دکور شیشه ای

امروزه طراحی یک فضای دلنشین برای محل زندگی و محل کار بسیار بر روحیه و فعالیت افراد موثر است. انتخاب و طراحی یک دکور شیشه ای در فضاهای داخلی و خانه بیشتر به صورت ویترین و درفضاهای خارجی و عمومی به صورت ویترین مغازه و برای نمایش کالا ها بسیار بر زیبایی و جذابیت این نوع فضاها اثر گذار است. با استفاده از دکور شیشه ای به صورت ویترین یا قفسه می‌توان یک دکوراسیون زیبا برای خانه فراهم کرد. در ویترین مغازه ها و فروشگاه ها دکوراسیون شیشه ای باعث می‌شود که محصولات و کالاهای فروشگاه نمایش داده شود و به این ترتیب در جذب مشتری و افزایش فروش فروشگاه ها موثر خواهد بود. در پاساژها و مراکز خرید معمولا دکور و ویترین شیشه ای استفاده می شود که در زیبایی مراکز خرید و راهنمایی مشتریان به فروشگاه های دلخواه بسیار کمک کننده است.

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

دکورهای شیشه ای به این منظور تولید شده اند تا محیط های تجاری و همین طور محیط های داخلی دیگر را در طراحی بهبود دهند و تولیدات یا لوازم ویژه را به گونه ای اثرگذار به عموم افراد نشان دهند. مکان برگزاری، نوع کاربرد و اشیاء داخلی، مشخص کننده ساختار و سبک دکور شیشه ای است. لازم به ذکر است که این موارد، خیلی سریع می توانند توجه مخاطبان را به خود معطوف سازند و مرکزیتی مهم در دکوراسیون محسوب می شوند چون که ذات جذب کننده و درخشنده شیشه، به آسانی از لحاظ بصری می تواند اشخاص را درگیر خود نماید.

واژه "Vitrine" که از واژه "vitre" اخذ شده است، به معنای شیشه بوده و خاستگاه آن کشور فرانسه است. سالیان بسیار زیادی به طول انجامیده تا کابینت ویترینی یا دکور شیشه ای، با طرح های گوناگون عرضه شده است. دکور سنگین کلاسیک به عنوان یک نمونه قدیمی از آشپزخانه های کشور فرانسه معروف شده است، مکانی که در آن ظروف و کاسه ها و مواد غذایی مانند مربا و سبزیجات فصلی برای فصل زمستان در آن نگهداری می شدند.

دکور شیشه ای پشت تلویزیون

دکور شیشه ای آشپزخانه

دلایل زیادی وجود دارد برای آن که دکور شیشه ای آشپزخانه فضا خانه را زیبا و جذاب می سازد. با اهمیت ترین علت تاثیر فوق العاده این شکل از کابینت ها در وسیع تر نشان دادن فضای آشپزخانه است که در آپارتمان های کوچک مزیت بزرگی به حساب می آید.
استفاده از کابینت های شیشه ای در آشپزخانه کمی دشوار است. به همین علت است که اکثر خانم های خانه دار یا تمایلی به استفاده از کابینت شیشه ای ندارند و یا اینکه بسیار علاقه مند به استفاده از کابینت شیشه ای هستند، حالت میانه ای نمیتوان برای آن در نظر گرفت
 امکان دارد شما جزء افرادی باشید که نوع دکوراسیونی که با آشپزخانه شیشه ای همراه است را نپسندید  ولی این نوع دکوراسیون عالی ترین نما را برای آشپزخانه شما بیافریند. در حالی که نکته قابل تامل اینجاست که کابینت های شیشه ای بسیار متنوع بوده واز این جنبه بسیار منعطف هستند، از طرح های شفاف گرفته تا طرح های مات و کاملا کدر، برای هر نیاز و سلیقه ای صد در صد نمونه ای وجود دارد. افزون بر این بودن کابینت شیشه ایی در فضای آشپزخانه کوچک موجب وسیع تر دیده شدن آن می گردد.

کابینت های شیشه ای چیزی بین کابینت های بسته و قفسه های باز در آشپزخانه هستند، یعنی به شما اجازه می دهند همه چیز را مرتب سازماندهی کرده و از طرفی وسایل لوکس و کریستالی خود را به نمایش بگذارید. 

دکور شیشه ای کابینت

 کابینت جزئی از با اهمیت ترین لوازم و تجهیزات داخل آشپزخانه به حساب می آید که به منظور نگهداری لوازم مورد نیاز آشپزخانه به کار برده می شود. طرح ها و رنگ های گوناگونی برای کابینت ها در نظر گرفته می شوند. برخی اوقات تلفیقی از چوب و آینه رنگی و یا تلفیقی از چوب و شیشه رنگی برای کابینت ها استفاده می شود که جلوه فوق العاده برای دکوراسیون خلق می کند.    
کابینت های شیشه ای این قابلیت را دارند تا با استفاده از رنگ بی نظر خود فضایی متفاوت را برای آشپزخانه رقم بزنند. این گونه از کابینت ها باعث می شوند تا فضا وسیع تر به نظر برسد و بر محیط آشپزخانه تاثیرگذار باشند.

دکور شیشه ای پشت تلویزیون

فضاهای مختلفی در خانه ها زمینه آن را دارند تا در آن ها آینه کاری انجام شود یکی از عواملی که در این زمینه دخیل است سلیقه هر فرد است در طراحی دکوراسیون داخلی لوکس کلا به کار بردن انواع آینه های مسئله ای غیر قابل انکار به شمار می آید. 
در اصطلاح دیگر دکور شیشه ای پشت تلویزیون فقط برای تزبین دکوراسیون داخلی صورت می پذیرد و به همین علت مطلوب است که آینه رنگی به منظور آینه کاری به کار برده شود، رنگ آینه بایستی با توجه به رنگ های موجود در دکوراسیون داخلی فضا انتخاب گردد.

خرید دکور شیشه ای 

دکورهای شیشه ای صحنه ای متفاوت و فوق العاده را برای خانه، تالار های پذیرایی، محیط های کاری و غیره ایجاد می کنند. برای آن که بتوانید از فروشگاه های آنلاین خرید دکور شیشه ای را رقم بزنید کافی است به وب سایت فروشگاه مراجعه کرده و به قسمت دکور شیشه ای رفته و سبد خریدتان را تکمیل کنید. 

خرید دکور شیشه ای 

قیمت دکور شیشه ای

دکورهای شیشه ای نمایی متفاوت برای دکوراسیون داخلی به شمار می آیند، از این رو می توانید برای دیزاینی متفاوت از دکورهای شیشه ای کمک بگیرید. قیمت دکور شیشه ای بر حسب اندازه شیشه ای که به کار رفته و سایر موارد تعیین می شود. کسانی که قصد استفاده از دکور شیشه ای دارند باید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس بگیرند. 

سفارش دکور شیشه ای

بسیاری از شرکت های تولید کننده شیشه خدماتی چون سفارش دکور شیشه ای را تقبل می کنند. برای آنکه بتوانید دکور شیشه ای سفارش دهید باید به فروشگاه هایی که این خدمات را ارائه می دهند مراجعه کنید. دکورهای شیشه ای با بهترین کیفیت در این فروشگاه های ارائه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. 
زمانی که عبارت دکور شیشه ای شنیده می شود احتمالا از دکور شیشه ای تصاویر مختلفی در ذهن پدیدار می شود، زیرا به هر کاری که بتوان با شیشه در دکوراسیون داخلی انجام داد دکور شیشه ای گفته می شود. بنابراین نمی توان برای آن محدوده خاصی تعریف کرد. 

امروزه طراحی یک فضای دلنشین برای محل زندگی و محل کار بسیار بر روحیه و فعالیت افراد موثر است. انتخاب و طراحی یک دکور شیشه ای در فضاهای داخلی و خانه بیشتر به صورت ویترین و درفضاهای خارجی و عمومی به صورت ویترین مغازه و برای نمایش کالا ها بسیار بر زیبایی و جذابیت این نوع فضاها اثر گذار است. با استفاده از دکور شیشه ای به صورت ویترین یا قفسه می‌توان یک دکوراسیون زیبا برای خانه فراهم کرد. در ویترین مغازه ها و فروشگاه ها دکوراسیون شیشه ای باعث می‌شود که محصولات و کالاهای فروشگاه نمایش داده شود و به این ترتیب در جذب مشتری و افزایش فروش فروشگاه ها موثر خواهد بود. در پاساژها و مراکز خرید معمولا دکور و ویترین شیشه ای استفاده می شود که در زیبایی مراکز خرید و راهنمایی مشتریان به فروشگاه های دلخواه بسیار کمک کننده است.
 

دکور شیشه ای


ساخت دکور شیشه ای

برای ساخت و طراحی دکورهای شیشه ای می توان از خلاقیت و ایده های متنوع و کاربردی متناسب با هر فضا استفاده کرد. با توجه به اینکه دکور شیشه ای در چه مکانی و به چه صورتی باید استفاده شود مواردی از جمله ضخامت، وزن، بافت و شکل ظاهری ویترین شیشه ای در مکان های مختلف متغیر است. معمولا از شیشه های لمینت و سکوریت به علت ضد ضربه بودن، مقاومت در برابر حرارت و شرایط مختلف آب وهوایی، خرد نشدن شیشه در صورت شکسته شدن و به دنبال همین امنیت بالای آن ها استفاده می‌شود. در فضاهای داخلی و خانگی از دکورهای شیشه ای برای قفسه و دکورآشپزخانه و در سالن های پذیرایی برای دکوراسیون و نمایش ظروف و اکسسوری های ارزشمند و زیبایی بخشیدن به فضا استفاده می‌شود. این نوع دکوراسیون چه در مکان های تجاری و برای نمایش کالاها و چه در منازل برای دکوراسیون وسایل ارزشمند در خانه بسیار شیک و مدرن هستند.

اجرا و نصب دکور شیشه ای

برای ساخت دکور های شیشه ای معمولا از شیشه های شفاف و اغلب ساده ودر جنس های لمینت و سکوریت استفاده می‌شود. این نوع دکور و ویترین شیشه ای دارای یک چارچوب و قالب بوده که شیشه در بین آن ها قرار می‌گیرد. قالب به کار رفته ممکن است از جنس چوب یا فلز باشد. دکور شیشه ای هم به صورت ثابت و هم به صورت ریلی می‌تواند باشد. نصب و اجرای دکورهای شیشه ای در مغازه ها و منزل به صورت نمای خارجی یا داخلی، دیواری، پیشخوان و غیره است. نصب این نوع دکور به صورت دیواری معمولا از طریق سوراخ کاری دیوار و با استفاده از اتصالات صورت می‌پذیرید.

اجرا و نصب دکور شیشه ای

قیمت دکور شیشه ای

قیمت دکور شیشه ای به عوامل مختلفی از جمله ابعاد و اندازه، جنس شیشه و طرح آن، نوع کار کرد، ضخامت و غیره بستگی دارد. در صورتی که ابعاد و اندازه دکورهای شیشه ای بزرگ باشد دارای قیمت بالاتری است. دکورهای شیشه ای که در منزل استفاده می‌شوند نسبت به دکورهای شیشه ای استفاده شده در مغازه قیمت متفاوت تری دارند.

نورپردازی دکور شیشه ای

دکورهای شیشه ای در ترکیب با نور و نورپردازی بر زیبایی و کارآمدی ویترین های فروشگاهی و خانگی بسیار اثر گذارند. ترکیب نور با شفافیت این نوع دکورها زیبایی و جذابیت خاصی به محیط می‌بخشد. از چراغ های رنگی، لامپ های ال ای دی، زنون، فلورسنت و هالوژن و غیره می توان برای زیباتر کردن این دکورها و ویترین ها استفاده کرد.
در این زمینه لامپ های ال ای دی گزینه های بسیار خوبی هستند که دارای نصب ساده و گرمای کمتری نسبت به سایر موارد هستند. چراغ های هالوژنی نیز برای دکورهای وسیع مناسب هستند که هنگام نصب باید به گرمای این لامپ ها توجه کرده و در فاصله ای مناسب با سایر وسایل آنها را قرارداد. برای زیر ویترین های شیشه ای و یا کابینت های شیشه ای لامپ های زنون گزینه های خوبی هستند که نسبت به چراغ های هالوژن از گرمای کمتری برخوردار است و قابل تنظیم تر و منعطف تر برای دکوراسیون است.
 

دکور شیشه ای آشپزخانه

 

دکور شیشه ای دیواری

دکورهای شیشه ای به صورت و سبک های مختلف و متنوعی برای دکوراسیون خانه و یا فروشگاه ها استفاده می شوند. این نوع دکور شیشه ای هنگامی که به صورت دیواری نصب می‌شوند، معمولا دارای قفسه های شیشه ای برای نگهداری و نمایش اشیا هستند. در منزل برای نمایش ظروف و کلکسیون های زینتی در سالن های پذیرایی، در آشپزخانه و حتی برای نگهداری کتاب و غیره مناسب است. در فروشگاه ها و مراکز تجاری برای نمایش محصولات، جواهرات و دکوراسیون مختلف به کار می‌رود. دکور یا ویترین شیشه ای به صورت دیواری با نورپردازی و تلفیق با نورهای رنگی همراه با اشیای زینتی به خانه و محل کار زیبایی و جذابیت می بخشد.

دکور شیشه ای مغازه

ویترین شیشه ای برای مغازه ها علاوه بر زیبایی باید از استحکام و امنیت خوبی برخوردار باشد. دکور شیشه ای مغازه نقش مهمی در نمایش محصولات، معرفی مغازه و زیبایی مغازه دارد. این نوع دکوراسیون چه در نمای خارجی مغازه و چه در داخل همراه با قفسه های شیشه ای بسیار مناسب نمایش محصول مخصوصا در جواهرات فروشی ها است.
در این ویترین ها می توان از ال ای دی ها برای نمایش واضح تر و جذاب تر محصولات استفاده کرد. علاوه بر این در نمای خارجی مغازه ها استفاده از دکور یا ویترین شیشه ای بسیار مناسب است زیرا این دکور ها ضد ضربه و امن هستند و در مقابل تغییرات اب و هوایی بسیار مقاوم اند و در اثر شکستن خرده شیشه نداشته و پراکنده نمی‌شوند.
 

دکور شیشه ای کابینت


جمع بندی
امروزه دکوراسیون در منزل و اماکن تجاری بیش از پیش دارای اهمیت است زیرا تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی خانه و درآمد زایی و جلب مشتری در مغازه ها می‌شود. استفاده از دکور شیشه ای در فضاهای مختلف و به شکل های متنوع زیبایی بخش محل کار و زندگی است. در خانه برای نمایش اشیا و اکسسوری ها و در مغازه برای نمایش محصولات چه در نمای خارجی و چه در نمای داخلی ویترین شیشه ای، انتخاب مناسبی است. این نوع دکور ها از مقاومت و زیبایی خوبی برخوردارند و با تلفیقی از نور در زیبایی محیط و جذابیت ان بسیار اثر گذارند.
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته