دیوار پوش شیشه ای رنگی

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

دیوار پوش شیشه ای رنگی از زمان های قدیم تا کنون به عنوان یک عنصر تزیینی کاربرد دارد. به همین خاطر نیز در صنعت معماری جایگاه به خصوصی را به خود اختصاص داده است. دیوار پوش های شیشه ای سطحی براق دارند و در رنگ های متنوعی تولید می شوند. هر یک از مدل های دیوار پوش برای نصب در بخش های به خصوصی از منزل شما کارایی دارد. هر یک را می توان در اتاق خواب ها، آشپزخانه، هال و پذیرایی و.... نصب کرد. البته دیوار پوش شیشه ای رنگی را فقط برای مصارف خانگی خریداری نمی کنند و استفاده از آن به این موارد محدود نمی شود. از دیوار پوش در بسیاری از ساختمان های تجاری، پاساژ ها، مراکز خرید لوکس و.... استفاده می شود و با این اقلام نمای این ساختمان ها را زیبا تر می کنند. 

دیوار پوش شیشه ای رنگی

انواع دیوار پوش شیشه ای رنگی 

دیوار پوش شیشه ای رنگی با هزاران کاربرد تولید می شود. در کارخانه تولید این محصولات هزاران مدل برای این محصول طراحی شده است. مدل های زیبای این دیوار پوش ها رنگ بندی مختلفی نیز دارند. برخی از رنگ های دیوار پوش فانتزی و کودکانه هستند و برای اتاق خواب کودک کارایی دارند. برخی از رنگ بندی های دیوار پوش شیشه ای سنگین تر و وزین تر هستند؛ از آن ها در پذیرایی خانه ها استفاده می شود. دیوار پوش شیشه ای رنگی طراحی های زیبایی دارد. بر روی برخی از آن ها نقش و نگار هایی ایجاد شده که جلوه ای خاص به نمای این محصولات می بخشند. اما بعضی از انواع این دیوار پوش ها به صورت ساده تولید می شوند و بر روی آن ها نقش و طرحی وجود ندارد. بعضی از دیوار پوش ها به صورت مات تولید می شوند و برخی از آن ها به صورت براق و شفاف طراحی می شوند. 

موارد کاربرد دیوار پوش شیشه ای

هر یک از مدل های دیوار پوش شیشه ای رنگی موارد مصرفی خاص خود را دارند. بعضی از آن ها با هدف طراحی یک دکوراسیون مدرن در منزل استفاده می شوند. گاهی در خانه ها دیوار های قدیمی وجود دارد که ظاهری نازیبا به ساختمان می دهند. به همین خاطر باید از دیوار پوش های شیشه ای بر روی این دیوار ها استفاده کرد تا عیوب دیوار های داخلی منزل پوشانده شوند. در این بین دیوار پوش های شیشه ای شاین نیز وجود دارند که شفافیت آن ها بسیار بیش تر است. از این مدل دیوار پوش ها برای آرایشگاه های زنانه و فروشگاه های مربوط به طلا و زیورآلات بیشتر استفاده می شود. این روز ها به دکور مغازه ها و مراکز فروش بسیار اهمیت داده می شود و برای دیزاین دکور هر مغازه ای از انواع دیوار پوش برای تزیینات استفاده می کنند. 

سفارش دیوار پوش شیشه ای رنگی 

دیوار پوش شیشه ای رنگی را از روش های سفارشی و غیر حضوری نیز می توانید خریداری کنید. سفارش این محصولات با کیفیت در زمان کوتاهی ثبت می شود. شما می توانید سفارشات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید و آن ها را در منزل خود استفاده کنید و از نمای زیبایی که در منزل شما ایجاد می کنند لذت ببرید. دیوار پوش شیشه ای رنگی در سال های اخیر بیش تر سفارش داده شده است. صنعتگران عرصه معماری و دکوراسیون ساختمان، این مدل شیشه ها را در همه خانه ها استفاده می کنند. چون به عقیده آن ها تاثیر به سزایی در بزرگ نمایی، دلباز تر شدن، نور دهی و... خانه دارند. این آینه ها ویژگی های بسیاری دارند و به همین خاطر مورد توجه قرار گرفته اند.  در طول سال سفارشات بسیاری از این دیوار پوش شیشه ای رنگی ثبت می شود. 

شیشه دیوار پوش 

شیشه دیوارپوش در حقیقت یک نوع مصالح ساختمانی می باشد که در فضای داخلی منازل و ساختمان ها استفاده می شود. در واقع در مورد شیشه دیوارپوش باید بیان کنیم که مدل جدیدی از شیشه ها هستند که تاثیرات بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی خانه ها می گذارند. شیشه های دیوارپوش در رنگ های متنوعی تولید شده اند. به همین علت شما می توانید برای تزیین دکوراسیون خانه خود از شیشه‌ های رنگی استفاده کنید. به اضافه باید بگوییم که شیشه های دیوارپوش یک مورد مناسب برای بازسازی منازل به حساب می‌ آیند. در واقع انواع شیشه دیوارپوش به سادگی بر روی دیوار نصب می شوند و باعث می شوند تا محیط خانه یک محیط زیبا و جذاب به حساب آید. علاوه بر این باید ذکر کنیم که استفاده از شیشه دیوارپوش در محیط داخلی خانه باعث انعکاس نور و شادابی فضای داخلی منازل می‌ شود؛ به همین طریق می‌ تواند تاثیرات مثبتی در خانه بگذارد.

انواع شیشه دیوارپوش

انواع شیشه دیوارپوش بسیار گسترده هستند. همانطور که می دانید شیشه‌ های دیوارپوش جزو شیشه های لوکسی قرار دارند که دارای مقاومت بسیار بالایی هستند. شیشه های دیوارپوش بر اساس کاربردشان انواع متفاوتی دارند. مثلاً شیشه های دیوار پوش حمام نوع اول شیشه های دیوار پوش به حساب می آیند که در محیط داخلی حمام مورد استفاده قرار می‌ گیرند. شیشه های دیوارپوش بین کابینتی نوع دیگر آن هستند که از نامشان مشخص است که در کدام قسمت از خانه استفاده می شوند. شیشه های دیوارپوش اداری و شیشه‌ های دیوارپوش فروشگاهی انواع دیگر شیشه های دیوار پوش هستند. انواع شیشه های دیوارپوش می‌ توانند باعث زیباتر شدن و حتی مدرن تر شدن فضای داخلی فروشگاه ها و مراکز اداری و تجاری و حتی ساختمان های مسکونی و سرویس بهداشتی شوند. به همین علت به تازگی خرید شیشه دیوارپوش بسیار گسترده شده است.

شیشه دیوارپوش

مدل های شیشه دیوارپوش

شیشه رنگی دیوارپوش چاپی طرح دار یکی از مدل‌ های شیشه های دیوارپوش می باشد که برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. شیشه های رنگی دارای طراحی ویژه‌ ای هستند. مدل های دیگر شیشه های دیوارپوش شامل شیشه رنگی دیوارپوش لمینت و شیشه های دیوارپوش رنگی ساده و شیشه های دیوارپوش رنگی سکوریت هستند. در واقع شیشه های دیوارپوش در مدل های متنوع تولید شده است که ما بخشی از آن را بیان کردیم. در حقیقت بعضی از شیشه‌ های دیوار پوش دارای نمای سه بعدی هستند.  همین موضوع می‌ تواند باعث جذاب تر و زیباتر شدن فضای داخلی خانه به خصوص فضای داخلی سرویس‌ های بهداشتی شود. مدل های چاپی شیشه های دیوارپوش دارای طرح های بسیار زیبایی می باشند که باعث مدرن تر شدن فضای داخلی بنا ها می شود. در حقیقت افراد می‌ توانند با سفارش شیشه دیوارپوش انواع مدل های آن را در کوتاه‌ ترین زمان خریداری کنند.

ویژگی های مهم شیشه دیوار پوش

از ویژگی های مهم شیشه دیوارپوش مقاومت آنها در برابر عوامل بیرونی می باشد. مثلاً در مورد شیشه های دیوارپوش باید بگوییم که قابلیت اجرا در فضاهای مختلف را دارند. علاوه بر این قابل شستشو هستند و شما می توانید آلودگی‌ها و لکه‌ های مختلف را به راحتی از شیشه های دیوارپوش پاک کنید. علاوه بر این باید ذکر کنیم که از جمله محصولات ضد ضربه می باشند و ضد حرارت هستند. به علاوه شیشه‌ های دیوارپوش قابلیت سکوریت شدن را دارند. از دیگر ویژگی شیشه های دیوارپوش می‌ توان به دوام و ماندگاری بالای آن اشاره کرد. در واقع باعث بزرگتر جلوه دادن فضا می شوند و دارای قابلیت طرح پذیری و رنگ پذیری هستند. شیشه های دیوار پوش قابلیت انعکاس نور را دارند؛ به همین علت می‌ توانند باعث دل بازتر شدن فضای داخلی بنا ها شوند و به این صورت فضا را از حالت یکنواختی خارج می کنند. 

راهنمای نصب شیشه دیوارپوش

در ابتدا برای نصب شیشه دیوارپوش باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید. اولین نکته برای نصب شیشه ی دیوار پوش استفاده از تراز لیزری است. در حقیقت برای نصب باید شیشه‌ ها هم تراز باشند. دومین نکته برای نصب شیشه ی دیوار پوش ایجاد زیر کاری است. یعنی دیواری که قصد پوشاندن آن را با شیشه های دیوارپوش دارید باید بدون هیچ پستی بلندی و گرد و غبار و کثیفی باشد. سومین نکته برای نصب شیشه دیوارپوش استفاده از چسب سیلیکون است. البته شما می توانید از چسب پلی اورتان هم استفاده کنید. به علاوه باید ذکر کنیم که برای نصب شیشه های دیوارپوش همواره باید به زیر کار توجه ویژه ای داشته باشید. مثلا زیر کار به هیچ عنوان نباید از جنس سیمان باشد. زیرا ممکن است شیشه های دیوارپوش به خوبی نچسبند. در آخر باید بگوییم‌ که قبل از خرید شیشه های دیوارپوش از قیمت شیشه دیوارپوش اطلاع حاصل کنید. 

شیشه های  دیوار پوش از جمله شیشه هایی هستند که در دکوراسیون مکان های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. به علاوه دارای مدل های متفاوتی اتد. یکی از مدل‌های شیشه های دیوارپوش، شیشه ی دیوارپوش لمینت است. در حقیقت شیشه‌ های دیوارپوش دارای ویژگی های خاصی هستند که این ویژگی ها موجب شده تا از دیگر شیشه های دیگر متمایز شوند. مثلاً شیشه‌ های دیوارپوش ضد ضربه و ضد حرارت هستند. علاوه بر این باعث زیبایی بیشتر و مدرن شدن و دل باز تر شدن فضای داخلی مراکز اداری و سرویس‌ های بهداشتی و مراکز فروشگاهی و منازل می شوند. برای نصب شیشه های دیوارپوش باید زیر کار کاملاً تمیز و عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. به علاوه باید از چسب مخصوص استفاده شود.
 

انواع دیوار پوش شیشه ای رنگی 

نصب دیوار پوش شیشه ای رنگی  به چه صورت است؟

برای نصب دیوار پوش شیشه ای رنگی در مرحله اول باید زیر سازی های مناسب در فضا انجام شود. ابتدا یک دیوار مناسب برای نصب این دیوار پوش انتخاب کنید و سپس همه وسایل و اقلام اضافه موجود بر روی دیوار را جدا کنید. همه میخ ها، قرنیز ها و... باید از روی دیوار مورد نظر برای نصب دیوار پوش جدا شوند. برای نصب این دیوار پوش ها حتما نباید دیوار مورد نظر گچ کاری شده باشد. شما می توانید این محصولات تزیینی را بر روی دیوار هایی که هنوز به مرحله گچ کاری نرسیده اند هم استفاده کنید. به همین خاطر نیز نصب و استفاده از آن ها نیاز به گچ کاری ساختمان را محدود می کند. این روز ها دیوار پوش را با ضخامت های گوناگونی تولید می کنند. برخی از دیوار پوش ها بسیار ضخیم هستند و بعضی از آن ها در مدل های آینه ای ضخامت کمتری دارند.

خرید دیوار پوش شیشه ای رنگی در بین همه اقشار جامعه ما متداول شده است. جالب است که این محصول مورد پسند همه مردم قرار گرفته و در زمان کوتاهی فروش بالایی داشته است. قیمت دیوار پوش شیشه ای رنگی  نیز بسیار مناسب تعیین شده و به همین خاطر نیز مورد توجه همه مردم است.  مدل های دیوار پوش شیشه ای رنگی هر یک ساختاری به روز و مدرن دارند و در طراحی آن ها هنر و خلاقیت به اوج خود رسیده است. به همین خاطر این محصولات مورد توجه کشور های خارجی نیز قرار گرفته اند. بعضی از این شیشه ها با طرح های سنتی ایرانی تولید می شوند و در دکوراسیون های داخلی خانه های سنتی بسیار کاربردی هستند. 

یکی دیگر از انواع شیشه رنگی،شیشه های رنگی دیوارپوش است که بسیار زیبا و کاربردی است و فواید زیادی دارد که می توانیم به برخ یاز آنها در این مقاله اشاره کنیم.یکی از این فواید سبک بودن و وزن بسیار کم می باشد و فایده دیگر ضد خش بودن و خش برنداشتن این محصول است.برای شیشه رنگی دیوار پوش می توانیم از دیود های رنگی و ال ای دی استفاده کنیم که زیبایی شیشه رنگی دیوارپوش را چند برابر می کند.شیشه رنگی دیوار پوش را می توانیم به راحتی نصب کرده و از آن استفاده کنیم.شیشه رنگی دیوارپوش به راحتی نصب شده و به سرعت می توانیم از شیشه رنگی دیوارپوش استفاده کنیم و از این جهت کمک زیادی در عدم اتلاف وقت و هزینه برای خریداران می شود.شیشه رنگی دیوارپوش را می توان در اندازه ها و طرح های گوناگون دریافت کرد و خرید کرد و این نوع شیشه ها زیبایی منحصر بفردی دارند و علاوه بر همه این موارد می توان به دوام و استحکام بسیار بالای شیشه رنگی دیوارپوش اشاره نمود.برای خرید شیشه رنگی دیوارپوش سعی کنید که از محصولاتی استفاده کنید که دارای گارانتی و اصالت خرید بوده و بتوان مدت ها از ان ساتفاده نمود.شیشه رنگی دیوارپوش با کیفیت می تواند مدت ها برایتان کار کرده و اغلب نیازهای شما برای داشتن خانه و دکوراسیونی زیبا را تامین نماید.

سفارش دیوار پوش شیشه ای رنگی 

شیشه رنگی دیوارپوش در آشپزخانه

هر چیزی که باعث زیباتر جلوه دادن خانه شود بهتر است که مورد استفاده قرار گیرد،البته از شیشه رنگی دیوارپوش در میان کابینت ها و در عقب تلویزیون و در دیوار آشپزخانه می توان استفاده نمود.البته گاهی اوقات امکان استفاده و نصب هود آشپزخانه هم روی شیشه رنگی دیوارپوش وجود دارد که به ویژگی های مفید شیشه رنگی دیوارپوش می افزاید.شیشه رنگی دیوارپوش را می توان با ام دی اف مات و یا روشن هم ست کرد و تطبیق داد.

شیشه رنگی دیوارپوش در دکوراسیون خانگی

البته دکوراسیون داخلی منازل امروزه تغییرات گسترده ای کرده و استفاده از شیشه رنگی دیوارپوش و شیشه هایی از این دست رواج زیادی یافته است.البته نمی توان با مدرنیزاسیون مقابله نمود و یا سرعت پیشرفت در این حوزه را کند کرد.شما همواره باید در جهت پیشرفت نوآوری ها جرکت کنید،لذا استفاده زیاد و مد شدن شیشه رنگی دیوار پوش و همه گیر شدن استفاده از این شیشه در انواع خانه ها را می توان بخوبی توجیه نمود. شیشه رنگی دیوارپوش بسیار شکیل و زیبا بوده و نمای جذابی به خانه می دهد،استفاده از این فناوری حتما دلیل دارد و اینکه این نوع شیشه در اغلب خانه ها استفاده یم شود و بکار می رود ناشی از علاقه مردم ومنطبق بودن سلیقه مردم با شیشه رنگی دیوار پوش است و علاوه بر همه این موارد می توانیم از شیشه رنگی دیوارپوش به جای استفاده از چشب و کاغذ و ساختن کاغذدیواری که کثیفی زیادی در هر خانه بوجود می آورد استفاده کنیم.از شیشه رنگی دیوار پوش می توان بجای رنگ کردن بیخود و با صرف هزینه زیاد دیوار خانه هم استفاده کرد.با توجه به ضد خش و ضد آسیب بودن این شیشه ها و علاوه بر آن حفظ هوا و دمای خانه،کاربرد روزافزون این دست شیشه ها توجیه مناسبی دارد.البته علاوه بر همه ویژگی های خوب و مطلوبی که شیشه رنگی دیوارپوش دارد می توانیم به ظاهر ساده،رنگ های متنوع و زیبایی خاص و شفاف بودن هم اشاره کنیم.

موارد کاربرد دیوار پوش شیشه ای

محاسن شیشه رنگی دیوارپوش

شیشه رنگی دیوار پوش محاسن بسیار زیادی دارد که در زیر به برخی از ویژگی های منحصربفرد این نوع شیشه اشاره می کنیم.شیشه رنگی دیوارپوش می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد،این شیشه ظاهر شیک و مدرنی دارد و ضد خش است و گرما و سرما را از خود عبور نمی دهد واین شیشه شفاف است و درجه وضوح بسیار بالایی دارد و شیشه رنگی دیوارپوش وزن کمی دارد و محیط را برجسته تر و بزرگتر نشان می دهد.البته شیشه رنگی دیوارپوش ویژگی ها و محاسن دیگری هم دارد من جمله اینکه استحکام و دوام طولانی و بسیار بالا،ویژگی شست و شو و دارای انواع رنگ های مختلف و گوناگون و ضد ضربه و حرارت بودن و سکوریت بودن،ضمانت نامه داشتن و قابلیت اطمینان بالای این نوع شیشه ها و استحکام زیادی که این شیشه ها دارند را می توان اشاره کرد.از شیشه رنگی دیوارپوش اغلب برای پوشاندن دیوارها از رنگ هیا خاص و جذاب استفاده می شود و البته شیشه رنگی دیوارپوش اغلب برای پوشاندن و بستن فضاهای داخل خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته