نرده شیشه ای

برای تامین ایمنی در فضای داخلی ساختمان اضافه کردن نرده شیشه ای و زیبایی خاصی که در این نوع نرده وجود داشته که موجب می شود به فضای راه پله ها روح تازه ای بخشد . می توان با ایجاد تنوعی که برای راه پله ایجاد کرد با استفاده ازنرده شیشه ای و نرده ی استیل می توان ظرافت و استحکام را در محیط پله ها ایجاد کرد که بسیار شیک و زیبا بوده . استفاده از ترکیب نرده شیشه ای در کنار نرده استیل برای هر نوع محیطی مناسب بوده چرا که ماندگاری این زیبای برای ساکنین هر ساختمانی اهمیت داشته و با توجه به اینکه نرده شیشه ای و نرده استیل طراحی زیبایی داشته بلکه در اثر خوردگی دچار آسیب نمی شوند و به راحتی قابل تمیز کردن است بنابراین با توجه به دو عنصر زیبایی و بهینه بودن نرده شیشه ای ارزش سرمایه گذاری در محیطی را داشته.

Image
 

خدمات شرکت آگاهی گلس 

شرکت آگهی گلس که عرضه کننده بزرگترین محصولات در زمینه انواع آینه های دودی ، دکوراتیو و... انواع نرده شیشه ای ، دیوار پوش ها و ... بوده که در استفاده در بهترین و شیک ترین طراحی های منازل و محیط های تجاری فعالیت می کند . محصولات این شرکت از بالاترین سطح استاندارد های تایید شده جهانی که از کیفیت بالای برخوردار بوده عرضه می شوند . که از مجهز ترین ماشین آلات ایتالیایی بهره مند بوده . شرکت آگهی گلس با پرسنلی مجرب با هدف در بازار های جهانی تکمیل و در جهت موفقیت روز افزون در این صنعت تشکیل شده است.

Image

 

انواع نرده شیشه ای 

مدل های که برای نرده های شیشه ای استفاده می شوند در دو مدل تمام شیشه و مدل ترکیبی عرضه می شوند. در مدل تمام شیشه ای که از دو عدد شیشه که از سکریت و لمینت 8 میلی متری می باشند ساخته می شوند که از ایمنی و استحکام بالای برخوردار بوده اند و در طرح نوری ، روکار( در این نوع مدل که جهت ایجاد حفاظ  و جان پناه ساخته می شوند و شیشه های بکار رفته در آن ها دو لاییه بوده و با لمینت و سکریت تولید شده اند که امنیت و استاندارد لازم برای استفاده در مناطق مختلف را تامین کنند ، که از پروفیل های با جنس آلومینیومی و استفاده از آلیاژ های مقام ساخته شده اند و در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند) ، اسپیگت و ... تولید می شوند. در مدل ترکیبی که به نسبت هزینه ای در مقایسه با مدل تمام شیشه ای کمتر بوده و ضخامت شیشه در آن ها از 10 میلی متر بوده و سکریت شده هستند.
 

Image

 

نرده شیشه ای به دلیل زیبایی و لوکس بودنی که دارد بهترین نوع نرده برای استفاده در منازل و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارزی و چشمگیری که داشته ساده ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی بوده که امروزه تنوع زیادی داشته و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن بودن فضا و زیبایی در دکوراسیون می شود مورد استفاده زیادی گرفته . که در ذیل به انواع هر کدام مختصرا می پردازیم .

Image

 

نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده 

در این نوع مدل که از شیشه سکریت و لمینت در آن بکار رفته و ضخامت شیشه در آن از 10 میلی متر تا 20 میلی متر بوده . برای ساختن این مدل که به شکل u بوده با استفاده از پایه نگهدارنده شیشه ای که ارتفاعی 15 الی 25 سانتی متر داشته استفاده می شود و این پایه نگهدارنده که به ساختمان وصل و ثابت شده برای مهار این شیشه در نظر گرفته می شود.

نرده شیشه ای پله : استاندارد ارتفاع این نوع مدل از 85 سانتی متر تا 95 سانتی متر بوده و در بکار گیری آن از سکریت و لمینت با پایه ها و یراق های با کیفیت استفاده می شود که از مقاومت و استحکام بالای جهت محافظت از شیشه برخوردار بوده


نرده شیشه ای تمام شیشه : این مدل نرده نیز از شیشه سکریت و لمینتی که ضخامت آن از 18 تا 20 میلی متر بوده و پایه و هندریل در این مدل از شیشه بوده. در مدل نرده شیشه ای تمام شیشه برای مهار آن از قطعه ی فیکس چر که از کنار پله یا بالکن به ساختمان متصل بوده استفاده می شود.

 

Image

 

نرده شیشه ای با پایه مهار کننده 

در این مدل که تشکیل شده از شیشه سکریت و لمینت که شیشه بکار رفته در آن از ضخامت های 5 و 8 و 10 میلی متر بوده . پایه های استفاده شده در نرده شیشه ای از جنس آهن , آلومینیوم و استیل می باشند که توسط یراق بستی شیشه را مهار می کند . برای متصل کرد این پایه ها به هم از هندریلی که می تواند از جنس چوب یا استیل و در مواقعی آلومینوم بوده استفاده کرد.

نرده شیشه ای بالکن

این نوع مدل که از ترکیب دو مدل نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده و نرده شیشه ای با پایه بست شیشه گیر ساخته شده . و استاندارد ارتفاع در آن ها 110 سانتی متر بوده

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته