نرده شیشه ای

نرده شیشه ای به عنوان یکی از کاربردهای به روز و جدید شیشه به شمار می آید. همانطور که می دانید در دنیای امروزی شیشه ها دارای کاربردهای بیشماری می باشند که از کاربردهای متداول شیشه می توان به مورد استفاده قرار دادن آن در شیشه پنجره اشاره کرد. شیشه ها از نظر ظاهری جذاب هستند و بدون شک می توانند زیبایی تمام محیط ها و ساختمان ها را تا حد قابل توجهی افزایش دهند. همین موضوع باعث شده است تا هر روز استفاده و کاربردهای فراوان شیشه را مشاهده کنیم. ولی به کار رفتن شیشه در نرده  شیشه ای از جمله کاربردهای جالب و هوشمندانه آن است که چنین ایده ای در میان طراحان طرفداران زیادی پیدا کرده است. نرده های شیشه ای یکی از انواع نرده های شیک و زیبا می باشد که از آنها در مقایسه با سایر نرده ها خیلی بیشتر استفاده می شود.

نرده شیشه ای با پایه مهار کننده 

مطالب پیشنهادی: آینه طلایی

خرید نرده شیشه ای

نرده شیشه ای در درون ساختمان ها به منظور محافظ پله ها مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی داشتن عملکرد بسیار بالا را دارند. برای اینکه زیبایی نمای داخلی ساختمان بیشتر گردد شیشه ای کردن پله ها به همراه نرده های شیشه ای بهترین راه حل خواهد بود. پله های شیشه ای از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار می باشند و قادر هستند وزن بالا را تحمل نمایند. خرید این نرده ها به عنوان جدا کننده محیط ها امکان پذیر است. در جاهای مختلف از قبیل شرکت ها، اداره ها و سازمان ها جهت پارتیشن بندی محیط ها نرده های شیشه ای به کار گرفته می شوند. این شیوه می تواند مزیت های فراوانی را به دنبال داشته باشد. برای نمونه به برقراری راحت تر تعامل و ارتباط های داخل شرکت کمک شایانی می کند و مدیران به آسانی می توانند بر کارکنان شرکت نظارت کنند.

قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای از جمله محصولاتی می باشد که میزان قیمت آن با توجه به نوع شیشه به کار رفته در ساخت آن مشخص می گردد. در حقیقت باید گفته شود که نوع شیشه مورد استفاده برای تولید نرده یکی از مهمترین عواملی می باشد که بر هزینه قیمت نرده شیشه ای تاثیر می گذارد. ضخامت، ارتفاع و مدل نرده جز دیگر فاکتورهایی محسوب می شوند که قیمت نهایی آن را تحت تاثیر قرار می دهند. به همین جهت هنگامی که برای  تهیه نرده های شیشه ای اقدام می کنید باید این عوامل را درنظر بگیرید. لازم به ذکر است که مدل های قیمت نرده شیشه ای متفاوت است. اگر تمایل دارید تا از قیمت نرده شیشه ای ارزان و یا انواع قیمت نرده شیشه ای مطلع شوید می توانید به سایت های اینترنتی که به فعالیت در حوزه فروش و عرضه نرده های شیشه ای فعالیت دارند سر بزنید. 

نصب قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای نه تنها دارای زیبایی خیره کننده ای می باشد بلکه و تابش نور خورشید باعث از بین رفتن رنگ آن نمی شود. از آنجایی که مقاومت بالایی دارد می توان آن را در مناطق و دماهای گوناگون مورد استفاده قرار داد. طراحی و ساخت این نرده به صورت ضد آب، ضد زنگ و ضد خش انجام شده است. این نرده در مقایسه با نرده های دیگر کیفیت بهتری دارد و به راحتی بر روی پله ها نصب می شود. کلاه نرده جلوه شیک و خاصی را به همه منازل می بخشد و زیبایی نرده را بیشتر می کند. تمیزی و لطافت این نرده با سایر نرده ها قابل قیاس نیست و  قیمت نصب نرده شیشه ای با توجه به روش اجرا متفاوت است. استفاده از نرده های شیشه ای در هر فضایی باعث می شود تا آن مکان دلباز تر و 67                                                                                          *6تمیزتر به نظر برسد.  

انواع نرده شیشه ای

مطاللب پیشنهادی: شیشه سکوریت

تولید قیمت نرده شیشه ای

برای اینکه امنیت و استحکام نرده شیشه ای به سطح بسیار بالایی برسد به همین جهت تولید آن با استفاده از فناوری مدرن و پیشرفته صورت می گیرد. به طور معمول بعد از اجرا نرده یک نما یکدست و زیبا ایجاد می شود که فاصله زیادی میان پنل های شیشه ای وجود ندارد و حیوانات خانگی کوچک هرگز قادر نیستند از آنجا عبور کنند. این نرده از دوام زیادی برخوردار می باشد و در صورتی که شکسته شود به تکه های خیلی ریزی تقسیم می شود. در نتیجه احتمال اینکه تکه های درشت باقی مانده سقوط کنند صفر خواهد بود. چرا که یک لایه پی وی بی در زمان ساخت نرده شیشه ای کار گذاشته شده است. چون پنل های شیشه ای به شکل سکوریت یا لمینت می باشند از فناوری های ویژه گرمادهی در کوره های مجهز ساخت چنین نرده هایی استفاده می شود.

نرده شیشه ای یکی از جذاب ترین و شیک ترین نرده ها است که یک نمای مدرن و متفاوتی را در فضا به وجود می آورد. نرده های شیشه ای در گروه های مختلفی قرار می گیرند و دارای مزایای زیادی هستند. بیشتر مردم این باور را دارند که نرده های شیشه ای امنیت را تضمین نمی کنند و علاوه بر وجود داشتن امکان سقوط با یک ضربه کوچک شکسته خواهند شد. در حالی که این نرده دارای امنیت و همچنین مقاومت بالایی است و از آنجایی که اجرا آن یک کار حساس و ظریف می باشد به همین جهت حتما باید توسط یک تیم متخصص و کاربلد نصب شود. لازم به ذکر است که  استفاده از نرده شیشه ای باعث صرفه جویی در انرژی می شود و می توان آن را در مکان های گوناگون مسکونی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار داد.
برای تامین ایمنی در فضای داخلی ساختمان اضافه کردن نرده شیشه ای و زیبایی خاصی که در این نوع نرده وجود داشته که موجب می شود به فضای راه پله ها روح تازه ای بخشد . می توان با ایجاد تنوعی که برای راه پله ایجاد کرد با استفاده ازنرده شیشه ای و نرده ی استیل می توان ظرافت و استحکام را در محیط پله ها ایجاد کرد که بسیار شیک و زیبا بوده . استفاده از ترکیب نرده شیشه ای در کنار نرده استیل برای هر نوع محیطی مناسب بوده چرا که ماندگاری این زیبای برای ساکنین هر ساختمانی اهمیت داشته و با توجه به اینکه نرده شیشه ای و نرده استیل طراحی زیبایی داشته بلکه در اثر خوردگی دچار آسیب نمی شوند و به راحتی قابل تمیز کردن است بنابراین با توجه به دو عنصر زیبایی و بهینه بودن نرده شیشه ای ارزش سرمایه گذاری در محیطی را داشته.

خدمات شرکت آگاهی گلس 

شرکت آگهی گلس که عرضه کننده بزرگترین محصولات در زمینه انواع آینه های دودی ، دکوراتیو و... انواع نرده شیشه ای ، دیوار پوش ها و ... بوده که در استفاده در بهترین و شیک ترین طراحی های منازل و محیط های تجاری فعالیت می کند . محصولات این شرکت از بالاترین سطح استاندارد های تایید شده جهانی که از کیفیت بالای برخوردار بوده عرضه می شوند . که از مجهز ترین ماشین آلات ایتالیایی بهره مند بوده . شرکت آگهی گلس با پرسنلی مجرب با هدف در بازار های جهانی تکمیل و در جهت موفقیت روز افزون در این صنعت تشکیل شده است.

خرید نرده شیشه ای

مطالب پیشنهادی: آینه بنفش

انواع نرده شیشه ای 

مدل های که برای نرده های شیشه ای استفاده می شوند در دو مدل تمام شیشه و مدل ترکیبی عرضه می شوند. در مدل تمام شیشه ای که از دو عدد شیشه که از سکریت و لمینت 8 میلی متری می باشند ساخته می شوند که از ایمنی و استحکام بالای برخوردار بوده اند و در طرح نوری ، روکار( در این نوع مدل که جهت ایجاد حفاظ  و جان پناه ساخته می شوند و شیشه های بکار رفته در آن ها دو لاییه بوده و با لمینت و سکریت تولید شده اند که امنیت و استاندارد لازم برای استفاده در مناطق مختلف را تامین کنند ، که از پروفیل های با جنس آلومینیومی و استفاده از آلیاژ های مقام ساخته شده اند و در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند) ، اسپیگت و ... تولید می شوند. در مدل ترکیبی که به نسبت هزینه ای در مقایسه با مدل تمام شیشه ای کمتر بوده و ضخامت شیشه در آن ها از 10 میلی متر بوده و سکریت شده هستند.
 

قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای به دلیل زیبایی و لوکس بودنی که دارد بهترین نوع نرده برای استفاده در منازل و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارزی و چشمگیری که داشته ساده ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی بوده که امروزه تنوع زیادی داشته و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن بودن فضا و زیبایی در دکوراسیون می شود مورد استفاده زیادی گرفته . که در ذیل به انواع هر کدام مختصرا می پردازیم .

نصب قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده 

در این نوع مدل که از شیشه سکریت و لمینت در آن بکار رفته و ضخامت شیشه در آن از 10 میلی متر تا 20 میلی متر بوده . برای ساختن این مدل که به شکل u بوده با استفاده از پایه نگهدارنده شیشه ای که ارتفاعی 15 الی 25 سانتی متر داشته استفاده می شود و این پایه نگهدارنده که به ساختمان وصل و ثابت شده برای مهار این شیشه در نظر گرفته می شود.

نرده شیشه ای پله : استاندارد ارتفاع این نوع مدل از 85 سانتی متر تا 95 سانتی متر بوده و در بکار گیری آن از سکریت و لمینت با پایه ها و یراق های با کیفیت استفاده می شود که از مقاومت و استحکام بالای جهت محافظت از شیشه برخوردار بوده

نرده شیشه ای تمام شیشه : این مدل نرده نیز از شیشه سکریت و لمینتی که ضخامت آن از 18 تا 20 میلی متر بوده و پایه و هندریل در این مدل از شیشه بوده. در مدل نرده شیشه ای تمام شیشه برای مهار آن از قطعه ی فیکس چر که از کنار پله یا بالکن به ساختمان متصل بوده استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی: آینه مسی

تولید قیمت نرده شیشه ای

نرده شیشه ای با پایه مهار کننده 

در این مدل که تشکیل شده از شیشه سکریت و لمینت که شیشه بکار رفته در آن از ضخامت های 5 و 8 و 10 میلی متر بوده . پایه های استفاده شده در نرده شیشه ای از جنس آهن , آلومینیوم و استیل می باشند که توسط یراق بستی شیشه را مهار می کند . برای متصل کرد این پایه ها به هم از هندریلی که می تواند از جنس چوب یا استیل و در مواقعی آلومینوم بوده استفاده کرد.

نرده شیشه ای بالکن

این نوع مدل که از ترکیب دو مدل نرده شیشه ای با پایه ی نگهدارنده و نرده شیشه ای با پایه بست شیشه گیر ساخته شده . و استاندارد ارتفاع در آن ها 110 سانتی متر بوده

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته