درب شیشه ای

درب شیشه ای برای جدا سازی محیط های بیرونی و داخلی ادارات و فروشگاه های استفاده می شود. در شیشه ای ها از جنس شیشه سکوریت هستند و طراحی زیبایی داشته و در انواع رنگ های مات و شفاف به فروش می رسند. استفاده از این درب ها در ساختمان ها هر روز بیشتر و بیشتر نیز می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد در شیشه ای معمولی و فریم دار و نحوه نصب اینگونه درب ها بپردازیم. با ما همراه باشید.

درب شیشه ای

درب شیشه ای معمولی

درب های شیشه ای در ورودی هر مکانی معرف آن مکان و فروشگاه می باشد . استفاده در شیشه ای معمولی و دستی به دلیل شفافیتی که دارد باعث سهولت استفاد افراد در رفت و آمد می شود . می توان درب های شیشه ای را نیز به صورت اتوماتیک نیز نصب نمود. هر کدام از این درب ها مزیت های خاص خود را دارا می باشند. در های شیشه ای دستی و اتوماتیک از نظر نحوه نصب و اپراتور آن است که دارای تفاوت هستند. در کشویی اتوماتیک به صورت خودکار باز و بسته می شود. درب شیشه ای دستی به علت شیوه ی باز و بسته شدن آن که به صورت کشویی است اینگونه نامگذاری می شود.

نصب درب شیشه ای

روشی آسان بر نصب در شیشه ای وجود که در زیر به صورت مختصر به آموزش آن می پردازیم اما برای آموزش بهتر باید حتما به آموزشگاه های مربوطه مراجعه کنید.
•    آهنگ بالایی صفحه را آماده کرده و مسیر بالا را برش داده و سوراخ می کنیم و سپس مسیر بالا را روی سقف نصب می کنیم.
•    مسیر پایین را برش داد و زیر مسیر بالا قرار می دهیم
•    درب کشویی را وارد می کنیم با حرکت در پایین مسیر به صورت عمود قرار می دهیمو موقعیت را مشخص می کنیم.
•    پس از اجرای کل مسیر، در را بلند کرده و آن را در مسیر قرار می دهیم.
•    درب را با استفاده از آچار آلن به بالا و پایین تنظیم کنید. درب کشویی را تراز کنید.
•    شاخه ها را نصب کنید تا سوراخ های پایین درب کشویی و واشر برس را سوراخ کنید.

درب شیشه ای ورودی

درب شیشه ای ورودی ساختمان

یکی از ملزومات استفاده شده در ساختمان های جدید و مدرن استفاده از در شیشه ای در ورودی ساختمان می باشد و برای حفظ امنیت و تجهیزات این در ها باید از جنس مناسب و سکوریت آن استفاده کنید. 
این در های شیشه ای به دو صورت اتوماتیک که به صورت چشمی باز می شوند و در های شیشه ای معمولی دستی با کمک یک دستگیره خود فرد آن را باز می کند.

درب شیشه ای کشویی فریم دار

این در شیشه ای کشویی فریم دار ها می تواند به صورتی دست یا اتوماتیک بوده و نصب شوند. از نظر نوع و شکل و کارکرد این درب های تفاوتی وجود ندارد فقط به از آن جهت به این در های شیشه ای کشویی یا زیلی می گویند ک دقیق مثل کشوها حرکت می کنند. در نوع دستی آن قطعات این در ها از نوع شیشه سکوریت ، ریل ، فریم و دسته استفاده می شود. در محاسبه قیمت این دربهای شیشه ای کشویی به فاکتورهایی مثل ضخامت شیشه، ابعاد، کیفیت شیشه ، کیفیت یراق آلات آن توجه می کنند. اگر به دنبال درهای شیشه ای ارزان تر هستید بهتر است به سراغ انواع دستی آن بروید و اینکه استفاده از این درها برای مکان هایی که تردد زیادی ندارد مناسب تر نیز می باشد.

درب شیشه ای داخل ساختمان

در ساختمان های جدید و مدرن امروزی نیز از در شیشه ای داخلی نیز استفاده می شود. شیشه های سکویت یکی از مهمترین بخش های درب های می باشند . این نوع شیشه ها قبل از هر چیز به ارتباط افراد کمک می کند. این درب ها از آن جایی که انعطاف پذیر هستند می توانید به شکل ها و طرح های مختلف طراحی کنید اگرمی خواهید از این درب های شیشه ای برای فضای داخل ساختمان استفاده کنید می توانید در عین حال که شیشه ای هستند اما دید را نیز محدود کرده و مات باشند.

قیمت درب شیشه ای ساده

معمولا قیمت در شیشه ای ساده را بر اساس ابعاد، جنس شیشه، ضخامت شیشه، و براساس مترمکعب آن محاسبه می شود. همچنین موارد دیگری که در هزینه خرید این درهای شیشه ای تاثیر گذار می باشد نصب، نحوه حمل آنها، شاسی کشی و فریم آن می باشد. با محاسبه این قیمت شما می توانید قیمت دربهای شیشه ای خریداری شده خود را محاسبه نمائید.

قیمت درب شیشه ای

نمونه درب شیشه ای

چندین نمونه در شیشه ای موجود است که با مراجعه به مراکز فروش شیشه سکوریت می توانید با مشاهده نمونه این درب ها هر کدام که مناسب محیط و فضای شما می باشد را انتخاب کنید و سفارش بدهید. در زیر به معرفی مختصری در ارتباط با نمونه های این درب های شیشه ای می پردازیم.
•    درب های شیشه ای زیر سقفی 
•    درهای شیشه ای تلسکوپی یا کشویی
•    درهای شیشه ای سوئینگ یا بازویی
•    درهای شیشه ای نیم گرد یا فولدینگ
جمع بندی
در این مقاله به معرفی انواع در های شیشه و کاربرد هر کدام از این درب ها پرداخته ایم و آموزش کوتاهی در مورد نصب این درب های داده شده است اما برای یادگیری کامل حتما باید به مراکز تخصصی این کار مراجعه کنید تا تمامی آموزش ها را کامل به شما ارائه بدهند.

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته