شیشه لاکوبل

شیشه لاکوبل به همان شیشه صاف و ساده ای که یک طرف آن را با رنگ پوشانده اند گفته می شود. به شیشه های پشت رنگی به اصطلاح لاکوبل می گویند. این شیشه به صورت خاص هستند و معمولا به صورت براق نیز طراحی و ساخته می شوند به همین دلیل است که در طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان شیشه های دکوراتیو و تزئینی نیز از آن استفاده می کنند. این نوع شیشه ها معمولا تنوع رنگی بالایی داشته و در رنگ های متنوع و مختلف در بازار دیده می شود. معمولا دارای دو نوع شیشه پشت رنگی مات و شیشه پشت رنگی براق است که نور را از خود عبور می دهند همچنین معمولا ضخامت این نوع شیشه ها بین 4 تا 20 میل می باشد.

سفارش شیشه لاکوبل

مزایای خرید شیشه لاکوبل چگونه است؟

شیشه لاکوبل مزایای زیادی دارد مثلا از مواد بادوامی برای ساخت آن استفاده شده اس بنابراین با استفاده از شیشه های لاکوبل می توانید دیوار ها ، درهای کشویی و غیره ظاهر خودشان را تا سالیان سال حفظ کنند. برای خرید شیشه لاکوبل در نظر داشته باشید که این نوع شیشه ها از ایمنی خوبی برخوردار بوده و در هنگام شکستن خرد نمی شوند و ریز و پودر نمی شوند به همین دلیل باعث می شود که آسیب کمتری به اطرافیان وارد گردد. تمام رنگ های استفاده شده در لاکوبل با محیط زیست سازگار بوده . افراد سازنده این نوع شیشه ها با انتشار مقدار خیلی کمی از ترکیبات این شیشه ها متوجه شدند که کیفیت هوای داخلی را حفظ می کند. به دلیل تنوع رنگی که دارد می توانید در رنگ های متنوع سفارش شیشه لاکوبل دهید البته این امکان برای شیشه های شفاف و شیشه هایی با رنگ متالیک وجود ندارد.
یکی از مزایای دیگری که استفاده از شیشه های لاکوبل باعث می شود از آن بهره ببرید مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش می باشد. بای استفاده از این نوع شیشه ها در داخل و خارج خانه مناسب است. همچنین به دلیل مقاومتی که این نوع شیشه ها در برابر رطوبت  دارد می تواند در برابر تغییر رنگ و زنگ زدگی نیز مقاومت کنند همچنین به مرور زمان پوسیده نشود. شیشه های لاکوبل به این دلیل که می تواند در برابر حرارت مقاومت کند به همین دلیل می توان آن را لمینت کرد و در برابر ضربه نیز مقاوم شود.در فرآیند تولید قابلیت نشکن مقاوم هستند و هفت برابر قوی تر از شیشه های خام می شوند.

قیمت شیشه لاکوبل چقدر است؟

برای این که بتوان هزینه تولید این نوع شیشه های لاکوبل را پایین آورد می توان از شیشه های فلوت استفاده کرد اما مانند شیشه سکوریت مقاومت خوبی ندارند . قیمت این نوع شیشه متنوع می باشد این نوع شیشه ها در کارخانه برش خورده و به صورت ابعاد سفارشی با دستگاه دیاموند می شود و ار دستگاه شستو خارج می شود. لاکوبل از نظر کشور تولید کننده که اغلب مربوط به کشورهای بلژیک، چین، ایران و ترکیه می باشد. در هنگام خرید از منابع معتبر واردکننده و توزیع کننده بازار حتما استعلام کیفیت کالا را بگیرید. قیمت شیشه لاکوبل در بازار متفاوت می باشد قیمت این شیشه ها بستگی به ابعاد شیشه، نوع رنگ، و جنس و ضخامت شیشه نیز دارد.

 قیمت شیشه لاکوبل

نحوه سفارش شیشه لاکوبل رنگی

شیشه های لاکوبل از جمله شیشه هایی می باشد که در برابر شکست و سقوط ایمنی خوبی دارا است. برای اینکه بدانید بهتر است اقدام به سفارش شیشه لاکوبل رنگی کنید یا خیر باید در مورد رنگ های این نوع شیشه ها اطلاعات کافی را داشته باشید. 

این رنگ ها پر استفاده ترین رنگ های این شیشه های رنگی می باشند.

شیشه رنگی لاکوبل بژ 

این رنگ برای کابینت های رنگ چوب بسیار شیک و پر طرفدار است و برای هر دو دکوراسیون مدرن و کلاسیک مناسب است و پراستفاده نیز می باشد.

شیشه رنگی لاکوبل سفید 

شیشه رنگی لاکوبل سفید در انواع سفید براق و سفید مات انتخاب بسیاری از خانم ها است و با انواع رنگ های جیغ استفاده و ست می شود.

شیشه رنگی لاکوبل قرمز 

طیف رنگ قرمز چون نارنجی، صورتی، هلویی و غیره برای جان بخشیدن به فضا آشپزخانه بسیار زیبا می باشد.

شیشه رنگی لاکوبل مشکی 

شیشه رنگی لاکوبل مشکی برای فضاهای مدرن از شرکت ها و آشپزخانه های با کابینت سفید استفاده می شود.

شیشه رنگی لاکوبل طوسی

رنگ فیلی، طوسی ، خاکی، پرکاربردترین رنگ ها است زیرا رنگی ملایم است و همخوانی آن با انواع رنگ ها بسیار است.

شیشه رنگی لاکوبل آبی 

انواع رنگ آبی و نیلی و آبی اقیانوسی و رنگ هایی از این قبیل که رنگی آرامش بخش هستند و با رنگ سفید کاربرد بسیاری دارد.
برای سفارش هر کدام از این رنگ ها بهتر است که در ابتدا به تمامی دکوراسیون خانه خود توجه کنید و سپس اقدام به سفارش شیشه های رنگی کنید.

شیشه لاکوبل رنگی 

شیشه لاکوبل دارای دو سطح است که قسمت پشتی شیشه را رنگی می کنند. رنگ این شیشه از شیشه رویی مشخص می باشد به آن قسمت زیرین شیشه، که رنگ شیشه را نیز در بر می گیرد شیشه های لاکوبل می گویند. لاکوبل جایگزین مناسبی برای مصالحی مثل سرامیک و کاشی در معماری نوین و جدید به حساب می آید.کاربرد این نوع شیشه لاکوبل رنگی را می توان در کار با شیشه های هنری، شیشه های کابین دوش، شیشه دیوار پوش لعابی، تخته های وایت برد شیشه ای و پیشخوان های شیشه اعلام نمود.

خرید شیشه لاکوبل

انواع شیشه لاکوبل 

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها و محیط های کاری می توان از انواع شیشه های لاکوبل استفاده کرد به این دلیل که بالا بودن تنوع رنگی آن بیشترین کاربرد را در طراحی داخلی و بیرونی ساختمان از آن خود کرده است. از این شیشه های لاکوبل به این دلیل که تنوع بالایی دارند می تواند در طراحی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده کرد. این شیشه ها کاربرد زیادی در طراحی داخلی ساختمان ها دراد و به صورت پوشش های داخلی می توان استفاده نمود و جایگزین خوبی برای کاغذ دیواری به حساب می آید. به خصوص که لاکوبل ضد خش می باشد و در مهد کودک ها و زیبا سازی محیط های کودکانه بسیار تاثیر گذار می باشد. در ادامه انواع شیشه های لاکوبل را به شما معرفی می کنیم:

 • شیشه های لاکوبل مات
 • شیشه های لاکوبل براق

معمولا انواع این شیشه ها در نوع های ساده، مات، متالیک با ضخامت های 6 تا 20 میل عرضه می شود.

مدل های شیشه لاکوبل 

انواع مدل های شیشه رنگی لاکوبل را می توانید در هر فضایی از از خانه و محیط کار که می خواهید استفاده کنید. به عنوان دیوارپوش در فضای داخلی از مانند دیواره هیا پارکینگ، دیوارهای لابی وردی ساختمان ها، راهرو های برج ها، دیواره های حمام و سرویس‌های بهداشتی، دیواره بین کابینت در آشپزخانه، نمای بدنه کابینت، نمای دربهای کابینت، صفحه‌های کابینت، دیواره‌های آشپزخانه، پارتیشن‌های اداری، دربهای سرویس بهداشتی، شیشه روی میز ناهارخوری، شیشه رومیزی اداری، سقف‌های کاذب، سقف‌های کناف و حتی کف سرویس، کف اداره‌ها و حتی به عنوان دیوارپوش، تابلو، ستونهای پارکینگ در فضاهای خارجی استفاده می‌گردد.

نصب شیشه لاکوبل چگونه است؟

به این دلیل که شیشه های لاکوبل دارای سطح صاف و یکنواخت می باشد، نصب و نگهداری بسیار آسانی دارد. برای نصب این شیشه ها می توان از چسب یا بست فیکس پوینت استفاده کرد. در صورتی که شما نیاز دارید در قسمتی از خانه خود کلید و پریز قرار دهید می توانید روی شیشه ها سوراخ های ایجاد کنید همچنین می توانید در زمانی که در خانه در حال تولید می باشد درخواست ایجاد جای کلید و پریز و .. را بدهید. این شیشه های لاکوبل را می توانید به وسیله چسب آکواریوم بر روی دیوار نصب کنید.

کاربرد شیشه های رنگی لاکوبل 

این شیشه ها برای استفاده های مختلفی به کار می روند و شما می توانید از آن استفاده های مختلفی داشته باشید که در ادامه بیشتر کاربردهای لاکوبل را به شما معرفی می کنیم:

 • دیوار و کابینت آشپزخانه یکی از بیشتر استفاده ها را برای این نوع شیشه ها دارد به این دلیل که هم به راحتی تمیز می شوند هم این که در برابر حرارت مقاوم هستند.
 • شیشه حمام؛ برای استفاده از کابین دوش شیشه ای می توان از لاکوبل استفاده کرد. این کابین دوش ها برای خانه های مدرن و آپارتمان های کوچک بسیار مناسب می باشد.
 • آینه های رنگی و زیبا؛ در خانه های مدرن و قدیمی در حال حاضر از انواع شیشه های رنگی برای دکوراتیو خانه استفاده می شود که یکی از مهم ترین نوع این شیشه ها، شیشه های لاکوبل می باشد.
 • پوشش دیوار ساختمان
 • میز شیشه ای 
 • دکوراسیون و طراحی داخلی انواع فروشگاه
 • اتاق خواب برای اینکه متنوع برای اتاق خواب خود به وجود بیاورد می توانید از شیشه های لاکوبل هوشمند استفاده کنید.
 • جدا کننده پارتیشن شیشه ای در ادارات و منازل
 • در آینه های رنگی و زیبا

در واقع، بعد از سوراخ کاری و سکوریت کردن شیشه های لاکوبل، به راحتی می توانیم از آنها به عنوان گازهای رومیزی برقی و گازی، هودهای آشپزخانه، سینک‌های ظرفشویی، درب های فر و اجاق گاز و مواردی از این دست استفاده کرد. از قابلیت های دیگر این شیشه های لاکوبل سکوریت و لمینت شدن است که با قرار دادن این شیشه ها در درمانی 400 تا 700 درجه ذوب می شوند و سپس سرد شده و شیشه سکوریت تهیه می شود. این عمل باعث می شود که شیشه در برابر ضربه و حرارت مقاومت بیشتری داشته باشد. همینطور با قابلیت لمینت شدن امکان استفاده در پارتیشن های اداری و درب های سرویس، درب های اتاق و واحدهای تجاری نیز امکان پذیر می شود.

شیشه لاکوبل در تهران

افراد زیادی از زمان گذشته در دکوراسیون داخلی بناهای خود از شیشه لاکوبل شفاف استفاده می کرده اند. این روزها با استفاده بیشتر از این شیشه های دکوراتیو، ظاهر زیبایی به بنا و ساختمان خود می دهند این شیشه های دکوراتیو مزایایی زیادی دارند. شیشه لاکوبل در تهران طرفداران خاص خود را دارد و باعث شده است که یک فضای بسیار مدرن در کنار وسیله های رنگی ایجاد شود. ایجاد فضای زیبا و پر نور یکی از مهمترین مزایای استفاده از این شیشه های لاکوبل محسوب می شود. شیشه های لاکوبل قابلیت انعکاس نور را دارد و به همین دلیل استفاده از آن در دکوراسیون داخلی توسط تهرانی ها بیشتر باب شده است. در کنار ایجاد یک فضای درخشان تر باعث می شود که محیط بزرگتر به نظر می رسد.

سمبل رنگ ها در شیشه لاکوبل

در عصر امروزی رنگ ها نقش به سزایی در زندگی هر فرد ایفا می کند، رنگ هایی اعم از رنگ های گرم و سرد، ‌رنگ های خشن و نرم و لطیف ،‌زنگ هایی به اصطلاح مهربان و عصبانی و به همین علت است که باعث شده تا مدیران کمپانی های  بزرگ تجاری از روانشناسان برای تعیین مناسب ترین رنگ برای محصولات آنها کمک می کنند.

شیشه لاکوبل

 

رنگ سیاه : در فرهنگ یونان باستان، رنگ سیاه معنای زندگی را القا می داد اما بعد از قرن شانزدهم، رنگ سیاه در عزاداری استفاده می‌ کردند. از طرفی دیگر رنگ سیاه نیز معنا های دیگر دارد مانند رمز و راز، تراژدی و سکوت.

رنگ قرمز : همان طور که می دانیم خون و آتش هر دو قرمز هستند، این رنگ را به عنوان نماد خطر قرار داده اند. برخی از کشورهای آسیایی رنگ لباس عروسشان رنگ قرمز می باشد، چون که عقیده دارند که قرمز، باعث می شود شیطان از آنها دور بماند. رنگ قرمز به علت جذابیت خاصی که دارد از آن به عنوان علامت ایست و خطر مخصوصه در راهنمایی ورانندگی کاربرد بسزایی دارد. اما کشور هایی مانند چین آن را به نماد پیشرفت و ترقی به نفع کشور خودشان قرار داده اند. در شیشه لاکوبل ها از این رنگ بسیار استفاده می شود.
رنگ آبی: آبی نماد آرامش، آسایش، امید، صداقت و گاها سمبل دوری و جدایی است به همین علت سال های زیادی، این رنگ داری طرفدارن زیادی از جمله مردان را از آن خود کرده بود.
رنگ سفید : رنگ سفید اصولا نماد و سمبل خلوص، بیگناهی، ایمان، صلح و یا تسلیم می باشد. سفید مدت های طولانی است که نمادی از نجابت و پاکدمنی را به خود اختصاص می دهد بنا بر این رنگ رایج و مرسوم لباس عروس رنگ سفید می باشد. رنگ سفید در شیشه لاکوبل هاسادگی خاصی را به محیط می دهند.
رنگ زرد: در فرهنگ‌ ها و ملل گوناگون، رنگ زرد، نماد ها و عانی زیاد و متفاوتی دارند. چینی‌ ها در باستان رنگ زرد را رنگی بسیار مقدس می دانند برای اینکه مصریان و یونانیان هم رنگ زرد را نماد قدرت و سلابت می نامیدند. هم چنین اولین مسیحیان ، برای اینکه طلا رنگ آن زرد بود آن را رنگی تحقیرآمیز و خوب نمی دانستند.

 

شیشه لاکوبل به چه شیشه ای گفته می شود؟

شیشه لاکوبل در واقع به شیشه پشت رنگی اطلاق می شود و یک مفهوم تجاری به شمار می رود. این نوع از شیشه ها در طی یک مرحله از یک سو پوشش رنگی به خود می گیرد و بعد از آن با یک لایه از ورق PVC لمینت می شود. این لایه پی وی سی نقش محافظتی برای شیشه دارد. از ویژگی های لمینت شدن شیشه ها می توان به ایمن نمودن در هنگام شکستن احتمالی و عدم ریزش آنها اشاره کرد. 

شیشه لاکوبل در تهران


شیشه های لاکوبل تنوع رنگی بسیاری داشته که به دو صورت شفاف و مات عرضه می شوند. این شیشه ها را معمولا در اکثر نقاط دنیا به صورت خام عرضه می کنند و قابلیت سکوریت شدن ندارند. ولی به تازگی در برخی از کارخانجات موفق به ساخت شیشه های رنگی لعابی شده اند که قابلیت سکوریت شدن و همینطور ضد حرارت شدن را نیز دارا می باشند. این شیشه های لعابی به علت استفاده از رنگدانه های معدنی و فرآیند حرارتی که در دمای بالا دارند، شفافیت و وضوح شیشه های لاکوبل را ندارند و کدر هستند. به نوع کدر شیشه های رنگی متلوکس و در صورت کاربرد اکلیل، به آن متلاک گفته می شود.
 
شیشه های لاکوبل در انواع مختلفی تولید می شوند که در بخش بعدی به آنها می پردازیم.

 

کاربرد و ابعاد شیشه لاکوبل

این نوع از شیشه ها را در انواع و ابعاد مختلفی تولید و عرضه می کنند. این شیشه ها به علت اینکه نور را از خود عبور نمی دهند، معمولا در محیط های داخلی و به صورت پوشش هایی در دکوراسیون و طراحی های داخلی استفاده می شوند. شیشه های لاکوبل را می توان جایگزینی برای کاغذ دیواری نیز دانست؛ زیرا به راحتی شسته می شوند و ضد خش نیز هستند. 

شیشه لاکوبل رنگی


 
شیشه لاکوبل معمولا در 25 رنگ استاندارد تهیه شده و طرفداران بسیاری دارد. این نوع از شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید و عرضه می شوند و در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی موارد کاربرد زیادی دارد. شیشه لاکوبل به تازگی با پوشش ضد باکتریایی برای استفاده در آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، داروخانه ها و محیط های حساس دیگر تولید شده است. 
شیشه های متلوکس یا مات، به شیشه های گفته می شود که از یک سو اسیدشور شده و از جهت دیگر به منظور ایجاد ساتین یا مات کنندگی رنگ می شوند. از این شیشه های رنگی مات به سبب اینکه نور را از خود عبور نمی دهند، در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. 

اجرای شیشه لاکوبل و مزایای آن

همانطور که گفتیم شیشه های لاکوبل دارای کاربرد بسیاری در مکان های مختلف هستند. اجرای شیشه لاکوبل در فیلدهای مختلف اجرایی امکان پذیر است که عبارتند از:
• شیشه لاکوبل به عنوان دیوار پوش در مراکز تجاری اداری، فست فود فروشی ها و فود کورت ها
• اجرای شیشه لاکوبل به عنوان شومینه با شیشه سکوریت ضد حرارت و حریق
• به کاربردن در پارتیشن فضاهای اداری به عنوان جدا کننده و فضاسازی
• شیشه رنگی حمام و سرویس های بهداشتی به عنوان دیوار پوش ضد رطوبت و بخار
• دیوارهای ورودی ساختمان ها• شیشه کانتر و میز در ساختمان های مسکونی و یا اداری • اجرای شیشه لاکوبل در مطب کلینیک دندانپزشکی و مراکز درمانی• به عنوان جداکننده بین کابینت های آشپزخانه

نصب شیشه لاکوبل

 

این شیشه ها به سبب مزایای بسیاری که دارند در بین مردم مورد استقبال قرار گرفتند. برخی از این مزایا شامل موارد زیر هستند:
 
• مقاومت بالای این شیشه ها در برابر رطوبت و هوای شرجی که استفاده از آنها را برای مناطق شرجی نیز امکان پذیر می سازد. 
• مقاومت بالای آنها در مقابل مواد شیمیایی از جمله اسیدها، تینر، چسب های سیلیکون و غیره که استفاده از آنها را آسان و در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها بدون مشکل می سازد. 
• شیشه های لاکوبل در برابر اشعه UV نیز مقاوم هستند. که این امر اجرای آنها را در محیط های باز بیرونی ممکن می سازد. 
• شیشه های لاکوبل ضد خش هستند که باعث جذابیت بیشتر آنها می گردد. 
کاربرد و مزایای شیشه لاکوبل کابینت

به کاربردن شیشه های لاکوبل در بین کابینت آشپزخانه یکی از روش های رایج برای طراحی دکوراسیون داخلی است. استفاده از این شیشه های رنگی در فضای بین کابینت آشپزخانه، آنها را به شیشه بین کابینتی معروف کرده است. البته این یکی از موارد کاربرد شیشه های لاکوبل در طراحی داخلی است. این شیشه ها فضای آشپزخانه را زیباتر و دلنشین تر و استفاده درست از شیشه های لاکوبل باعث بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه نیز می شود.

مدل های شیشه لاکوبل


 

شیشه های لاکوبل به علت ضد حرارت و ضد رطوبت بودن می تواند در همه نقاط ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد. محیط آشپزخانه به دلیل حرارت و رطوبتی که در اثر آشپزی و شستشو ایجاد می شود، جزء محیط های آسیب پذیر منازل به شمار می روند. بنابراین برای طراحی دکوراسیون آن باید از موادی که ضد حرارت و ضد رطوبت هستند استفاده شوند که این جزء خواص شیشه لاکوبل است. 
شیشه سکوریت لاکوبل کابینت علاوه بر نمای جذاب و چشمگیر، قابلیت برش نیز دارد. همین امر سبب شده است که جزء لاینفک طراحی داخلی محسوب شوند. شما می توانید در هنگام بازسازی آشپزخانه منزل خود نیز از این محصول زیبا نیز استفاده کنید. به این صورت که بدون نیاز به صرف زمان و هزینه برای جداسازی کاشی های بین کابینتی، از شیشه های سکوریت لاکوبل استفاده نمایید.  

رنگ های پرکاربرد شیشه لاکوبل 

برخی از رنگ های شیشه لاکوبل مورد استفاده بسیاری دارند. این رنگ ها عبارتند از سفید، کرم، بژ، طوسی، نقره ای، طلایی، مشکی و قهوه ای. این گروه از رنگ ها بیشترین کاربرد را در دکوراسیون و طراحی فضاهای شیشه ای مدرن دارند. فضای دکوراسیون اتاق خواب و نشیمن در بیشتر موارد از شیشه هایی با رنگ روشن استفاده می شود. برای تزئین آن از رنگ های قرمز، آبی، بنفش و سبز استفاده می شود. رنگ های شیشه های لاکوبل را از رنگ های سازگار با محیط زیست تهیه می کنند بنابراین از نظر سلامت محیط زیست هم بدون مشکل می باشند.
برای استفاده از شیشه لاکوبل در فضاهایی مانند حمام و آشپزخانه که دارای رطوبت و حرارت بالا هستند باید در ابتدا از نظر ایمنی، آنها را سکوریت و ضد حرارت و رطوبت کرد. برای ایمنی در هنگام زلزله نیز باید شیشه ها را  سکوریت کرد که در اثر تکان های شدید باعث آسیب های جانی و مالی نگردند. 

 

انواع شیشه لاکوبل


 

اغلب قیمت شیشه های لاکوبل متلوکس بالاتر از شیشه های معمولی است. شیشه های متلاک یا اکلیل دار را به عنوان تزیین در برخی از نقاط ساختمان به کار می برند. رنگ صورتی و یاسی این نوع از شیشه ها برای اتاق خواب مناسب است و باعث طراوت و شادابی افراد می گردد. از مزیت های استفاده از شیشه در آشپزخانه، این است که به راحتی شسته می شود. در صورتی که اگر پوشش آن کاغذ دیواری باشد، برای تمیز کردن دیوارها دچار مشکل می شوید.

مزیت لمینت شیشه لاکوبل

همانطور که اشاره کردیم  برخی از شیشه های لاکوبل را لمینت می کنند. در این بخش می خواهیم به مزایای این عمل بپردازیم. وجود لمینت به دلایل مختلف مفید است این دلایل عبارتند از:
• به عنوان یک پوشش ایمنی بر روی شیشه قرار می گیرد. این پوشش سبب می شود در هنگام شکستن احتمالی و ریزش آنها، آسیب رسان نباشند. برای مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها و اماکن پرتردد لمینت کردن امری ضروری و واجب به حساب می آید. 
• لمینت به عنوان یک پرایمر بین شیشه و دیوار قرار گرفته و باعث افزایش چسبندگی شیشه با چسب سیلیکون به دیوار می شود. چسب سیلیکون هنگام برخورد با لمینت پشت شیشه، باعث برآمدگی مختصری بر روی سطح لمینت شده و چسبندگی شیشه به دیوار را افزایش می دهد. 
• لمینت مانند محافظ و یک لایه ایمن برای شیشه های لاکوبل است. این لایه سبب می شود که رنگ شیشه دچار خط و خش نگردد و زیبایی خود را حفظ نماید.  

قیمت شیشه لاکوبل

شیشه های لاکوبل به سبب تنوع در طرح، رنگ، ابعاد و ضخامت دارای قیمت های متنوعی هستند. معمولا قیمت شیشه لاکوبل ایرانی ارزان تر از نمونه خارجی است. شیشه های سکوریت لاکوبل به سبب قابلیت تراش پذیری که دارند کاربرد بسیاری پیدا کرده اند. شما می توانید شیشه بین کابینتی لعابی را برای دکوراسیون آشپزخانه منزل خود تهیه نمایید.
 
برخی از تولید کنندگان شیشه، قیمت شیشه بین کابینتی زیر 5 متر مربع را بر اساس 5 متر مربع محاسبه می کنند. این امر سبب می شود که اگر می خواهید در متراژ بالا از شیشه لاکوبل استفاده نمایید، هزینه شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. 
اغلب قیمت شیشه های لاکوبل معمولی، از شیشه های سکوریت، ارزان تر است. البته باید بدانید که شیشه لاکوبل ارزان ممکن است کیفیت مناسبی نداشته باشد. پس شما بهتر است شیشه مناسب سکوریت شده را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید. شیشه های لاکوبل را با قرار دادن در کوره های سکوریت و در دمای 400 تا 700 درجه سانتی گراد، ذوب می کنند و بعد از آن سرد می نمایند تا شیشه سکوریت شود. به این صورت مقاومت این محصول در برابر ضربه و حرارت افزایش می یابد. 
قابلیت لمینت شدن این محصولات زیبا، امکان استفاده آن را در پارتیشن های اداری و درب های سرویس و اتاق واحدهای تجاری فراهم کرده است. شیشه ها بعد از برش کاری، لمینت و سکوریت قیمت بالاتری پیدا می کنند؛ زیرا کاربرد آنها نیز بیشتر می شود.

 

شیشه ها به عنوان یکی از زیباترین سازه های دست بشری است که کاربردهای بسیاری دارد. شیشه لاکوبل به یکی از انواع آنها گفته می شود که پشت رنگی هستند. به این صورت این شیشه ها تبدیل به یک شیشه رنگی می شوند. در این مقاله در خصوص این نوع از شیشه ها مانند ابعاد شیشه لاکوبل، اجرای آن، قیمت و دیگر موارد در این حوزه صحبت می کنیم.

شیشه لاکوبل رنگی چیست؟

شیشه لاکوبل; شیشه های رنگی هستند که در طراح داخلی و دکوراسیون بسیار مورد کاربرد قرار می گیرد. امروزه از شیشه های لاکوبل رنگی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل مسکونی و یا محیط کاری به علت بالا بودن تنوع رنگی آن بیشترین کاربرد را در طراحی داخلی و بیرونی ساختمان را از آن خود کرده است. شیشه لاکوبل های رنگی در موارد بسیار زیادی مورد کاربرد قرار می گیرد. از جمله موارد کاربرد این گونه شیشه لاکوبل ها می توان به پوشش های دیواری ساختمان ها، شیشه ی حمام های شیشه ای، در آشپز خانه ها، چیدمان اتاق خواب ها، میز هایی با رویه ای شیشه ای، دکوراسیون و طراحی داخلی انواع فروشگاه ها، جدا کننده ها مانند پارتیشن ها در ادارات و منازل، در آینه های رنگی و زیبا و هم چنین در شیشه هایی که قابل چاپ هستند و می توان هر تصویر دلخواه را که قادر به چاپ تصویر هستند اشاره نمود.
 

سفارش شیشه لاکوبل

 

مزایای شیشه لاکوبل های رنگی


-شیک و مدرن بودن آن
-بزرگ تر نشان دادن محیط و فضای ان
 -رفلکس نور
-قابلیت استفاده از آن در: دفتر خانه ها ، آشپزخانه ها ، هتل ها ، سالن های پذیرایی ، لابی ها ، فروشگاه ها ، کمد های دیواری ، دیوارپوش ها ، پارتیشن ها ، سرویس های بهداشتی ، شرکت ها ، منازل مسکونی و ...
-مقاومت بالا ی شیشه لاکوبل ها در مقابله با رطوبت و مناطق شرجی در نواحی مختلف
-مقاومت شیمیایی بالا ی شیشه لاکوبل ها در مقابل اسید ها و باز ها استون -تینر- چسپ های سیلیکون مانند
-مقاومت حرارتی بالا ی شیشه لاکوبل های برای مناطق و نواحی گرمسیر
-مقاومت شیشه لاکوبل ها در برابر اشعه یو وی و از جهت اجرا در محیطهای باز بیرونی بسیار مورد مناسبی می باشد.
-مقاومت خش پذیری ضد ضربه بودن بالا ی شیشه لاکوبل ها

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته