دیوار پوش شیشه ای

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

شیشه ها انواع مختلفی دارند و بر اساس استحکامی که دارند، در صنایع مختلف به کار می روند. یکی از استفاده هایی که امروزه بسیار از آن استقبال می شود و به ویژه در سازه های به روز و امروزی کاربرد زیادی دارد، دیوار پوش شیشه ای می باشد. دیوار پوش شیشه ای به جای دیوار در پوشش های داخلی ساختمان ها و دفاتر استفاده می شوند و از این طریق می توانید یک محیط بسیار دلباز و شیک در محیط ایجاد کنید. این دیوارپوش ها نور را عبور می دهند و می توانند ضمن اینکه فضایی شخصی در هر بخش درست می کنند، عایق صدا نیز محسوب شوند و فضایی دلباز و مدرن ایجاد کنند. معمولا برای دفاتر و حتی ایجاد فضایی زیبا در حمام و وان از این شیشه ها استفاده می شود. این شیشه ها معمولا مقاومت بسیار بالایی دارند. قیمت دیوار پوش شیشه ای بر اساس اندازه هایی که سفارش می دهید متفاوت می باشند. 

دیوار پوش شیشه ای

خرید دیوار پوش شیشه ای 

کار کردن دیوار پوش شیشه ای در نمای دفاتر می تواند بسیار زیبا به نظر برسد و به ویژه در فضاهایی که ارباب رجوع زیاد به آن ها اشاره می کند و یا کار ها به صورت گروهی انجام می شوند، به راحتی می توانید با نصب این شیشه ها محیطی زیبا و منحصر به فرد ایجاد کنید. همچنین بهترین کارایی را دریافت خواهید کرد. این شیشه ها در اکثر موارد خاصیت عایق صدا را نیز دارند و می توانید فضای خصوصی خوبی در آن ها داشته باشید. انواع دیوار پوش شیشه ای با طرح ها و میزان مقاومت های مختلف تولید می شوند و هر شخص و طراح با توجه به بودجه و نمای کلی کار، یکی از آن ها را انتخاب می کند. به عنوان مثال یکی از انواع شیشه ها شیشه ساتینا می باشد که کاور خوبی دارد و برای کسانی که می خواهند هم پوشش شیشه ای باشد و هم حریم خصوصی حفظ شود، بهترین گزینه به شمار می رود. 

انواع دیوار پوش شیشه ای 

همان طور که در بخش قبلی گفته شد، بسیاری شیشه های ساتینا را برای دکوراسیون استفاده می کنند که کاور خوبی ایجاد می کنند و در عین حال محیط روشن و دلبازی که مد نظر دارید را ارائه می کنند. از کاربرد های عمده دیگر این شیشه ها می توان به کاربردشان در نمای خانه، داخل حمام و سرویس ها نیز اشاره کرد. دیوار پوش شیشه ای می تواند یک سیستم طراحی منحصر به فرد نیز به شمار بیاید که در هنر معماری و ساخت و ساز استفاده می شود. شیشه ها سال هاست به عنوان وسایل تزئینی استفاده می شوند اما این دیوار پوش ها بسیار کاربردی هستند و در معماری و طراحی داخلی مدرن بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین نمای بسیاری از خانه ها و دفاتر در بخش های گسترده ای شیشه است. این کار نمای خوبی از خارج خانه به دست می دهد و برخی شیشه ها خاصیت این را دارند که ضمن نشان دادن نمای بیرونی، فضای داخل را نشان ندهند. به طور کلی انواع شیشه ها را می توانید با توجه به کاربردی که مد نظر دارید انتخاب کنید و در پروژه هایتان به کار ببرید. از شیشه های طرح دار، مات، لمینت و انواع دیگر آن ها می توانید بهره ببرید.

مزایای دیوار پوش شیشه ای 

مزایای دیوار پوش شیشه ای 

انواع مدل های دیوار پوش شیشه ای تولید می شوند که کاربرد های فراوانی دارند و برای کار های مختلفی از آنها استفاده می شود. برخی از آن ها از طریق فناوری یو وی ساخته می شوند. در این روش از فناوری چاپ یو وی برای اجرای طرح ها روی شیشه استفاده می شود. از این طریق می توانید انواع طرح های مختلف را روی این شیشه ها اجرا کنید و از این طریق طرح های مورد نظر خود را روی آن ها پیاده نمایید. این شیشه ها در نقاط مختلف دکوراسیون منزل، مغازه ها و نما های دیگر کاربرد دارند. برخی نیز مات هستند و بهترین گزینه برای دستشویی و حمام محسوب می شوند. همچنین می توانید از آن ها به عنوان پارتیشن، کابینت آشپزخانه، دیوارپوش حمام و دیگر موارد استفاده کنید. این شیشه ها اگر از نوع مات باشند می توانند فضای شخصی ایجاد کنند و برای محیط کاری این یک مزیت به حساب می آید. همچنین انتخاب دیوار پوش شیشه ای باعث می شود نور و رنگ وارد شوند و علاوه بر خلاقانه و مدرن تر شدن محیط و دکور، فضا دلباز تر به نظر برسد. آن ها همچنین در انواع اندازه ها و ابعاد ساخته می شوند و جنس مقاوم و محکمی دارند. از آن ها می توانید به عنوان عایق صدا هم استفاده کنید.  

انواع دیوار پوش شیشه ای 

از مهم ترین انواع شیشه ها که هم کاربردی هستند و هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به دیوار پوش شیشه ای اشاره کرد. شاید بتوان گفت این محصولات قدیمی نو در طراحی محسوب می شوند. دیوار های شیشه ای به دلیل اینکه نور را از خود عبور می دهند و همچنین رنگ را به طور شفاف نشان می دهند، استفاده های مختلفی دارند. شیشه یک ماده انعطاف پذیر است که از طریق فناوری های مدرن می توانید تغییرات زیادی در آن به وجود بیاورید و به راحتی طرح های مختلف را روی آن چاپ و یا حک کنید. همچنین به کمک پیشرفت روش های مختلف، مقاومت آن را بالا می برند و می توانید در نمای بیرونی و یا داخلی خانه یا محل کارتان از آن ها استفاده کنید. 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته