آینه گرد

آیا می خواهید دکوراسیون اطراف خود را جادویی بچینید و حس کنجکاوی را در همگان به وجود بیاورید! آیا تمایل دارید با استفاده از محصولات ویژه حس خاصی را در اطرافیان به وجود بیاورید و همگان را وارد خلسه ای دوست داشتنی بکنید! بی شک شما به آینه گرد نیاز دارید! این آینه به شما کمک می کند تا فضای اطراف خود را تغییر دهید و محیط خاص و دوست داشتنی به وجود بیاورید. امروزه، طراحان داخلی وقتی تصمیم می گیرند فضایی معمایی را خلق کنند، استفاده از این آینه را مد نظر قرار می دهند. 

آینه گرد

روانشناسی دایره 

همانطور که از نام آینه گرد مشخص است، این آینه به شکل دایره طراحی شده است. در نتیجه شناخت روانشناسی این آینه به شما کمک می کند تا این محصول را با شناخت کاملی سفارش دهید و با توجه به حالاتی که این شکل در محیط تداعی می کند، دکوراسیون محیط اطراف خود را شکل دهید. تحقیقات روانشناسی نشان می دهند که دایره تداعی کننده حالات زیر است:
•    حس ابدیت 
•    زیبایی های زنانگی 
•    حس جاودانگی 
•    حس دست یابی به کل جهان 
•    احساس معما و جادو
در نتیجه، وقتی شما از آینه گرد در محیط اطراف خود استفاده می کنید به طور تلویحی به این موضوع اشاره می کنید که می خواهید آرامش محیط تا ابد برقرار باشد. این موضوع می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و به شما کمک می کند تا بیشتر بر زیبایی های اطراف خود تمرکز داشته باشید. همچنین، شما با استفاده از این آینه می توانید بر زیبایی ها و جذابیت های زنانگی تاکید بورزید. هیچ چیز مانند جذابیت های زنانگی نمی تواند حس خوشی را در محیط به وجود بیاورد. بنابراین، استفاده از این آینه به شما کمک می کند تا محیطی را خلق کنید که همه از دیدن آن شگفت زده شوند. 

قاب آینه گرد

قاب آینه گرد 

اگر به انواع آینه گرد که در بازار موجود هستند نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که این محصولات دارای قابی هستند که دور تا دور آنها را پوشش داده است. قاب ها دارای ویژگی های متعددی هستند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
•    مهمترین دلیل استفاده از قاب دور آینه این است که آینه را قابل استفاده می کند و شما می توانید آینه را حمل کنید. همانطور که می دانید آینه برنده است و اگر در تماس مستقیم با پوست بدن انسان قرار گیرد، می تواند آن را برش دهد. اما این قاب مانند لایه محافظ بین آینه و پوست دست انسان عمل می کند و اجازه نمی دهد که آینه به پوست آسیب برساند.
•    قاب آینه جلوه و شکوه خاصی را به آینه می بخشد و وقتی بر روی دیوار نصب می شود بسیار چشم نواز می شود. 
•    این قاب از متریال های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین قاب را انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. 

آینه گرد دور چوب

یکی از متریال های ویژه ای که به عنوان قاب در آینه گرد مورد استفاده قرار می گیرد چوب است. این چوب می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد و جلوه خاصی را به محیط ببخشد. در زمان خرید به این موضوع توجه داشته باشید که چوب به کار رفته در اطراف آینه نباید سنگین باشد. در غیر اینصورت حمل و جا به جایی آینه دشوار می شود.

برش آینه گرد 

یکی از سوالاتی که معمولا افراد در مورد این آینه ها می پرسند در مورد نحوه برش آنهاست. بهتر است بدانید با توجه به این موضوع که آینه جنس بسیار شکننده ای دارد باید به گونه ای برش داده شود که نشکند و یا آسیب نبیند. ورقه های آینه با استفاده از دستگاه های خاصی برش داده می شوند و سپس برای انجام کارهای دیگر به بخش های دیگر کارخانه فرستاده می شوند. در این دستگاه ها از ابزارهای الماس مانند استفاده شده است که می توانند به عمق آینه نفوذ کنند و بدون آسیب به بافت آینه آن را برش دهند. 

نصب آینه گرد

بهتر است بدانید که نصب این آینه بسیار ساده است و شما نیاز به ابزار و تجهیزات خاصی ندارید. با این وجود اگر در این زمینه تخصص ندارید، توصیه می شود که از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. زیرا اگر در نصب آینه بی دقتی کنید، خطر شکستگی بالا می رود و این امر می تواند خسارات زیادی را به شما وارد کند.

قیمت آینه گرد 

قیمت آینه گرد 

قیمت یکی از مهمترین سوالاتی است که مشتریان قبل از تهیه هر محصولی می پرسند. زیرا با این کار می توانند بودجه مناسب خرید را تهیه کنند و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. اگر می خواهید این آینه را خریداری کنید، باید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید کیفیت آینه را بررسی کنید و مطمئن باشید که در آینه موجی وجود نداشته باشد. تمامی این امور به شما کمک می کنند تا بهترین گزینه را سفارش دهید و از خرید خود لذت ببرید. 
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد آینه گرد در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شدید، شکل گرد تداعی کننده مفاهیم مهمی از جمله ابدیت، زنانگی، جاد و جهان است. در نتیجه شما با استفاده از این آینه در محیط اطراف خود می توانید حسن سلیقه تان را به رخ دیگران بکشید. در زمان خرید این آینه باید به نکات مهمی از جمله کیفیت آینه توجه داشته باشید. به همین دلیل این محصول را باید از مراکز معتبر خریداری کنید. تنها در این صورت است که می توانید از وجود این آینه در اطراف خود حس خوبی را تجربه کنید.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته