای در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این کابین در حمام قرار می گیرد و از نفوذ آب به قسمت های دیگر حمام پیشگیری می کند. همین امر خطر بروز کپک زدگی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد. این شیشه از جنس سکوریت یا نشکن است و شما می توانید با خیال راحت آن را سفارش دهید. توصیه می شود برای خرید تنها به مراکز معتبر مراجعه کنید و این محصول را از برندهای معتبر تهیه نمایید. این امر نقش مهمی در تجربه خرید دلنشین دارد.

مطالب پیشنهادی: پارتیشن شیشه ای

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته