آینه طلایی


آینه ها از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات زیادی شده اند.در ابتدا آینه ها بدون هیچ فریمی تولید می شدند، اما با گذشت زمان، تغییراتی در نسل آینه ها ایجاد شد.در زمان گذشته فقط یک نوع آینه وجود داشت که از هیچ نوع رنگی برای آنها استفاده نمی شد و بدون هیچ نوع قاب تولید می شد.اما امروز آینه ها در رنگ ها و طرح های مختلف تولید و عرضه می شوند.یکی از انواع آینه هایی که امروزه توسط تولیدکنندگان آینه تولید و به بازار عرضه می شود، آینه طلایی است.

Image

آینه طلایی از آن دسته آینه هایی است که امروزه در فضای ساختمان های لوکس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . با این وجود آینه طلایی تنها یک گزینه برای ساختمان ها و ویلا های لوکس نیست، بلکه می تواند پیشنهادی خوب برای زیبا تر شدن فضای داخلی هر ساختمانی در هر نقطه ای از شهر باشد .
همه ما معیار های مختلفی برای دکور و انتخاب لوازم مورد نیاز در ساختمان ها یا منزل هایمان داریم، معیار هایی که بر اساس نیاز و سلیقه شخصیمان ممکن است متفاوت باشد. اما آینه طلایی از آن دسته آینه هایی است که مطابق با همه سلیقه ها است. 
آینه طلایی نمایی زیبا، جذاب و سلطنتی را در فضا منعکس می نماید. درخشش خیره کننده اش فضا را به کلی تغییر می دهد.

روانشناسی رنگ طلایی

رنگ طلا از دیرباز رنگ اشرافیت و سلطنت به حساب می آمده است.افزودن رنگ طلایی به فضای داخلی ساختمان ها ظاهری لوکس و با وقار ایجاد می کند که فضا را وسیع تر می کند.رنگ طلایی رنگی کلاسیک و آنتیک است که به عنوان رنگ های متالیک طبقه بندی می شود و می تواند با بسیاری از رنگ ها در فضای داخلی ترکیب شود.شاید شما هم شنیده باشید که می گویند آینه ها مکارند . اما به نظر شما منظور از این جمله چه می تواند باشد؟
به نظر می آید که مکر آینه ها در بزرگتر جلوه دادن محیط،  بیشتر نشان دادن تعداد افراد موجود در یک مکان و یا روشن کردن یک فضای بسته، کم نور و دلگیر می باشد. با نصب یک آینه دکوراتیو ومدرن در فضایی مناسب می توان از یک اتاق کوچک قدیمی یک اتاق بزرگ و لوکس ساخت، یک محیط کم نور را روشن کرد و از یک مهمانی کوچک و ساده یک مهمانی عظیم و با شکوه ساخت .

Image


رنگ طلایی درخشش خاصی دارد و از این رو همواره مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. خصوصا اینکه این آینه می تواند مورد پسند افرادی باشد که علاقه زیادی به دکوراسیون لوکس و سلطنتی دارند. 
در زمان های  دور رنگ طلایی فقط مختص جواهرات بود اما امروزه در هرجای منزل استفاده می شود. آینه طلایی از جمله پر طرفدار ترین آینه ها است. آینه های طلایی معمولا به دو شکل همراه با کنسول و بدون کنسول استفاده می گردند. البته که نوع همراه با کنسول برای منازل کاربرد بیشتری دارد اما نوع بدون کنسول را نیز می توان هم در منزل و هم در محیط کار استفاده کرد. مهم نیست که منزلتان کوچک است یا بزرگ، یک آینه طلاییمی تواند دکوری شیک و مدرن را برایتان به ارمغان آورد.

Image

 شاید برایتان جالب باشد که بدانید رنگ طلایی به کار رفته در این آینه ها آب طلا بوده و همچنین از همین آب طلا برای دور قاب آینه ها نیز استفاده می شود و باعث زیباتر، براق تر و درخشان تر به نظر رسیدن محیط می گردد.
فرقی نمیکند آن ها را برای لابی یک آپارتمان می خواهید یا سالن پذیراییتان! آن ها را رو بر روی میز نهار خوری قرار می دهید یا ورودی منزلتان! آینه هر کجا که باشد، زیبایی وجلوه خاص خود را دارد. 
اگر به دنبال ایجاد فضایی لوکس و مجلل در فضای داخلی خود هستید، استفاده از آینه طلایی را فراموش نکنید.
 

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته