شیشه دودی

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

شیشه دودی با فرهنگ ایرانی سازگار است به همین دلیل از آن در دکوراسیون داخلی به شدت استفاده می شود، حتی مدتی نیز ظروفی استفاده می شدند که به رنگ دودی بودند. به همین دلیل در ادامه راجع به شیشه دودی و خصوصیات آن صحبت خواهیم کرد. 

شیشه دودی به دو حالت در صنعت شیشه ساخته می شود در روش اول رنگ مشکی کم رنگ است و پشت شیشه به آسانی قابل دیدن خواهد بود ولی در روش دوم شیشه به رنگ مشکی مشاهده خواهد شد، از لحاظ جذابیت، شیشه دودی پر رنگ بسیار زیباتر به نظر می رسد ولی در صورتی که قیمت در اولویت اتمام پروژه است باید از شیشه های دودی کم رنگ بهره ببرید.

شیشه دودی

نصب شیشه دودی 

نصب شیشه دودی به منظور محافظت و پیشگیری از به وجود آمدن ضربه برای سطح میز به کار برده می شود. این شیشه ها در ضخامت های 6 میلی متر،10 میلیمتر، 16 میلی متر و 20 میلی متر ساخته می شود. از جمله مزیت های این نوع از شیشه ها استحکام بالقوه آن ها است که موجب شده از آن برای دکوراسیون داخلی استفاده شود. 

شیشه رومیزی دودی

 • شیشه های دودی برای میز ناهارخوری
 • شیشه های دودی برای میز جلو مبلی
 • شیشه های دودی برای درب شیشه ای
 • شیشه های دودی میز
 • شیشه های دودی سکوریت 
 • شیشه های دودی خم
 • شیشه های رومیزی دودی
 • شیشه های دودی رفلکس
 • شیشه های دودی دوجداره
 • شیشه های دودی لمینت
 • شیشه های دودی مات
 • شیشه های دودی طرح دار
 • شیشه های دودی حکاکی شده
 • شیشه های دودی اسید کاری شده
 • شیشه های دودی گرد 

شیشه سکوریت دودی 

همان طور که می دانید در بعضی از پروژه ها مثل درب های شیشه ای و نرده های شیشه ای بایستی از شیشه سکوریت دودی به کار برده شود، شرکت های تولیدکننده شیشه دودی را در هر اندازه ای به وسیله کوره های ویژه ای به سکوریت و نیمه سکوریت تبدیل می کنند.

شيشه دودي

امروزه شیشه دودی جای چوب را گرفته و این روند در حال افزایش است. شیشه مزیت های زیادی در مقایسه با مواد دیگر و همینطور قیمت کمتری در مقایسه با چوب دارد. شیشه دودی روی میز به منظور نگهداری از چوب میز یا فقط از آن به منظور ساخت میز به کار برده می شود. شیشه های رومیزی را می توان در قطر هایی به اندازه 6 میلی متر، 10 میلیمتر، 16 میلی متر و 20 میلی متر تولید کرد. ولی افزون بر قطر شیشه رومیزی باید بگوییم که آن ها در رنگ بندی های متنوعی چون سفید، دودی، آبی، برنز، سبز و کریستال ساخته می شوند. 

خرید شیشه دودی

شیشه دودی ساختمان

اخیرا، کاربرد شیشه‌ های دوجداره در ظاهر ساختمان و دکوراسیون داخلی مورد توجه طراحان و معماران واقع شده است. شیشه ها می توانند افزون بر ایجاد نور برای فضا، موجب ارتباط بصری درون ساختمان با فضای خارج شوند، به همین علت از جایگاه به خصوصی بهره مند هستند. رنگ های متنوعی از شیشه در بازار عرضه می شود به همین دلیل شیشه دودی ساختمان هم مثل شیشه های معمولی در رنگ های گوناگونی ساخته می شوند. در میان شیشه های رنگی ساخته شده، شیشه دودی برای پنجره ‌ها بسیار محبوب است.

شیشه دوجداره دودی

در حال حاضر به کار بردن شیشه دوجداره دودی به خصوص برای ظاهر بیرونی ساختمان ها بسیار رایج شده است. از آن جایی که قانون تازه ای مبنی بر استفاده از شیشه دوجداره برای تمامی ساختمانها توسط شهرداری به تصویب رسیده است، برای ساخت تمامی ساختمان ها از شیشه دوجداره و آن هم از نوع دودی آن استفاده می شود.  
محبوب ترین شکل شیشه دوجداره برای ظاهر ساختمان ها و پنجره ها، شیشه های دودی محسوب می شوند. شیشه های برنز و دودی، دو گونه از پراستفاده ترین شیشه های‌ دوجداره برای پنجره ها به شمار می آیند.

خرید شیشه دودی

در عصر حاضر شیشه های دودی طرفداران بسیار زیادی دارند به همین دلیل آن ها سعی می کنند تا به فروشگاه های آنلاین مراجعه کرده و خرید شیشه دودی را انتخاب کنند. توجه کنید باید مراحل خرید را به پایان برسانید تا محصولات شما به دستتان برسد.  

قیمت شیشه دودی

همان طور که بیان شد شیشه های دودی انواع و اقسام گوناگونی دارد که هر یک از آن ها قیمت متفاوتی دارند. قیمت شیشه دودی در فروشگاه های اینترنتی ارزان تر است زیرا در دوره های مختلفی اقدام به اعمال تخفیفات فصلی می کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان محترم تماس بگیرید. 

نصب شیشه دودی 

هزینه شیشه دودی

هزینه شیشه دودی معمولا بر اساس ابعاد آن مطرح می شود، اگر تمایل دارید هزینه کلی شیشه ها را بدانید باید اندازه فضایی که قرار است شیشه دودی کار گذاشته شود را اندازه گیری کرده و سپس قیمت آن را از کارشناسان محترم جویا شوید. 

سفارش شیشه دودی

فروشگاه های اینترنتی به گونه ای برنامه ریزی شده اند که می توانید در آن ها اقدام به سفارش شیشه دودی داشته باشید. زمانی که ابعاد خاصی از شیشه دودی مد نظر مشتری است می تواند وارد سایت شده و سفارش خود را به ثبت برساند.  

مدل های شیشه دودی

هر کدام از بخش های ساختمان نیاز به یک مدل شیشه دودی دارند، برای مثال در کابینت شیشه دودی برجسته به خصوصی استفاده می شود. مدل های شیشه دودی به حدی زیاد هستند که می توانند تمام سلیقه ها را پوشش دهند. 
شیشه دودی با توجه به ویژگی های ارزشمندی که دارد، می توان در موارد زیادی از آنها استفاده نمود. شیشه های دودی دیرتر کثیف شده و همین عامل موجب شده تا در میزهای غذاخوری، میزهای عسلی، شیشه های دوجداره، دیزایین ساختمان و غیره از آن استفاده شود. 
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته