نرده شیشه ای

نرده شیشه ای به عنوان یکی از کاربردهای به روز و جدید شیشه به شمار می آید. همانطور که می دانید در دنیای امروزی شیشه ها دارای کاربردهای بیشماری می باشند که از کاربردهای متداول شیشه می توان به مورد استفاده قرار دادن آن در شیشه پنجره اشاره کرد. شیشه ها از نظر ظاهری جذاب هستند و بدون شک می توانند زیبایی تمام محیط ها و ساختمان ها را تا حد قابل توجهی افزایش دهند. همین موضوع باعث شده است تا هر روز استفاده و کاربردهای فراوان شیشه را مشاهده کنیم. ولی به کار رفتن شیشه در نرده  شیشه ای از جمله کاربردهای جالب و هوشمندانه آن است که چنین ایده ای در میان طراحان طرفداران زیادی پیدا کرده است. نرده های شیشه ای یکی از انواع نرده های شیک و زیبا می باشد که از آنها در مقایسه با سایر نرده ها خیلی بیشتر استفاده می شود.

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

نرده (جان پناه) شیشه ای؛ آموزش نصب

 

 

 

نرده شیشه ای پله گرد

 امروزه از مدل های مختلفی از نرده های پله ای در ساختمان ها استفاده می گردد. یکی از این مدل ها مدل نرده شیشه ای پله گرد است که در این مقاله قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. نرده پله گرد شیشه ای به دلیل پیچیدگی در طراحی و اجرا نسبت به مدل های دیگر، قیمت بیشتری دارند. ساخت شیشه های قوسی و منحنی کمی مشکل است و از اینرو در قیمت این نوع شیشه ها تاثیر زیادی می گذارند. نصب نرده پله گرد شیشه ای معمولا به دو شیوه ی فیکس پوینت و یوچنل صورت می گیرد، هر کدام از این شیوه های نصب مزایایی با خود به همراه دارد ولی برای نصب نرده پله گرد معمولا روش یوچنل استفاده می شود. نرده شیشه به دلیل شفافیت و از بین بردن موانع دید در ایجاد دید کامل اطراف کمک کرده، ایمنی را تامین نموده و همچنین زیبایی خاصی نیز دارد. معمولا برای اجرای نرده از دو لایه شیشه سکوریت لمینت شده استفاده می گردد که این لمینت شدن مقاومت وایستایی شیشه را زیاد می کند.

مطالب پیشنهادی: شیشه ضد گلوله

راه پله شیشه ای

 

نحوه نصب نرده شیشه ای در آگاهی گلس

 

اجرای و نحوه نصب نرده شیشه ای پله گرد نیازمند تخصص فراوان و تجربه بالا می باشد. برای اجرای نرده های شیشه ای پله گرد یک گروه تخصصی نقشه برداری با دوربین توتال نقشه کامل پله پیچ را برداشت نموده و برای افزایش دقت و اطمینان بیشتر شابلن و الکوی کار هم توسط نصاب نرده شیشه تهیه می گردد. سپس محل قرار گیری اسپایدرها را نقشه بردار به نصاب می دهد و شیشه طبق شعاع ها و  اندازه های برداشتی توسط نقشه بردار به کارگاه تولید شیشه ارائه شده در آنجا با توجه به این ابعاد و شعاع فضایی به دست آمده، قالب گیری انجام شده و به محل نصب انتقال می دهند و استادکاران ماهر و مجرب کار نصب را انجام می دهند. در اینجا به معرفی نرده پله گرد شیشه ای پرداختیم و اشاره کردیم که این نوع نرده ها از قیمت بیشتری نسبت به نرده های معمولی دارند و همچنین بیان کردیم که برای نصب آن چه اقداماتی باید صورت گیرد. 

نصب نرده شیشه ای

 

راه پله شیشه ای

راه پله شیشه ای نوع جدیدی از راه پله ها می باشد که برای ساخت آن از شیشه و یراق آلات استیل استفاده می شود. اجرای راه پله های کف شیشه ای نیاز به اندازه گیری دقیق توسط ابزارهای مخصوصی دارد که حتما باید توسط متخصصین صورت گیرد. در این نوع راه پله ها کف، از شیشه های مقاوم سکوریت و لمینت ساخته شده است که می توانند به خوبی وزن انسان را تحمل کنند. شیشه های کف پله باید توانایی تحمل وزن و فشار عمودی را داشته باشد. و با توجه به این موضوع، در پروژه ها از شیشه های لمینت استفاده می شود. معمولا جهت ایمنی بیشتر کف پله از ۲ تا ۳ لایه شیشه لمینت شده با ضخامت مختلف استفاده می گردد. شیشه های لمینت از دو لایه شیشه سکوریت با ضخامت دلخواه و یک لایه طلق میانی PVB با اندازه 1.52 میلی متری تشکیل شده اند و دارای مقاومت و ایمنی بسیار بالایی هستند. شیشه های سکوریت لمینت پس از شکست به قطعات ریزی تبدیل می شوند که به دلیل قرار گیری یک لایه طلق PVB در سر جای خود حبس شده و ریزشی نخواهند داشت، تکه های خورد شده شیشه دارای لبه های گرد می‌باشد و باعث بریدگی نمی‌ گردد.

 

نرده شیشه ای

 

عکس نرده شیشه ای

عکس نرده شیشه ای را می توانید در انواع سایت های مختلف پیدا کنید. با توجه به نوع نرده و مدلی که انتخاب می کنید، می توانید از عکس های متنوعی استفاده کنید. با دیدن عکس های آن به راحتی نوع و مدل خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام می کنید. البته در برخی فروشگاه های سطح شهر نیز شما از عکس مدل های مختلف آگاهی خواهید یافت. اما بهترین و راحت ترین راه استفاده از اینترنت و سایت های معتبر است.  در اینجا در مورد راه پله های شیشه ای مطالبی را عنوان نمودیم و اشاره کردیم که برای ایجاد استحکام بیشتر در این نوع شیشه ها از لمینت استفاده می کنند. به برخی مزایای آن اشاره نموده و بیان کردیم که با استفاده از برخی یراق آلات استیل این نوع شیشه ها را در راه پله ها نصب می کنند. 

نرده شیشه ای راه پله

نرده شیشه ای راه پله، یا جان پناه شیشه ای سکوریت و لمینت یکی از پرکاربرد ترین و جدید ترین موارد استفاده از شیشه به عنوان المان سازه ای می‌ باشد که در فضای داخلی و خارجی منازل مسکونی، ویلا ها، ساختمان های اداری، مراکز تجاری و ... نصب می‌ گردد. انواع نرده های شیشه ای مدرن اکسیدال جایگزین بسیار مناسبی برای نرده های آهنی می باشد زیرا علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی در برابر ضربه و تغییرات دمایی دارند و بدون اینکه مانع دید شما بشوند نمایی شفاف از محیط را ارائه می دهند. نرده های شیشه ای راه پله ها با توجه به نظر کارفرما، زیرسازی ها و مکان پروژه انتخاب می‌ شوند و به عنوان محافظ در تراس، بالکن، راه پله و اطراف استخر، منازل مسکونی، ویلا ها، ساختمان های اداری و ... نصب می شوند. در اینجا به بررسی این نوع نرده ها خواهیم پرداخت.

انواع نرده شیشه ای

 

انواع نرده شیشه ای راه پله

نرده شیشه ای راه پله ها برخی دارای طرحی ساده هستند و برخی نیز کمی پیچیده تر ساخته می شوند. نوع ساده آن ساختار ترکیبی از پله ‌های مرمری و پنل‌ های شیشه ‌ای بدون قاب را در خود جای داده است. برخی از نرده های شیشه ای راه پله ها دارای کابل های متعدد هستند. این طراحی بر اساس تراز مناسب ورق های شیشه و کابل های فولادی است. اولی به یکدیگر چسبانده می شوند و به دنبال آن با پیکربندی های بعدی ادغام می گردند. بنابراین، ساختار به دست آمده به صورت هدف دوگانه نرده عمل می کند و از پنل های تشکیل شده محافظت می کند. انواع دیگر نرده های شیشه ای عبارتند از: اکسپوز، دفنی، اسپیگوت و فیکس پوینت.در این مقاله در مورد نرده های شیشه ای راه پله مطالبی را عنوان نمودیم. اشاره کردیم که در دنیای امروز بیشتر مردم به سمت استفاده از نرده های شیشه ای به جای نرده های فلزی و چوبی روی آورده اند. در مورد انواع این نوع نرده ها نیز به مطالبی اشاره نمودیم. 

خرید نرده شیشه ای

نرده در درون ساختمان ها به منظور محافظ پله ها مورد استفاده قرار می گیرد و توانایی داشتن عملکرد بسیار بالا را دارند. برای خرید نرده شیشه ای فاکتورهای مهمی را باید در نظر بگیرید همچنین  برای اینکه زیبایی نمای داخلی ساختمان بیشتر گردد شیشه ای کردن پله ها به همراه نرده های شیشه ای بهترین راه حل خواهد بود. پله های شیشه ای از استحکام و مقاومت زیادی برخوردار می باشند و قادر هستند وزن بالا را تحمل نمایند. خرید این نرده ها به عنوان جدا کننده محیط ها امکان پذیر است. در جاهای مختلف از قبیل شرکت ها، اداره ها و سازمان ها جهت پارتیشن بندی محیط ها نرده های شیشه ای به کار گرفته می شوند. این شیوه می تواند مزیت های فراوانی را به دنبال داشته باشد. برای نمونه به برقراری راحت تر تعامل و ارتباط های داخل شرکت کمک شایانی می کند و مدیران به آسانی می توانند بر کارکنان شرکت نظارت کنند.

قیمت نرده شیشه ای

نرده از نوع شیشه از جمله محصولاتی می باشد که میزان قیمت آن با توجه به نوع شیشه لمینت یا سکوریت به کار رفته در ساخت آن مشخص می گردد. در حقیقت باید گفته شود که نوع شیشه مورد استفاده برای تولید نرده یکی از مهمترین عواملی می باشد که بر هزینه قیمت نرده شیشه ای تاثیر می گذارد. ضخامت، ارتفاع و مدل نرده جز دیگر فاکتورهایی محسوب می شوند که قیمت نهایی آن را تحت تاثیر قرار می دهند. به همین جهت هنگامی که برای تهیه نرده های شیشه ای اقدام می کنید باید این عوامل را درنظر بگیرید. لازم به ذکر است که مدل های قیمت نرده متفاوت است. اگر تمایل دارید تا از قیمت جان پناه شیشه ای ارزان و یا انواع قیمت هنریل شیشه ای مطلع شوید می توانید به سایت های اینترنتی که به فعالیت در حوزه فروش و عرضه نرده های شیشه ای فعالیت دارند سر بزنید.برای اینکه امنیت و استحکام نرده به سطح بسیار بالایی برسد به همین جهت تولید آن با استفاده از فناوری مدرن و پیشرفته صورت می گیرد. به طور معمول بعد از اجرا نرده یک نما یکدست و زیبا ایجاد می شود که فاصله زیادی میان پنل های شیشه ای وجود ندارد و حیوانات خانگی کوچک هرگز قادر نیستند از آنجا عبور کنند.

این نرده از دوام زیادی برخوردار می باشد و در صورتی که شکسته شود به تکه های خیلی ریزی تقسیم می شود. در نتیجه احتمال اینکه تکه های درشت باقی مانده سقوط کنند صفر خواهد بود. چرا که یک لایه پی وی بی در زمان ساخت نرده کار گذاشته شده است. چون پنل های شیشه ای به شکل سکوریت یا لمینت می باشند از فناوری های ویژه گرمادهی در کوره های مجهز ساخت چنین نرده هایی استفاده می شود.نرده یکی از جذاب ترین و شیک ترین نرده ها است که یک نمای مدرن و متفاوتی را در فضا به وجود می آورد. نرده های شیشه ای در گروه های مختلفی قرار می گیرند و دارای مزایای زیادی هستند. بیشتر مردم این باور را دارند که نرده های شیشه ای امنیت را تضمین نمی کنند و علاوه بر وجود داشتن امکان سقوط با یک ضربه کوچک شکسته خواهند شد. در حالی که این نرده دارای امنیت و همچنین مقاومت بالایی است و از آنجایی که اجرا آن یک کار حساس و ظریف می باشد به همین جهت حتما باید توسط یک تیم متخصص و کاربلد نصب شود.

قیمت نصب نرده شیشه ای

نرده شیشه ای نه تنها دارای زیبایی خیره کننده ای می باشد بلکه و تابش نور خورشید باعث از بین رفتن رنگ آن نمی شود. از آنجایی که مقاومت بالایی دارد می توان آن را در مناطق و دماهای گوناگون مورد استفاده قرار داد. طراحی و ساخت این نرده به صورت ضد آب، ضد زنگ و ضد خش انجام شده است. این نرده در مقایسه با نرده های دیگر کیفیت بهتری دارد و به راحتی بر روی پله ها نصب می شود. کلاه نرده جلوه شیک و خاصی را به همه منازل می بخشد و زیبایی نرده را بیشتر می کند. تمیزی و لطافت این نرده با سایر نرده ها قابل قیاس نیست و قیمت نصب این نرده با توجه به روش اجرا متفاوت است. استفاده از نرده های شیشه ای در هر فضایی باعث می شود تا آن مکان دلباز تر و 67*6 تمیزتر به نظر برسد.

مطاللب پیشنهادی:شیشه سکوریت

قیمت تولید نرده شیشه ای

قیمت تولید نرده شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به مهمترین آن ها می پردازیم. لازم به ذکر است که استفاده از نرده باعث صرفه جویی در انرژی می شود و می توان آن را در مکان های گوناگون مسکونی، تجاری و غیره مورد استفاده قرار داد.برای تامین ایمنی در فضای داخلی ساختمان اضافه کردن نرده و زیبایی خاصی که در این نوع نرده وجود داشته که موجب می شود به فضای راه پله ها روح تازه ای بخشد. می توان با ایجاد تنوعی که برای راه پله ایجاد کرد با استفاده از نرده و نرده استیل می توان ظرافت و استحکام را در محیط پله ها ایجاد کرد که بسیار شیک و زیبا بوده . استفاده از ترکیب نرده در کنار نرده استیل برای هر نوع محیطی مناسب بوده چرا که ماندگاری این زیبای برای ساکنین هر ساختمانی اهمیت داشته و با توجه به اینکه نرده شیشه ای و نرده استیل طراحی زیبایی داشته بلکه در اثر خوردگی دچار آسیب نمی شوند و به راحتی قابل تمیز کردن است بنابراین با توجه به دو عنصر زیبایی و بهینه بودن نرده ارزش سرمایه گذاری در محیطی را داشته است.

هندریل شیشه ای

هندریل ها میله هایی هستند که بالای نرده ها در راه پله ها و سطوح شیب دار قرار گرفته می شوند تا رفت و آمد آسان تر شود. از آنجائیکه اخیراً استفاده از نرده های شیشه ای در ساختمان ها و پله های فضاهای باز، زیاد شده است استفاده از هندریل یا همان میله های کمک کننده بالای نرده های شیشه ای، روز به روز بیشتر می شود. هندریل ها علاوه بر اینکه بر روی نرده ها قرار می گیرند، کنار دیوار راه پله ها نیز نصب می شوند تا افراد کهنسال، بچه و افراد مریض بتوانند از آن ها استفاده کنند. هندریل ها انواع مختلفی دارند و در جنس های مختلف ساخته می شوند. از آن جمله می توان به هندریل شیشه ای اشاره کرد که در ادامه در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هندریل شیشه ای چیست؟

قبل از هر چیزی ابتدا باید بدانیم که هندریل شیشه ای چیست؟ در هر نوع نرده ای چه شیشه ای و چه غیر شیشه ای، استفاده از هندریل هم باعث زیبایی و هم استحکام نرده ها می گردد. در واقع هندریل ها علاوه بر اینکه رفت و آمد در راه پله ها را آسانتر می کنند باعث زیبایی راه پله ها و خود ساختمان نیز می گردند.

انواع هندریل شیشه ای

هندریل های شیشه ای را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد که از مهم ترین انواع هندریل شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد: - هندریل های شیشه ای فیکس پوینت؛ که شیشه ها در محل اتصال، سوراخ کاری شده و به وسیله میله های نگهدارنده ای به بدنه وصل می شوند. - هندریل های شیشه ای اکسپوز؛ که به صورت U شکل نرده های شیشه ای را درون خود جای می دهند. - هندریل های شیشه ای دفنی؛ در این حالت میله های نگهدارنده در داخل زمین کار گذاشته می شوند. - هندریل های شیشه ای اسپیگات؛ راحتترین راه نگهداری نرده های شیشه استفاده از این میله های 15 تا 25 سانتی متری است که نیاز به کف سازی در آن وجود ندارد و به راحتی نرده های شیشه ای بر روی آنها نصب می گردند. - هندریل های شیشه ای هنزا؛ که به صورت عمودی نصب شده و نرده های شیشه ای بر روی آنها قرار می گیرند و تمام وزن خود را روی آنها می گذارند.

نرده شیشه ای

قیمت هندریل شیشه ای

قیمت هندریل شیشه ای بر اساس مواد سازنده آن و نوع طراحی که برای آن به کار می رود می تواند متفاوت باشد. همچنین نوع هندریل های شیشه ای نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. در کل قیمت آنها بین 1800000 تا 3500000 تومان متغیر است.سوال در مورد قیمت مهمترین سوالی است که تمامی مشتریان در مورد آن دغدغه دارند. زیرا آنها می خواهند که بودجه کافی را برای اینکار کنار بگذارند تا بتوانند بهترین محصول را خریداری کنند. با توجه به این موضوع که امروزه بازار دچار نوسانات زیادی است، توصیه می شود برای استعلام قیمت هندریل شیشه ای به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید به نکات مهم توجه داشته باشید.قیمت گذاری بر روی جان پناه های شیشه ای بسته به نوع شیشه به کار رفته در آن و جنس هندریل های موجود و همچنین موارد مصرف آن ممکن است متفاوت باشد.

دیتیل هندریل شیشه ای

در نصب یک نرده از جنس شیشه ابتدا هندریل ها به صورت پایه ها و نگهدارنده های آلومینیومی که وزن کم و استحکام بالایی دارند، بر روی زمین یا داخل آن نصب می شوند و سپس شیشه ها بر روی هندریل ها سوار می شوند. در اینجا از لاستیک های نگهدارنده، کلیپس نگهدارنده و لاستیک بیرونی سازه استفاده می شود.به طور خلاصه در این مقاله کوتاه سعی کردیم در مورد دیتیل هندریل های شیشه ای و نحوه استفاده از آنها در مکان هایی مثل راه پله ها و سطوح شیب دار، صحبت کنیم و مطالبی را در مورد مواردی که بر قیمت هندریل ها اثر می گذارند بیان نماییم.در نصب جان پناه شیشه ای باید به جزئیات مختلف آن دقت نمود. البته بسته به نوع جان پناه ها، دیتیل های مختلفی را در نظر می گیرند. به عنوان مثال در مدل اسپیگات ابتدا پنل های آن با استفاده از میله های گرد و U شکل به صورت آزاد نصب می شود. این یراق آلات با عرض 5 سانتی متر و طول 25 سانتی متر می توانند به راحتی نرده ها و جان پناه های شیشه ای را در خود جای دهند. در پایان اشاره می کنیم که امروزه استفاده از نرده ها و جان پناه های شیشه ای در نمای ساختمان ها و همچنین راه پله ها و سطوح شیب دار، بسیار فراوان شده است. دیتیل هندریل شیشه ای در کنار زیبایی، از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند. باید در هنگام نصب و بهره برداری از این جان پناه ها ضوابط ایمنی آن را نیز رعایت کرد تا مشکلی برای ساکنین ساختمان به وجود نیاید.

مطالب پیشنهادی:آینه بنفش

انواع نرده شیشه ای

انواع نرده شیشه ای با توجه به المان های مختلف تقسیم بندی می شوند.مدل هایی که برای نرده های شیشه ای استفاده می شوند معمولا در دو مدل تمام شیشه و مدل ترکیبی عرضه می شوند. در مدل تمام شیشه ای که از دو عدد شیشه که از سکریت و لمینت 8 میلی متری می باشند ساخته می شوند که از ایمنی و استحکام بالای برخوردار بوده اند و در طرح نوری ، روکار( در این نوع مدل که جهت ایجاد حفاظ و جان پناه ساخته می شوند و شیشه های بکار رفته در آن ها دو لاییه بوده و با لمینت و سکریت تولید شده اند که امنیت و استاندارد لازم برای استفاده در مناطق مختلف را تامین کنند ، که از پروفیل های با جنس آلومینیومی و استفاده از آلیاژ های مقام ساخته شده اند و در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند) ، اسپیگت و ... تولید می شوند. در مدل ترکیبی که به نسبت هزینه ای در مقایسه با مدل تمام شیشه ای کمتر بوده و ضخامت شیشه در آن ها از 10 میلی متر بوده و سکریت شده هستند.

نرده شیشه ای خانه

این نرده به دلیل زیبایی و لوکس بودنی که دارد بهترین نوع نرده برای استفاده در منازل و سازمان ها بوده و با توجه به این ویژگی های بارزی و چشمگیری که داشته ساده ترین مدل در نوع نرده های ساختمانی بوده که امروزه تنوع زیادی داشته و به دلیل بکار رفتن شیشه در آنها که موجب روشن بودن فضا و زیبایی در دکوراسیون می شود مورد استفاده زیادی گرفته . که در ذیل به انواع هر کدام مختصرا می پردازیم .نرده با پایه ی نگهدارندهدر این نوع مدل که از شیشه سکریت و لمینت در آن بکار رفته و ضخامت شیشه در آن از 10 میلی متر تا 20 میلی متر بوده . برای ساختن این مدل که به شکل u بوده با استفاده از پایه نگهدارنده شیشه ای که ارتفاعی 15 الی 25 سانتی متر داشته استفاده می شود و این پایه نگهدارنده که به ساختمان وصل و ثابت شده برای مهار این شیشه در نظر گرفته می شود.

نرده شیشه ای پله

نرده شیشه ای پله، استاندارد ارتفاع این نوع مدل از 85 سانتی متر تا 95 سانتی متر بوده و در بکار گیری آن از سکریت و لمینت با پایه ها و یراق های با کیفیت استفاده می شود که از مقاومت و استحکام بالای جهت محافظت از شیشه برخوردار بوده

نرده شیشه ای تمام شیشه

این مدل نرده نیز از شیشه سکریت و لمینتی که ضخامت آن از 18 تا 20 میلی متر بوده و پایه و هندریل در این مدل از شیشه بوده. در مدل نرده شیشه ای تمام شیشه برای مهار آن از قطعه ی فیکس چر که از کنار پله یا بالکن به ساختمان متصل بوده استفاده می شود.

مطالب پیشنهادی: آینه مسی

نرده شیشه ای با پایه مهار کننده

نرده با پایه مهار کننده که تشکیل شده از شیشه سکریت و لمینت که شیشه بکار رفته در آن از ضخامت های 5 و 8 و 10 میلی متر بوده . پایه های استفاده شده در نرده شیشه ای از جنس آهن , آلومینیوم و استیل می باشند که توسط یراق بستی شیشه را مهار می کند . برای متصل کرد این پایه ها به هم از هندریلی که می تواند از جنس چوب یا استیل و در مواقعی آلومینوم بوده استفاده کرد

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن که از ترکیب دو مدل نرده با پایه ی نگهدارنده و نرده با پایه بست شیشه گیر ساخته شده  و استاندارد ارتفاع در آن ها 110 سانتی متر بوده است.امروزه تمامیافراد تمایل دارند از وسایلی در اطراف خود استفاده کنند که در عین زیبایی امنیت را نیز برای آنها به ارمغان بیاورد. تنها نمی شود به صرف زیبایی وسیله ای را در محیط اطراف مورد استفاده قرارداد. زیرا در صورت بروز حادثه پیشمانی برای همیشه برای انسان باقی می ماند. جان پناه شیشه ای یکی از لوازمی است که این روزها کاربرد آن مورد توجه قرار گرفته است. زیرا این وسیله تمامی انتظارات افراد از زیبایی و امنیت را برآورده می کند. آیا می خواهید بدانید نرده شیشه ای بالکن چیست؟! در ادامه این گزارش همراه ما باشید

 

جان پناه شیشه ای

 

جان پناه شیشه ای چیست؟

جان پناه شیشه ای چیست؟ بهتر است قبل از هر توضیحی ابتدا تصویر واضحی از این وسیله در ذهن شما به وجود بیاوریم جان پناه یک نرده از جنس شیشه است که برای جلوگیری از سقوط در کنار پله، بالکن، پشت بام و هر مکان دیگری که احتمال سقوط وجود دارد نصب می گردد. با توجه به این موضوع که این وسیله شیشه ای است از میان آن می توان به خوبی مناظر را مشاهده کرد و هیچ مانعی میان مناظر و بیننده وجود ندارد. این موضوع به اندازه ای اهمیت دارد که امروزه در تمامی خانه های مدرن از .این جان پناه استفاده می شودبه طور مثال تصور کنید نور خانه شما از طریق تراس تامین می شود. اگر شما تصمیم بگیرید که برای جلوگیری از آسیب به کودکانتان از نرده استفاده کنید، نور خانه شما محدود می شود. اما استفاده از این جان پناه هرگز جلوی ورود نور را به درون خانه شما نمی گیرد! چه چیزی بهتر از !این که محصول امن و زیبا در محیط اطراف خود داشته باشیم.

جان پناه شیشه ای مدرن

اگرچه استفاده از جان پناه بیشتر جنبه امنیتی دارد و برای جلوگیری از گسترش آتش نیز به کار می رود، اما در جان پناه شیشه ای مدرن، به زیبایی آن نیز اهمیت می دهند و از اینرو یکی از موادی که می تواند زیبایی خاصی به نمای بیرونی ساختمان بدهد، شیشه است. هر چند استفاده از شیشه در گذشته باعث ایجاد هراس و نگرانی بابت شکننده بودن آن می شد اما امروزه با .پیشرفت تکنولوژی و تولید شیشه هایی با استحکام بالا استفاده از شیشه در جان پناه شیشه ای مدرن هیچگونه ترس و واهمه ای در مردم ایجاد نمی کند

 

جانه پناه شیشه ای آگاهی گلس

 

جان پناه شیشه ای

ایجاد امنیت در کنار زیبایی ساختمان باعث شده است تا معماران و طراحان ساختمان به سمت جان پناه شیشه ای روی آورند. جان پناه ها بیشتر در بالکن ها و پشت بام ها نصب می گردند و اخیراً برای افزایش زیبایی، از جنس شیشه سکوریت یا لمینت ساخته می شوند که علاوه بر زیبایی از استحکام بالا نیز برخوردار است. انواع مختلفی دارد که عبارتند از: جان پناه های شیشه ای فیکس .پوینت، اکسپوز و اسپیگات. در ادامه بیشتر در مورد این جان پناه ها صحبت خواهیم کرد

ضوابط جان پناه شیشه ای

:جان پناه شیشه ای در هنگام استفاده در ساختمان ها باید بر اساس ضوابط ایمنی به کار گرفته شوند تا مشکلی برای اهالی ساختمان به وجود نیاید. برخی از ضوابط جان پناه شیشه ای را می توان به صورت زیر خلاصه کرد .میله ها و هندریل ها باید از استحکام بالا برخوردار باشند- .ارتفاع آنها از لبه بام حداقل 1.1 متر باشد- .فاصله بین دو نرده نباید بیشتر از 11 سانتی متر باشد- .فاصله بین میله های عمودی نباید چنان باشد که باعث افتادن کودکان از لا به لای آنها گردد- .از شیشه های غیر ریزنده استفاده شود تا در هنگام خطر احتمال شکستن و فروریختن آنها کم شود-

مزایا جان پناه شیشه ای

در بالا به یکی از مهمترین مزایا جان پناه شیشه ای اشاره کردیم. این وسیله این امکان را به وجود می آورد تا شما محیط بیرون را به خوبی مشاهده کنید و هرگز جلو نور خورشید به درون محیط را نمی گیرد. اما مزایای این وسیله تنها به این امور محدود نمی شود. از دیگر مزایا جان پناه شیشه ای می توان به: از این وسیله می توان برای افزایش زیبایی محیط استفاده کرد این وسیله نور پردازی را در محیط امکان پذیر می سازد نصب این جان پناه بسیار ساده است هزینه مراقبت از این وسیله بسیار ساده است و شما به سادگی و با یک دستمال مرطوب می توانید آن را تمیز کنید این وسیله در برابر باران و باد مقاوم است و شکسته نمی شود وقتی شما این محصول را به محیط اطراف خود می برید می توانید اطمینان حاصل کنید که ضریب امنیت محیط بالاست و در کنار آن از زیبایی این جان پناه نیز می توانید بهره مند شوید.

از جان پناه شیشه ای در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

همانطور که پیشتر در این متن به آن اشاره کردیم از این وسیله می توان در تراس و یا پشت بام استفاده کرد. کاربری های دیگر این جان پناه به صورت زیر هستند: استفاده به عنوان پارتیشن تمام شیشه ای استفاده به عنوان حصار در اطراف استخر و یا آب نما استفاده برای جداسازی صف انتظار در مراکز تجاری و بان کها استفاده به عنوان محافظ در لبه تراس و بالکن استفاده در مجتمع های ادرای و تجاری

نحوه نصب جان پناه شیشه ای

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که سبب شده است استفاده از جان پناه شیشه ای مورد توجه قرار گیرد نصب ساده آن است. اگر تجربه استفاده از نرده را برای محافظت از محیط داشته باشید، حتما می دانید که نیاز به جوشکاری و تجهیزات زیادی است تا نرده ها نصب شوند. اما نحوه نصب جان پناه شیشه ای  بسیار ساده است و به صورت یک تکه نصب می شود. توصیه می شود در زمان نحوه نصب جان پناه شیشه ای، در صورتی که تخصص لازم را ندارید، از افراد با مهارت کمک بگیرید

 

نکات مهم برای خرید جان پناه شیشه ای

اگر می خواهید خرید جان پناه شیشه ای را انجام دهید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید: در زمان خرید به کیفیت محصول توجه داشته باشید. اگر این محصول بی کیفیت باشد هرگز رضایت خاطر شما جلب نمی شود و این موضوع می تواند نگران کننده باشد. این محصول باید طبق استاندارد تولید شده باشد تا بتواند به خوبی از محیط اطراف شمامحافظت کند. در نتیجه توصیه می شود این محصول را از مراکز معتبر خریداری کنید و از افراد متخصص مشورت بگیرید. رعایت این نکات به شما کمک می کند بهترین محصول را خریداری کنید و از خرید خود رضایتکاملی داشته باشید. تا بدینجا تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد جان پناه شیشه ای در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید اولین و مهمترین هدف این حفاظت از افراد و افزایش ضریب امنیت محیط است. از این جان پناه می توان در تراس، استخر، ویلا و پشت بام استفاده کرد. با توجه به این موضوع که امکان دیدن منظره از طریق این جان پناه وجود دارد، استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. این محصول را باید از مراکز معتبر تهیه کنید.

نرده شیشه ای ادارات

​خدمات شرکت آگاهی گلس

شرکت آگهی گلس که عرضه کننده بزرگترین محصولات در زمینه انواع آینه های دودی ، دکوراتیو و... انواع نرده شیشه ای ، دیوار پوش ها و ... بوده که در استفاده در بهترین و شیک ترین طراحی های منازل و محیط های تجاری فعالیت می کند . محصولات این شرکت از بالاترین سطح استاندارد های تایید شده جهانی که از کیفیت بالای برخوردار بوده عرضه می شوند . که از مجهز ترین .ماشین آلات ایتالیایی بهره مند بوده . شرکت آگهی گلس با پرسنلی مجرب با هدف در بازار های جهانی تکمیل و در جهت موفقیت روز افزون در این صنعت تشکیل شده است. برای اطلاع از خدمات شرکت آگاهی گلس با مشاورین ما در تماس باشید.

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته