آینه سفید


امروزه وجود آینه در منازل امری حیاتی محسوب می شود و حداقل در دو سه بخش منزل به آینه دسترسی داریم چرا که با این ابزار ما به راحتی می توانیم خودمان را مشاهده کنیم . در صنعت شیشه و آینه برخی افراد آینه سفید را با نام آینه نقره ای (سیلور) هم می شناسند.
 

Image


آینه سفید نوعی از آینه است که معمولا مطابق با اکثر سلیقه ها،کاربریها و انواع دکور است. این آینه در خانه ها و ادارات و اماکن مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد.آینه سفید می تواند ویژگی های مثبت و زیبایی به خانه بیفزاید.. هم چنین می توانیم خیلی راحت از آینه سفید برای اتاق خوابمان استفاده کنیم: 
رنگ اکثر تخت خواب ها و ملافه ها سفید است، بنابراین آینه سفید به بیشتر دکوراسیون های اتاق خواب می آید و هم چنین می توانیم از آینه سفید در کنار تختخواب یا آباژور استفاده کنیم.آینه سفید به انواع دکور با رنگ های مختلف می آید و ظاهری تمیز و نورانی به اتاق می دهد و اتاقمان را بزرگتر جلوه می دهد،پس اگر اتاقتان بزرگ نیست و قصد بزرگتر جلوه دادن آن را دارید آینه سفید میتواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.می توانیم برای اینکه آینه سفیدمان جلوه زیباتری ایجاد کند دیوارهای اتاق خواب یا منزلمان را با رنگ هایی تیره تر از سفید مثلا شیری رنگ کنیم تا متناسب تر بنظر برسند و هارمونی زیبا وحس آرامش ایجاد کنند.

Image

آینه سفید و ترکیب آن با رنگ های دیگر

در مکان هایی که نور خیلی زیادی ندارند می توانیم از آینه سفید به همراهرنگ های روشن استفاده کنیم تا نمای جذاب تر و شفاف تری به ما دهد. کمتر کسی است که ازرنگ سفید خوشش نیاید و نتواند با آن ارتباط برقرار کند پس اگر به دنبال رنگی هستید که از آن خسته نشوید میتوانید از آینه سفید برای دکور منزلتان استفاده کنید.از آن جایی که سفید با همه رنگ ها تونالیته و ترکیب زیبا و متعادلی ایجاد می کند، می توانیم بخشی از خانه مان را به تناسب با آینه سفید رنگ سفید بزنیم و بخشی دیگر را کرمی یا استخوانی یا شیری رنگ کنیم و برای وسایل دیگر از تم رنگ های روشن و کمرنگ استفاده کنیم. 
 

Image


در پروژه هایی که اولویت استفاده از آینه جنبه کاربردی آن است و به عبارت دیگر استفاده از آن صرفا به منظور تزئین دکوراسیون اولویت شما نیست استفاده از آینه سفید مناسب ترین انتخاب است.متداول ترین نوع آینه های سفید در واقع آینه سفید دیواری به شمار می رود در این حالت آینه های سفید در اشکال مختلف هندسی به صورت تکی و یا جورچین روی دیوار قرار می گیرند.
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته