جان پناه شیشه ای

امروزه تمامی افراد تمایل دارند از وسایلی در اطراف خود استفاده کنند که در عین زیبایی امنیت را نیز برای آنها به ارمغان بیاورد. تنها نمی شود به صرف زیبایی وسیله ای را در محیط اطراف مورد استفاده قرار داد. زیرا در صورت بروز حادثه پیشمانی برای همیشه برای انسان باقی می ماند. جان پناه شیشه ای یکی از لوازمی است که این روزها کاربرد آن مورد توجه قرار گرفته است. زیرا این وسیله تمامی انتظارات افراد از زیبایی و امنیت را برآورده می کند. آیا می خواهید بدانید جان پناه شیشه ای چیست؟! در ادامه این گزارش همراه ما باشید. 

مطالب پیشنهادی: حمام شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

جان پناه شیشه ای چیست؟

بهتر است قبل از هر توضیحی ابتدا تصویر واضحی از این وسیله در ذهن شما به وجود بیاوریم. جان پناه یک نرده شیشه ای است که برای جلوگیری از سقوط در کنار پله، بالکن، پشت بام و هر مکان دیگری که احتمال سقوط وجود دارد نصب می گردد. با توجه به این موضوع که این وسیله شیشه ای است از میان آن می توان به خوبی مناظر را مشاهده کرد و هیچ مانعی میان مناظر و بیننده وجود ندارد. این موضوع به اندازه ای اهمیت دارد که امروزه در تمامی خانه های مدرن از این جان پناه استفاده می شود.
 به طور مثال تصور کنید نور خانه شما از طریق تراس تامین می شود. اگر شما تصمیم بگیرید که برای جلوگیری از آسیب به کودکانتان از نرده استفاده کنید، نور خانه شما محدود می شود. اما استفاده از این جان پناه هرگز جلوی ورود نور را به درون خانه شما نمی گیرد! چه چیزی بهتر از این که محصول امن و زیبا در محیط اطراف خود داشته باشیم!

مزایا جان پناه شیشه ای 

در بالا به یکی از مهمترین مزایای جان پناه شیشه ای اشاره کردیم. این وسیله این امکان را به وجود می آورد تا شما محیط بیرون را به خوبی مشاهده کنید و هرگز جلو نور خورشید به درون محیط را نمی گیرد. اما مزایای این وسیله تنها به این امور محدود نمی شود. مزایای دیگر این جان پناه به صورت زیر هستند:
•    از این وسیله می توان برای افزایش زیبایی محیط استفاده کرد. 
•    این وسیله نور پردازی را در محیط امکان پذیر می سازد. 
•    نصب این جان پناه بسیار ساده است. 
•    هزینه مراقبت از این وسیله بسیار ساده است و شما به سادگی و با یک دستمال مرطوب می توانید آن را تمیز کنید. 
•    این وسیله در برابر باران و باد مقاوم است و شکسته نمی شود.
وقتی شما این محصول را به محیط اطراف خود می برید می توانید اطمینان حاصل کنید که ضریب امنیت محیط بالاست و در کنار آن از زیبایی این جان پناه نیز می توانید بهره مند شوید. 

مطالب پیشنهادی: دیوار شیشه ای

از جان پناه شیشه ای در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

همانطور که پیشتر در این متن به آن اشاره کردیم از این وسیله می توان در تراس و یا پشت بام استفاده کرد. کاربری های دیگر این جان پناه به صورت زیر هستند:
•    استفاده به عنوان پارتیشن تمام شیشه ای 
•    استفاده به عنوان حصار در اطراف استخر و یا آب نما
•    استفاده برای جداسازی صف انتظار در مراکز تجاری و بان کها 
•    استفاده به عنوان محافظ در لبه تراس و بالکن 
•    استفاده در مجتمع های ادرای و تجاری 

نصب پارتیشن شیشه ای

نحوه نصب جان پناه شیشه ای 

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که سبب شده است استفاده از جان پناه شیشه ای مورد توجه قرار گیرد نصب ساده آن است. اگر تجربه استفاده از نرده را برای محافظت از محیط داشته باشید، حتما می دانید که نیاز به جوشکاری و تجهیزات زیادی است تا نرده ها نصب شوند. اما نصب این جان پناه بسیار ساده است و به صورت یک تکه نصب می شود. توصیه می شود در زمان نصب، در صورتی که تخصص لازم را ندارید، از افراد با مهارت کمک بگیرید. 

قیمت جان پناه شیشه ای

سوال در مورد قیمت مهمترین سوالی است که تمامی مشتریان در مورد آن دغدغه دارند. زیرا آنها می خواهند که بودجه کافی را برای اینکار کنار بگذارند تا بتوانند بهترین محصول را خریداری کنند. با توجه به این موضوع که امروزه بازار دچار نوسانات زیادی است، توصیه می شود برای استعلام قیمت به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید به نکات مهم توجه داشته باشید. 

مطالب پیشنهادی: شیشه لمینت

خرید پارتیشن شیشه ای

نکات مهم برای خرید جان پناه شیشه ای 

اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:
•    در زمان خرید به کیفیت محصول توجه داشته باشید. اگر این محصول بی کیفیت باشد هرگز رضایت خاطر شما جلب نمی شود و این موضوع می تواند نگران کننده باشد.
•    این محصول باید طبق استاندارد تولید شده باشد تا بتواند به خوبی از محیط اطراف شما محافظت کند. در نتیجه توصیه می شود این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید و از افراد متخصص مشورت بگیرید.
رعایت این نکات به شما کمک می کند بهترین محصول را خریداری کنید و از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید. 
جمع بندی 
تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد جان پناه شیشه ای در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید اولین و مهمترین هدف این حفاظت از افراد و افزایش ضریب امنیت محیط است. از این جان پناه می توان در تراس، استخر، ویلا و پشت بام استفاده کرد. با توجه به این موضوع که امکان دیدن منظره از طریق این جان پناه وجود دارد، استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. این محصول را باید از مراکز معتبر تهیه کنید.

مطالب پیشنهادی: شیشه ساتینا مات

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته