شیشه دکوراتیو

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

بنا بر این از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه نیز می باشد. شیشه دکوراتیو دو جداره دربسیاری از موارد کاربرد های زیادی دارد که از لحاظ زیبایی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این نوع از شیشه ها را در تولید و ساخت انواع مختلفی از پنجره ها، در های ورودی و خروجی و یا حتی در کابینت های آشپزخانه در منازل استفاده می شود. هم چنین شیشه دکوراتیو دو جداره در فضا و محیطی که تلفیق شده از معماری سنتی و کلاسیک و باستانی می باشد نیز از آن مورد کاربرد فراوان قرار می گیرد.

یکی از مزیت های بسیار جالبی که شیشه دکوراتیو ها دارند این است که می توان طرح مورد دلخواه را در بین شیشه های دو جدار قرار داد بون اینکه نگران آن باشیم که شیشه دکوراتیو داخل آن کثیف و گرد و غبار بگیرد. بنا بر این می توان طرح و نقش مورد نظر و دلخواه را به شرکت و کارخانه ی تولید آن سفارش داد تا آن را ما بین شیشه های دو جداره قرار دهند. این کار باعث شده است تا معماران ایده های بهتر و بیشتری را به وجود بیاورند و در اختیار مصرف کنندگان این گونه محصولات قرار دهند.

شیشه دکوراتیو

مطالب پیشنهادی: شیشه لاکوبل

شیشه دکوراتیو دوجداره چیست؟

شیشه‌ های جورجین بار که آن را به عنوان شیشه دکوراتیو نیز شناخته شده هستند. آن را مجموعه ‌ای از پروفیل ‌های باریک آلومینیومی می گویند که آن را در بین دو جداره شیشه قرار می دهند و هم چنین آنها را در مدل ‌های مختلف و طرح‌ ها و نقش های گوناگون و زیبایی به خصوص نسبت به رنگ ‌های سفید و هم چنین طلایی ارائه می شود که آن را از انواع طرح و شکل ‌های هندسی، زیبایی بسیار دل انگیز و کلاسیکی به شیشه دکوراتیو ‌های دو جداره می ‌دهد. پروفیل‌ ها در شیشه دکوراتیو در وسط و بین دو جداره شیشه قرار می گیرد و ان را از کثیفی و خاکی شدن و گرفتن گرد و غبار حفظ می کند و به همین دلیل تمیز کردن شیشه دکوراتیو های دو جداره را بسیار آسان و مقرون به صرفه کرده است. باید توجه داشته باشیم که قرار دادن شیشه دکوراتیو ما بین دو جداره شیشه ها دازای مزیتی نیز می باشد. این مزیت آن است که باعث می شود تبادل حرارتدر درزها به طور قابل ملاحضه ای کاهش یابد و هم چنین ای نوع از شیشه دکوراتیو ها انرژی کمتری را تلف می کنند. این عمل باعث طول عمر زیاد این گونه شیشه ها داخل دو جداره می شود و از هر گونه گرد و غبار و کثیفی به دور می ماند.این عمل این امکان را برای همه از جمله معماران و مصرف کنندگان به وجود می آورد که از شبکه های تزیینی داخل این شیشه های دو جداره برای طراحی و دکوراسیون داخلی و بیرونی بهترین استفاده را نمایند. هم چنین شبکه های تزیینی که در بین دو جداره قرار می گیرد با داشتن سطحی بدون موانع در مقایسه با شیشه هایی که با چسباندن آنها بر یکدیگر و یا اینکه شبکه سازی با پروفیل آنها را مجبور به آسان کردن تمیز کردن آنها و جایی برای جمع کردن سطح پروفیل تزیینی آن نیز وجود ندارد.

طرح های زیادی برای شیشه دکوراتیو ها در حدود بیش از ۹۰ طرح و مدل و نقش در رنگ های مختلفی از جمله سفید، طلایی، نقره و طرح چوب روشن و تیره می توان آن را نیز عرضه کرد.

شیشه دکوراتیو چیست

مطالب پیشنهادی: آینه تراش

شیشه های دکوراتیو رنگی (لاکوبل)

تهیه و تولید شیشه دکوراتیو های رنگی ( شیشه لاکوبل) با استفاده از مناسب ترین و بهترین رنگ های اروپایی مختص شیشه هایی که دارای چسبندگی ، پوشش کامل و سختی و محکمی بالایی برخوردار می باشد ، انجام می گیرد.

مزایای رنگ شیشه دکوراتیو:

  • تنوع و زیبایی رنگ در شیشه دکوراتیو ها
  • توانایی رنگ آمیزی کردن آن بر روی شیشه دکوراتیو هایی با ضخامت 4 تا 20 میلیمتر
  • قابلیت اجرا کردن طرح های دلخواه و مورد نظر شما بر روی شیشه با چند رنگ مختلف

مزایای شیشه لاکوبل در شیشه دکوراتیو های رنگی:

  • شیک و مدرن بودن شیشه دکوراتیو
  • بزرگتر نشان دادن محیط و فضای داخلی آن
  • رفلکس نور در محیط
  • هم چنین از ان می توان در دفتر ها ، آشپزخانه ها ، هتل ها ، سالن های پذیرایی ، لابی ها ، فروشگاه ها ، کمد ها ی دیواری ، دیوار پوش ها ، پارتیشن ها، سرویس های بهداشتی، شرکت ها، سازمان ها، منازل مسکونی و ...

شیشه دکوراتیو چیست؟

شیشه دکوراتیو; در عصر امروزی در طی این سال ها با پیشرفت تکولوژی و طراحی در دکوراسیون ها نسبت به فضای داخلی و فضای بیرونی استفاده از شیشه در نمای بیرونی ساختمان ها و طراحی های داخلی و بیرونی بسیار مورد توجه عموم به خصوص طراحان و معماران قرارگرفته شده است. شرکت های متعددی مجموعه های مختلفی را از شیشه دکوراتیو های تزئینی وخود دکوراتیو را که توسط کمپانی های زیادی پنجره های زیبا و ماندگاری را در انواع طرح ها و رنگ های مختلفی با روش های متفاوتی را تولید می کنند . طرح های مختلفی بسته به نوع آن و یا طرح و رنگ مناسب برای آن در قسمت های متفاوت ساختمان چه در فضای داخلی و یا چه در فضای بیرونی می توان از آن نیز استفاده کرد.

شیشه دکوراتیو دوجداره

مطالب پیشنهادی: آینه ونیز

جهان به سمتی در حال پیشرفت است که همه سعی بر این دارند که بتواند خود را در مسیر پیشرفت و بهره مندی از آنها در روند بهبود زندگی خود استفاده کنند. پیشرفت تکنولوژی امروزه به جایی رسیده که غیر ممکن غیر ممکن است و تولید هیچ چیزی عجیب نیست. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که همه رشته ها در همه زمینه ها پیشرفت قابل توجهی را به همراه دشته باشند. تکنولوژی ها باعث شده است که انسان ها از آن هم در زمینه های طراحی و زیبایی و دکوراسیون نیز استفاده کنند. همین باعث پیشرفت در زمینه های طراحی ایده های جالب و متفاوتی را برای زیباتر شدن محیط اطراف در نظر گرفته شود.

در زندگی روزمره ی انسان طراحی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. به جرات می توان گفت که صنعت طراحی پیشرفت بسیار موثری در دنیا داشته که بسیار قابل توجه است. این صنعت بیش از حد انتظار مورد توجه همگان در سراسر دنیا واقع شده است. این علاقه به طراحی و دکوراسیون و توجه به زیبا شدن محیط اطراف تقریبا نسبت برای همه افراد مهم شده است. طراحی در زمینه های مختلفی باعث بهبود بخشیدن وزیبا تر جلوه دادن محصولات مورد استفاده و فضای اطراف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربرد های پیشرفت تکنولوژی استفاده از شیشه های رنگی مختلفی به خصوص شیشه دکوراتیو های زیبایی در کوراسیون و طراحی های داخلی و بیرونی حتی در نمای ساختمان ها در همه نوع مکانی از جمله منازل، ساختمان های اداری و تجاری، شرکت ها و سازمان ها، مدرسه ها، کلینیک ها و ساختمان هایی از این نوع می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته