Menu

نرده شیشه ای

برای تامین ایمنی در فضای داخلی ساختمان اضافه کردن نرده شیشه ای و زیبایی خاصی که در این نوع نرده وجود داشته که موجب می شود به فضای راه پله ها روح تازه ای بخشد . می توان با ایجاد تنوعی که برای راه پله ایجاد کرد با استفاده ازنرده شیشه ای و نرده ی استیل می توان ظرافت و استحکام را در محیط پله ها ایجاد کرد که بسیار شیک و زیبا بوده . استفاده از ترکیب نرده شیشه ای در کنار نرده استیل برای هر نوع محیطی مناسب بوده چرا که ماندگاری این زیبای برای ساکنین هر ساختمانی اهمیت داشته و با توجه به اینکه نرده شیشه ای و نرده استیل طراحی زیبایی داشته بلکه در اثر خوردگی دچار آسیب نمی شوند و به راحتی قابل تمیز کردن است بنابراین با توجه به دو عنصر زیبایی و بهینه بودن نرده شیشه ای ارزش سرمایه گذاری در محیطی را داشته.

نرده شیشه ای و زیبایی آن

انواع نرده شیشه ای


مدل های که برای نرده های شیشه ای استفاده می شوند در دو مدل تمام شیشه و مدل ترکیبی عرضه می شوند. در مدل تمام شیشه ای که از دو عدد شیشه که از سکریت و لمینت 8 میلی متری می باشند ساخته می شوند که از ایمنی و استحکام بالای برخوردار بوده اند و در طرح نوری ، روکار( در این نوع مدل که جهت ایجاد حفاظ  و جان پناه ساخته می شوند و شیشه های بکار رفته در آن ها دو لاییه بوده و با لمینت و سکریت تولید شده اند که امنیت و استاندارد لازم برای استفاده در مناطق مختلف را تامین کنند ، که از پروفیل های با جنس آلومینیومی و استفاده از آلیاژ های مقام ساخته شده اند و در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند) ، اسپیگت و ... تولید می شوند. در مدل ترکیبی که به نسبت هزینه ای در مقایسه با مدل تمام شیشه ای کمتر بوده و ضخامت شیشه در آن ها از 10 میلی متر بوده و سکریت شده هستند.

نرده شیشه ای به دلیل زیبایی و لوکس بودنی که دارد بهترین نوع نرده برای استفاده در منازل و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارزی و چشمگیری که داشته ساده ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی بوده که امروزه تنوع زیادی داشته و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن بودن فضا و زیبایی در دکوراسیون می شود مورد استفاده زیادی گرفته . که در ذیل به انواع هر کدام مختصرا می پردازیم :

خدمات شرکت آگاهی گلس

شرکت آگهی گلس که عرضه کننده بزرگترین محصولات در زمینه انواع آینه های دودی ، دکوراتیو و... انواع نرده شیشه ای ، دیوار پوش ها و ... بوده که در استفاده در بهترین و شیک ترین طراحی های منازل و محیط های تجاری فعالیت می کند . محصولات این شرکت از بالاترین سطح استاندارد های تایید شده جهانی که از کیفیت بالای برخوردار بوده عرضه می شوند . که از مجهز ترین ماشین آلات ایتالیایی بهره مند بوده . شرکت آگهی گلس با پرسنلی مجرب با هدف در بازار های جهانی تکمیل و در جهت موفقیت روز افزون در این صنعت تشکیل شده است.

نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده : 

در این نوع مدل که از شیشه سکریت و لمینت در آن بکار رفته و ضخامت شیشه در آن از 10 میلی متر تا 20 میلی متر بوده . برای ساختن این مدل که به شکل u بوده با استفاده از پایه نگهدارنده شیشه ای که ارتفاعی 15 الی 25 سانتی متر داشته استفاده می شود و این پایه نگهدارنده که به ساختمان وصل و ثابت شده برای مهار این شیشه در نظر گرفته می شود.

نرده شیشه ای با پایه مهار کننده :

در این مدل که تشکیل شده از شیشه سکریت و لمینت که شیشه بکار رفته در آن از ضخامت های 5 و 8 و 10 میلی متر بوده . پایه های استفاده شده در نرده شیشه ای از جنس آهن , آلومینیوم و استیل می باشند که توسط یراق بستی شیشه را مهار می کند . برای متصل کرد این پایه ها به هم از هندریلی که می تواند از جنس چوب یا استیل و در مواقعی آلومینوم بوده استفاده کرد .

نرده شیشه ای بالکن :

این نوع مدل که از ترکیب دو مدل نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده و نرده شیشه ای با پایه بست شیشه گیر ساخته شده . و استاندارد ارتفاع در آن ها 110 سانتی متر بوده

نرده شیشه ای پله : استاندارد ارتفاع این نوع مدل از 85 سانتی متر تا 95 سانتی متر بوده و در بکار گیری آن از سکریت و لمینت با پایه ها و یراق های با کیفیت استفاده می شود که از مقاومت و استحکام بالای جهت محافظت از شیشه برخوردار بوده


نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای تمام شیشه : این مدل نرده نیز از شیشه سکریت و لمینتی که ضخامت آن از 18 تا 20 میلی متر بوده و پایه و هندریل در این مدل از شیشه بوده. در مدل نرده شیشه ای تمام شیشه برای مهار آن از قطعه ی فیکس چر که از کنار پله یا بالکن به ساختمان متصل بوده استفاده می شود.