تجهیزات کارخانه

دریل دو طرفه شیشه (سوراخکاری)


 

Image

     

Image


فرایند سوراخ کاری روی شیشه و آینه جهت انواع کلید پریزوهمینطور انواع آویز و لوستر و پیچ و... همچنین به منظور نصب شیشه و آینه و یا ایجاد جاساز و نصب پایه و آویز کردن آینه صورت  میگیرد.
 
 

Image

 

Image

 

و روی انواع شیشه های  2 میلیمتر تا 20 میلیمتر و انواع سوراخ به قطر 6 میلیمتر تا 100 میلیمتر، با استفاده از دستگاه دریل دو طرفه،  قابل اجرا است. *(البته کارخانه ما محدودیتی در اندازه های سوراخکاری ندارد زیرا اندازه سوراخ پایین تر یا بالاتر از این سایز بوسیله دستگاه جاساز اینترمک ایتالیا قابلیت اجرا دارد)

 

Image


سوراخکاری شیشه از ظرایف بسیار زیادی برخوردار است ،هر گونه خطا در آن باعث شکستگی یا لب پر شدن شیشه میگردد . همچنین هرگونه خطای در هنگام سوراخکاری که باعث جابجایی سوراخها نسبت به هم شود
که با وجود دستگاه های بروز صنایع شیشه و آینه آگاهی تمامی خدمات با بهترین کیفیت انجام میشود.
 

 

Image


 این مدل دستگاه موجود در کارکاه دارای دو موتور و دو محور در بالا و پایین می باشد که عملیات سوراخکاری شیشه را با بهترین کیفیت و بدون لپ پر کردن شیشه  و بدون جابجایی آکس سوراخ با دقت ،ظرافت و قابلیت بالا انجام میدهد.

 

Image


 
_ دارای دو موتور بالا و پایین
_ انجام عمل سوراخ شیشه بدون لب پر کردن
_ دارای صفحه بدون محدودیت در ابعاد شیشه
_ سیستم انتقال نیرو فولی و تسمه
_ مته پائین اتوماتیک و مته بالا دستی


نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

شیشه های طرح دار سندبلاست

 این نوع شیشه ها ممکن است در بسیاری از فضاهای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار گیرند. همانگونه که از نام این نو شیشه ها پیداست شن را با سرعت روی شیشه می پاشند که باعث مات شدن روی شیشه خواهد شد و با چسب های مخصوصی فضاهایی که نیاز به پدید آمدن طرح های متفاوت دارند را چسبانده که می توان هر طرح دلخواهی را از این طریق روی شیشه ایجاد کرد. موارد مورد استفاده:

 1- دربهای لابی 

2- شیشه های کابینت

 3- شیشه های سکوریت 

4- دربهای شیشه ای و مواردی از این قبیل

شیشه رنگی (لاکوبل)

شیشه های رنگی یا لاکوبل یکی از خدمات قابل ارائه صنایع شیشه و آینه آگاهی می باشد که در طرحها و رنگهای متفاوت عرضه می گردد. این نوع شیشه ها امروزه در طراحی و دکوراسیون داخلی نقش بسزایی ایفا می کند و طراحان و آرشیتکت ها در بسیاری از فضاهای داخلی جهت زیبایی از این نوع محصولات استفاده میکنند(بین کابینت,دیوار پوش,دربهای رنگی شیشه ای و مواردی از این قبیل هستند).

این نوع شیشه ها به دو دسته تقسیم می شوند : 1) ایرانی : با شیشه ایرانی جهت رنگهای تیره 

/ با شیشه وارداتی (کریستال) جهت رنگهای روشن
 به دلیل سبز بودن مغز شیشه های ایرانی و تلفیق آن با رنگ روشن،کریستال پیشنهاد میشود.

2)وارداتی: که ایرانی ها قابلیت سکوریت را دارند و وارداتی ها غیر قابل سکوریت می باشند.

استیند گلاس (stained glass)

استین گلاس تکنیکی است دست سازکه از اتصال انواع شیشه های رنگی , تراش دار, بافت دار و طرحدار به یکدیگر انجام می شود. این اتصال بوسیله فلزهای مخصوصی به اسم لدکیم صورت می گیرد که شیشه را بصورت یکپارچه به هم متصل میکند.
حرکت این فلز در دل شیشه ها نقوشی را ایجاد می نماید که هنرمند در طرح خود آن را ایجاد نموده است.

 

 کاربرد استین گلاس

این شیشه دکوراتیو منقوش می تواند در فضاهای مختلفی مانند: دربهای لابی و ورودی ساختمان ها , پنجره های تزیینی , سقف های کاذب , نورگیرهای شیشه ای , گنبدهای    شیشه ای و یا لایت باکس ها استفاده می گردد. و یا می توان گفت در هر فضای ساختمانی که کاربرد شیشه تعریف شده باشد استین گلاس هم به عنوان یک شیشه تزیینی کاربرد خواهد داشت.
از آنجاییکه این شیشه دست ساز می باشد می توان با هر نقش و طرح و ابعادی اجرا گردد.
نقوش و شیشه های مورد استفاده در این کار با توجه به سبک ساختمان و یا فضای داخلی آن اجرا می گردد.
به عنوان مثال:سبک مدرن , پست مدرن , کلاسیک , نئوکلاسیک , سنتی , مینیمال و یا حتی طرحهای رئال و یا هرآنچه طراح در نظر داشته باشد با این تکنیک قابل اجرا است.