آینه مثلث

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

هیچ چیز مانند آینه مثلث نمی تواند ظاهر محیط خانه و یا محل کار شما را تغییر دهد. مثلث یکی از اشکال مهم هندسی است که در ساخت آینه به کار می رود. مطالعات روانشناسی نشان می دهند که مثلث هیجان را در محیط تداعی می کند و این موضوع سبب شده است وقتی این آینه در محیط مورد استفاده قرار می گیرد ظاهری خاص به وجود بیاید. تمامی کسانی که به دنبال دکوراسیون خاص و ویژه هستند، تمایل دارند از محصولات منحصر به فرد استفاده کنند و آینه مثلث یکی از همان محصولات است. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید اطراف خود را به زیبایی تزیین کنید، باید استفاده از این این آینه را مد نظر قرار دهید. 

مطالب پیشنهادی: آینه کاری

آینه مثلث

روانشناسی مثلث 

قبل از آنکه به بررسی ویژگی های آینه مثلث بپردازیم، بهتر است نگاهی به روانشناسی شکل مثلث داشته باشیم. همانطور که می دانید مثلث تداعی کننده هیجان در محیط است. همچنین، وجود مثلث در محیط قدرت ریسک پذیری را بالا می برد و به شما اجازه می دهد تا کارهایی را که دیگران از انجام آن هراس دارند، شما به خوبی انجام دهید. از طرفی دیگر باید بدانید که شکل مثلث امنیت را در محیط تداعی می کند و پایدرای خاصی را به وجود می آورد. در نتیجه اگر شما آینه مثلث را در محیط اطراف خود به کار ببرید، می توانید دکوراسیون ویژه ای را طراحی کنید که همگان از دیدن آن شگفت زده می شوند.

کاربرد آینه مثلث 

ممکن است اکنون که با روانشناسی شکل مثلث آشنا شده اید، تصمیم بگیرید این آینه را خریداری کنید. اما در این شرایط گاهی این سوال برای شما پیش می آید که از آینه مثلث در چه فضاهایی می توان استفاده کرد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما می توانید این آینه را در محیط های مختلفی استفاده کنید. یکی از فضاهایی که استفاده از این آینه توصیه می شود محل کار است. وقتی شما این آینه را در محل کار خود به کار می برید به خود و کارمندان دیگر کمک می کنید تا قدرت ریسک پذیری خود را بالا ببرند و برای ماموریت های ویژه کاری آماده شوند. از فضاهای دیگری که استفاده از آینه مثلث پیشنهاد می شود محیط های مسکونی است. این آینه در اتاق پذیرایی بسیار خاص است و چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. همچنین، استفاده این آینه در اتاق کودک و یا سرویس بهداشتی می تواند بسیار خاص و خیره کننده باشد. 

مطالب پیشنهادی: شیشه مبلمان

نصب آینه مثلث

نصب آینه مثلث 

آیا می خواهید این آینه را سفارش دهید؟! پس ممکن است در مورد نحوه آن سوال بپرسید! بهتر است بدانید با اینکه نصب این آینه ها بسیار ساده است اما توصیه می شود افراد متخصص آنها را نصب کنند. زیرا نصب این آینه نیاز به دقت و مهارت خاصی دارد و اگر به درستی نصب نشوند خطر آسیب به آینه بالا می رود. در نتیجه، توصیه می شود برای جلوگیری از آینه در هنگام نصب، حتما از افرادی کمک بگیرید که مهارت لازم را در این زمینه دارند.

نکات مهم در خرید آینه مثلث 

اگر می خواهید این محصول را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آن در محیط بهره ببرید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. این نکات به شرح زیر هستند:
•    همانطور که می دانید آینه مانند تمامی محصولات دیگری که در بازار موجود است می تواند با کیفیت های مختلف تولید شود. اگر کیفیت آینه پایین باشد، موج دار است و کدر به نظر می رسد. به همین دلیل توصیه می شود در زمان خرید به کیفیت محصول توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی را بخرید که از آن رضایت کامل داشته باشید. 
•    این آینه به اندازه های متفاوتی تولید می شود. در زمان خرید به متراژ محل مورد نظر توجه داشته باشید. اگر متراژ محیط مورد نظر شما پایین است باید از آینه های کوچک استفاده کنید و اگر متراژ محیط مورد نظر شما بالاست، باید آینه های بزرگ تر را سفارش دهید. 
•    توصیه می شود قبل از خرید آینه مثلث به سایت های مختلف سر بزنید و نظرات کسانی را که این آینه را تهیه کرده اند بخوانید. این کار به شما کمک می کند تا دید بازی را به این محصول داشته باشید و خرید امنی را تجربه کنید. 

مطالب پیشنهادی: آینه

قیمت آینه مثلث

قیمت آینه مثلث 

وقتی می خواهید محصولی را خریداری کنید و سفارش دهید، اولین سوالی که به ذهن شما خطور می کند در مورد قیمت آن است. زیرا دانستن قیمت محصول به شما کمک می کند تا بودجه لازم را برای خرید محصول کنار بگذارید و این موضوع اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید قیمت دقیق آینه مثلث را بدانید، باید به مراکز معتبر فروش آینه مراجعه کنید. به این موضوع دقت داشته باشید که این محصولات باید کیفیت مناسبی داشته باشند. همچنین، شما باید در زمان خرید از فروشنده ضمانت نامه معتبر دریافت نمایید.
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد آینه مثلث در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این آینه تداعی کننده ریسک، خطر پذیری، پایدرای و تعادل است و همین موضوع سبب شده است که این آینه حالت ویژه ای را به دکوراسیون شما ببخشد. اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید، در زمان خرید با به موارد مهمی از جمله کیفیت آینه و ابعاد توجه داشته باشید. همچنین، بهتر است با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید محصول مناسبی را سفارش دهید. در زمان خرید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی: آینه دودی

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته