شیشه دور دوشی

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

همانطور که از نامش پیداست یک شیشه واضح و شفاف می باشد که تاثیر عمده ای بر روی طرحی دکوراسیون منازل دارد. شیشه دور دوشی یک کابین شیشه ای است که در سرویس های بهداشتی به کار برده می شود. مدل های شیشه در ابعاد و اندازه مختلف ساخته شده اند که متناسب با سلیقه خریداران خریداری می شوند. شیشه دور دوشی یک محصول دست ساز است که با دست های توانای اشخاص تولید شده است. شیشه دور دوشی یک اتاقک کوچک و شیشه ای است که از شیشه های مقاوم ساخته شده است در برابر رطوبت و آب مقاومت بالایی دارند و نمی شکنند. بسیاری از اشخاص اتاقک دور دوشی یا  شیشه دور دوشی را بر روی وان حمام با جکوزی استفاده می کنند تا فضای جکوزی و وان کرم بماند. این شیشه بخار آب را از شیشه خارج  نمی کند و فضا را گرم نگه می دارد. 

انواع شیشه دور دوشی

مزیت های شیشه دور دوشی

 خرید دور دوشی شیشه ای برای خیس نشدن کف حمام مفید می باشد به این دلیل که استفاده از شیشه دور دوشی باعث می شود آب و کف از درون شیشه خارج نشوند و کف حمام کثیف و خیس نشود و امکان لیز خوردن یا سر خوردن در کف حمام کاهش می یابد .  با خرید شیشه می توانید از قسمت های  مختلف حمام و سرویس بهداشتی بهترین را استفاده کنید زیرا  شیشه دور دوشی فضا  سرویس بهداشتی را به دو قسمت تقسیم بندی می کند و البته با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها و تلفیق شدن سرویس بهداشتی و حمام سفارش شیشه دور دوشی ضروری می باشد. با استفاده از شیشه دور دوشی می توانید فضای سرویس بهداشتی را زیبا و مدرن کنید، بنابراین انواع شیشه دور دوشی موجود هستند و بستکی به سابقه شما دارد که انواع مدل شیشه دور دوشی را برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. 

انواع شیشه دور دوشی و ویژگی آن ها 

معمولا در تولید دور دوشی از شیشه های مقاوم و نشکن استفاده می کنند تا دور دوشی مقاومت بیشتری داشته باشد. شیشه سکوریت یکی از شیشه های استفاده شده در دور دوشی است. شیشه سکوریت دور دوشی  مقاومت بالایی در برابر حرارت و رطوبت دارد که یکی از ویژگی های مهم شیشه سکوریت به شمار می رود. شیشه سکوریت از رایج ترین شیشه های استفاده شده در دور دوشی است که وزن نسبتا سنگینی دارد و در هنگام ضربه از خود مقاومت نشان می دهد و مسلما از بهترین شیشه های استفاده شده در دور دوشی است. شیشه طلقی از انواع دیگر شیشه دور دوشی به حساب می‌ آید که قیمت ارزان‌ تری دارد. شیشه طلقی وزن سبک تری دارد و رنگ شیشه طلقی  شفاف است و در گذر زمان شفافیت شیشه طلقی از بین نمی رود. شیشه طلقی کمتر لک می گیرد و ایمنی بالایی دارد. شیشه طلقی به دلیل وزن کمی که دارد حمل آن بسیار آسان است. قیمت شیشه دور دوشی بسته به نوع شیشه متفاوت است. 

شیشه دور دوشی

اجزای یک دور دوشی با کیفیت

شیشه دور دوشی از اجزای مهمی تشکیل شده است که آشکار ترین اجزای شیشه دور دوشی، شیشه نشکن و مقاوم یا شیشه سکوریت است. شیشه سکوریت در ابعاد و ضخامت و طیف رنگی مختلفی تولید شده است که متناسب با سلیقه خریداران ساخته می شود. شیشه دور دوشی یک قاب از جنس آلومینیوم مرغوب است که در تماس با رطوبت و آب زنگ نمی کند چون کاملا ضد زنگ و ضد آب است و ضخامت قالب آلومینیومی شیشه دور دوشی دو میلی متر است که شیشه ها را به هم متصل می کند و سبب عدم خروج بخار می شود.  بسیاری از دور دوشی ها چرخ دار هستند و در قسمت پایینی آن ها چرخ های برای جا به جایی راحت تر تعبیه شده اند. شیشه دور دوشی دارای لولایی برای باز و بسته کردن شیشه است که از جنس های مختلف چون استیل، برنج، پلاستیک فشرده شده تشکیل شده است. از احزاب مهم شیشه دور دوشی داشتن درزگیری از جنس آلومینیوم یا پلاستیک است. 

مزیت های شیشه دور دوشی

چرا جنس دور دوشی از شیشه سکوریت است؟

از شیشه سکوریت برای تولید دور دوشی استفاده می کنند به این دلیل که شیشه سکوریت ضد خرق است و مقاومت بالایی دارد. شیشه دور دوشی که از جنس سکوریت تولید شده است در برابر ضربه مقاوم است و مقاومت آن در برابر رطوبت ستودنی است. شیشه سکوریت لبه های تیز ندارد و وقتی بشکند پودر نمی شود و موجب آسیب رساندن به افراد نمی شود. شیشه سکوریت ضخامت یکسانی دارد و قابل قیاس با شیشه های معمولی نیست. شیشه سکوریت در برابر گرما مقاومت بالایی دارد و می تواند حرارت بالا را تحمل کند. شیشه سکوریت به راحتی برش می خورد و قابلیت برش مجدد در اشکال مختلف دارد.  شیشه سکوریت در مقابل تغییر دما مقاوم است. شیشه سکوریت یک شیشه ایمنی به حساب می آید که به عنوان شیشه نشکن در بازار شناخته می شود و به همین جهت در تولید دور دوشی از شیشه سکوریت استفاده می کنند. 

شیشه دور دوشی یک اتاقک یا کابین است که جدا کننده فضای بین توالت و حمام است. حمام شیشه ای یا به اصطلاح شیشه دور دوشی در خانه های آپارتمانی برای خیس و کفی نشدن سطح سرویس بهداشتی استفاده می‌ شود. امروزه به دلیل کوچک شدن سرویس بهداشتی سفارش دور دوشی شیشه ای در حجم گسترده ای انجام گرفته است. قیمت دور دوشی شیشه ای بر اساس مدل و نوع شیشه دوردوشی محاسبه می‌ شود. در تولید شیشه دور دوشی از شیشه های رنگی مانند شیشه لاکوبل و شیشه های مقاوم مانند شیشه سکوریت و شیشه طلقی استفاده می‌ شود. شیشه دور دوشی دارای چرخی در قسمت زیرین است که حمل و نقل آن را آسان تر کرده است. 
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته