پارتیشن شیشه ای

آدرس ما در گوگل

آدرس دفتر مرکزی و کارگاه: تهران، دلاوران، تکاوران شمالی، سی متری اول شرقی، صنایع شیشه و آینه آگاهی، پلاک 180

دفتر:77895306-021 77895326-021 فکس 77899633-021

پارتیشن شیشه ای یا دیوارهای شیشه پانل های شیشه ای با کیفیت بالا و بدون بار هستند که به عنوان یک تقسیم کننده در اتاق منازل و ادارات و ساختمان ها استفاده می شود. پارتیشن های شیشه ای باعث ایجاد یک اتاق دیگر درون یک فضا می شوند و باعث می شود هوای عالی در تمام اتاق جریان داشته باشد. دیواره شیشه ای معمولا به صورت شیشه کامل تا سقف می باشد. که با استفاده از قاب های آلومینیومی یا سایر سخت افزارهای نصب این سیستم ها را در جای خود نگهداری می کند. این پارتیشن های شیشه بهترین گزینه برای افرادی می باشند که می خواهند یک فضای کاملا خصوصی اما روشن با نور کافی در اختیار داشته باشند.

مطالب پیشنهادی: جان پناه شیشه ای

 انواع پارتیشن شیشه ای

خرید پارتیشن شیشه ای چگونه است؟

داشتن پارتیشن شیشه ای در محیط کار باعث می شود که مراجعین شما کیفیت کاری شما را متوجه شوند همچنین با داشتن پارتیشن های شیشه ای جریان نور طبیعی در تمام نقاط شرکت و یا اداره در جریان می باشد. در نظر داشته باشید که نور طبیعی باعث می شود که خلق و خوی افراد بهتر باشد و بازدهی افراد را بالا می برد. به همین دلیل به جای این که بخواهید یک دیواری بتنی درون خانه یا شرکت خود بکشید بهتر است که به سراف پارتیشن شیشه ای بروید و سعی کنید فضای شرکت خود را مدرن تر کنید.
پارتیشن شیشه ای مدرن یک متریال می باشد که نقش تقسیم کننده فضا را در محیط کاری ایفا می کند. و بهترین نوع و پرکاربردترین نوع پارتیشن ها را اگر بخواهیم نام ببریم شیشه سکوریت می باشد که مزایای فراوانی دارد و بیشتر استفاده را نیز از آن می توان کرد.

موارد تعیین قیمت پارتیشن شیشه ای 

قیمت این پارتیشن های  شیشه ای براساس دوجداره بودن، طرح و رنگ شیشه های به کار رفته متفاوت می باشد. می توان از این دیوارهای شیشه ای سفید شفاف، دیوار دوجداره قرمز، آبی ، زرد و...ترکیب رنگ ها اجرا نمود. ارزان ترین پارتیشن شیشه ای به دیوارهای شفاف و بدون رنگ گفته می شود که هم نور را به خوبی از خود عبور می دهد و هم نقش یک جداکننده شیشه ای یا دیوار شیشه ای را به خوبی ایفا می کند. در واقع می توانیم بگویم که ارزان ترین پارتیشن شیشه ای همان دیوارهای شیشه ای سفید شفاف است. 
همچنین موارد دیگری که در تعیین قیمت این نوع پارتیشن های شیشه ای تاثیر گذار است. براساس نوع اجرا و مکان اجرای این دیوارها می باشد. گاهی نیاز به آهن کشی بوده و باید زیرسازی کار را با آهن کشی و جوشکاری انجام داد که براساس آن می توان قیمت گذاری نمود. در بعضی مواقع نیز این امکان وجود دارد که در وسط دیوار شیشه ای نیاز به یک سری کارهای اضافه وجود داشته باشد.
مانند اینکه در وسط دیوار های شیشه ای یک درب برای ورود و خروج نیاز داشته باشیم ، که چهارچوب درب را با پروفیل طراحی و اجرا می نماییم و سپس اطراف درب را با دیوارهای شیشه ای می پوشانیم. به طور کلی دیوار شیشه ای دوجداره یا پارتیشن شیشه ای یا دیوار دکوراتیو شیشه ای دارای قیمت مناسبی است و زیبایی و مزایای خاص این دیوارها باعث شده است که این دیوار را به یکی از پرکاربردترین دیوارهای شیشه ای و شاید بتوان گفت ارزانترین دیوار موجود تبدیل نموده است.

انواع پارتیشن شیشه ای 

این پارتیشن های شیشه ای فقط به یک صورت نیستند بلکه نوع ها و مدل های مختلفی دارند که هر کدام براساس کاربردی که دارند از آنها می توان استفاده های مختلفی کرد. در ادامه می خواهیم اطلاعات لازم در مورد انواع پارتیشن های شیشه ای را ارائه دهیم. 

 • کشویی شیشه‌ای
 • کشویی خارجی
 • فریم لس شیشه‌ای
 • فریم لس دوجداره
 • اتاقک شیشه‌ای
 • فریم دار
 • پارتیشن اداری
 • دیوار شیشه‌ای کاذب
 • دیوار شیشه‌ای تزئینی
 • مدل های پارتیشن شیشه ای 

شیشه پارتیشن های شیشه سند بلاست؛ در این نوع شیشه با استفاده از ماسه و آب روی شیشه ها نقش هایی قرار گرفته است که این نقش ها معمولا سفید می باشند. شیشه پارتیشن های شیشه ای لمینت؛ در این نوع شیشه ها علاوه بر قدرت شیشه در برابر گرفتن ضربه و فشار به کاهش حجم پرتاب شدن شیشه در صورت خرد شدن نیز کمک کرده است.

مطالب پیشنهادی: حمام شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای

در تولید یکی از انواع مدل های شیشه‌ای دوجداره از سازه‌های با پهنای 10 سانتی‌متر استفاده می‌شود که ضخیم تر و مقاوم تر هستند. در لایه خلا این مدل می‌توانید از پرده کرکره‌ای ولوم دار استفاده کنید که با این ولوم زاویه کرکره ها را تغییر می‌کند. پروفیل پارتیشن های شیشه ای این مدل ضخیم بوده و امکان عبور دادن داکت های برق و تعبیه کلید، پریز و سوکت اینترنت و تلفن از قسمت پایین پارتیشن فراهم می‌شود.

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری 

شیشه پارتیشن اداری همان گونه که دارای مزایای می باشد همان اندازه هم ممکن است دارای عیب و ایراد های باشد که در ادامه به معرفی این موارد می پردازیم:

 • قیمت پارتیشن های شیشه ای بسیار مقرون به صرفه می باشد . انواع فریم ها و یراق آلات که در این محصولات استفاده می شود در قیمت های مختلف پیدا می شود.
 • استفاده از پارتیشن های شیشه ای باعث می شود که فضای ساختمان بزرگتر دیده شود همچنین برای دفاتر کاری کوچک بسیار مناسب می باشد.
 • شیشه معمولا عایق بسیار مناسبی برای صوت و انرژی می باشد  همچنین شما می توانید با استفاده از شیشه مات حریم خصوصی خود را نیز حفظ کنید. 
 • نصب و طراحی این نوع دیوارهای شیشه ای معمولا سریع انجام می گیرد.

خرید پارتیشن های اداری شیشه مزایای از دست دارد که برخی از مدیران با این روش تیم های خود را تفکیک کنند و باعث شوند که راندمان تیم های خود را بالاتر ببرند و اختلال و حواس پرتی برای هم تیمی خود را کاهش بدهند.  برخی دیگر احساس می کنند یک محیط زنده و تعاملی برای حداکثر بهره وری بسیار مهم است. تحقیقات ثابت کرده اند که عقیده ی گروه دوم درست است و هر چقدر محیط کاری، پویا تر باشد، کارها با بازدهی بهتری انجام می گیرد و سود نهایی بیشتر برای مدیریت خواهد بود.

پارتیشن شیشه ای فریم لس 

نگران حریم خصوصی کارمندان خود نباشید با این که می توانید پارتیشن شیشه ای فریم لیس خریداری کنید می توانید از شیشه های مات و یا طرحدار و رنگی استفاده کنید به این صورت کارمندان هر بخش از دیگر بخش ها جدا هستند. به این ترتیب نه تنها شفافیت و روشنگری را در دستور کاریتان حفظ کردید، بلکه به حریم خصوصی افراد نیز توجه نمودید‌.
معمولا پارتیشن های شیشه ای فریم لس عمر طولانی دارند اما در صورتی که شما انتخابی درست برای این مورد داشته باشید. با انتخاب قطر مناسب شیشه ها، هنگام نصب پارتیشن از استهلاک دیوار های موقتی خودتان می توانید جلوگیری کنید. همچنین با مراقبت و نگهداری اصولی دیوار های شیشه ای میتوانند میهمان دفتر کاری شما برای سالیان طولانی باشند.

نصب پارتیشن شیشه ای چگونه است؟

برای نصب پارتیشن شیشه ای قبل از اجرا و پیاده سازی طرح نیاز است که توسط ابزارهای مثل دوربین و تراز لیزری محلی که قرار است این پارتیشن ها در آن نصب شوند را علامت گذاری کنیم سپس بعد از این مرحله ابعاد پارتیشن مشخص می شود و برای ساخت تولید می شود. پروفیل های سازه با رنگ کوره ای قبل از نصب زنگ زده شده و در مرحله آخر سازه های استنلس استیل بعد از جوشکاری و نصب در محل توسط پولیش مخصوصی جلا داده می شوند. برای نصب این پارتیشن های شیشه ای فریم لس در محیط های اداری و شرکت ها تنها در قسمت هایی بالایی و پایینی پارتیشن پروفیل آلومینیوم به کار می رود که بر روی دیوار شیشه ای به هیچ عنوان دیده نمی شود. زیبایی بصری این پارتیشن های شیشه ای به دقت و تمیز نصب شدن آن بستگی دارد. این پارتیشن ها از سبک های نوین و طراحی های زیبایی برخوردار می باشد.

مطالب پیشنهادی: دیوار شیشه ای

نکات مهم هنگام نصب پارتیشن های شیشه ای 

 • ارتفاع محل نصب را در نظر بگیرید
 • نوع پارتیشن چیست
 • جداره های پارتیشن از چیست
 • نیاز دارید که چه مقدار نور وارد فضای داخلی شود
 • جنس پارتیشن ها چه باشد:ات، سندبلاست، دو جداره

تولید پارتیشن شیشه ای خانه

پارتیشن های شیشه ای علاوه بر کارایی که دارند باعث زیبا سازی و دکوراسیون داخلی ساختمان های مسکونی، ادارات و شرکت ها می شود. نصب و راه اندازی پارتیشن های شیشه ای خانه به راحتی انجام می گیرد. این پارتیشن ها مانند پارتیشن های استفاده شده در ادارات و شرکت ها برای جداسازی فضای داخلی ساختمان و منزل به کار می روند. می توانید از نوع شیشه مات استفاده کنید.پارتیشن های شیشه ای در منازل در طرح ها و رنگ های مختلفی وارد بازار شده که شما بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید یکی از این پارتیشن ها را انتخاب کنید و آن را در منزل خود نصب نمایید.
در منزل می توانید از شیشه ها با جنس های مختلفی که در بازار موجود است استفاده کنید مانند شیشه لمینت، شیشه سند بلاست، شیشه های رنگی. همچنین این امکان وجود دارید در کنار شیشه از سایر موارد از قبیل چوب و آلومینیوم نیز بهره بگیرید. هرکدام از این شیشه های موجود در بازار ویژگی های منحصر به خود را دارا می باشد که بسته مکان قرار گیری آن می توانید هرکدام که مایل بودید استفاده کنید. تولید پارتیشن شیشه ای باعث شده است که خانه ها فضای مدرن تری به خود بگیرند.

خرید پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای دو جداره 

یکی دیگر از پارتیشن های شیشه ای از نوع دو جداره آن می باشد در این نوع برخلاف شیشه های معمولی و یا تک جداره، از دو لایه شیشه به همراه یک یک لایه خلا بین آن ها استفاده می شود. این نوع پارتیشن ها عایق بسیار خوبی برای صوت هستند و همچنین اجازه ورود گرد غبار و حشرات را به فضای داخل اتاق نمی دهند. در عین حال به زیبایی محیط نیز لطمه ای وارد نمی کنند. این نوع پارتیشن های دوجداره شیشه ای معمولا از نوع ساده آن قیمت بیشتری داشته به این دلیل ک هم متریال استفاده شده در این پارتیشن های بیشتر می باشد هم این که سنگین تر است و از دو لایه شیشه نیز استفاده شده است. از طرف دیگر این که وجود دو لایه شیشه باعث می شود که اتلاف انرژی و گرما به میزان قابل توجه ای کاهش پیدا کند و مدت زمانی که نیاز است سیستم های گرمایشی و سرمایشی روشن باشد کاهش پیدا می کند.
پارتیشن شیشه ای یا دیوارهای شیشه، پانل های شیشه ای با کیفیت بالا و بدون بار هستند که به عنوان یک تقسیم کننده در اتاق منازل و ادارات و ساختمان ها استفاده می شود. دیواره شیشه ای معمولا به صورت شیشه کامل تا سقف هستند. که با استفاده از قاب های آلومینیومی معمولا نصب و نگهداری می شوند. پارتیشن های شیشه ای امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری استفاده می شوند، در ادامه می خواهیم بیشتر در مورد پارتیشن های شیشه ای و ویژگی های آن ها صحبت کنیم.

مطالب پیشنهادی: شیشه لمینت

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای سکوریت

در پارتیشن های شیشه ای اکثر از شیشه سکوریت استفاده می شود که بسیاز مناسب است. این نوع شیشه ها به گونه ای ساخته شده است که می تواند  فشار بالا را به خوبی تحمل کند همچنین درجه بسیار بالایی از حرارات را نیز تحمل کرده و حفظ می کند. شیشه های سکوریت این امکان را دارا می باشند که اگر خرد شوند به صورت صیغل شده ای خرد شوند که امکان برش بدن بعد از خرد شدن کم باشد.

پارتیشن ریلی شیشه ای

یکی از موثر ترین و زیباترین بخش های دفاتر اداری پارتیشن ریلی شیشه ای هستند که  قابلیت اجرا به دو صورت با درب لولایی و کشویی (ریلی) را دارند.
در پارتیشن های با درب لولایی یا درب حول محور لولا این درب ها به صورت دورانی و تا زاویه خاص باز و بسته می شوند . در پارتیشن های شیشه ای ریلی در راستای ریلی که در سقف و کف آن تعبیه شده است حرکت کرده . این نوع درب ها عموما در سالن های چند منظوره استفاده می شوند. پارتیشن های ریلی با قفل های اثر انگشتی که با باتری کار کرده و بیشتر از 1000 نفر کاربر برای آن تعریف می شود  بهترین گزینه برای کارفرماهایی می باشند که می خواهند یک دفتر شیک و امروزی را داشته باشند.

پارتیشن شیشه ای سکوریت

ویژگی این پارتیشن ریلی شیشه 

•    شیک بودن و جذابیت و جلوه ی آن
•    نسبت به دیگر پارتیشن ها ده میلی متر ضخامت کم تری دارد.
•    داشتن عملکرد صورتی آکوستیک تا ۴۷ دسی بل
•    اجرایی کردن انواع طرح های سندبلاست
•    نصب سریع و بسیار آسان
•    اجرا کردن با ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کامل
•    دارا بودن طیف گسترده ای از رنگ های متنوع برای فریم و شیشه

مطالب پیشنهادی: شیشه ساتینا مات

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن های شیشه ای علاوه بر کارایی که دارند باعث زیبا سازی و دکوراسیون داخلی منزل، ادارات و شرکت ها می شود. نصب و راه اندازی پارتیشن های شیشه ای منازل به راحتی انجام پذیر می باشد. این پارتیشن ها مانند پارتیشن های استفاده شده در ادارات و شرکت ها برای جداسازی فضای داخلی ساختمان و منزل به کار می روند. می توانید از نوع شیشه مات استفاده کنید . در برخی موارد از پارتیشن برای مات کردن یک فضا و در واقع جلوگیری از رسیدن نور کامل به اتاق یا ایجاد یک اتاق پرو استفاده می شود. پارتیشن های شیشه ای در منازل در طح ها و رنگ های مختلفی وارد بازار شده که شما بسته به سلیقه و دکوراسیون داخلی منزل خود می توانید یکی از این پارتیشن ها را انتخاب کنید و آن را در منزل خود نصب نمائید. در منزل می توانید از شیشه ها با جنس های مختلفی که در بازار موجود است استفاده کنید مانند شیشه لمینت، شیشه سند بلاست، شیشه های رنگی. همچنین این امکان وجود دارید در کنار شیشه از سایر موارد از قیبل چوب و آلومینیوم نیز بهره بگیرید. هرکدام از این شیشه های موجود در بازار ویژگی های منحصر به خود را دارا می باشد که بسته مکان قرار گیری آن می توانید هرکدام که مایل بودید استفاده کنید. در ادامه مختصری در مورد شیشه سند بلاست و شیشه لمیت می پردازیم. شیشه پارتیشن های شیشه سند بلاست؛ در این نوع شیشه با استفاده از ماسه و آب روی شیشه ها نقش هایی قرار گرفته است که این نقش ها معمولا سفید می باشند. شیشه پارتیشن های شیشه ای لمینت؛ در این نوع شیشه هاعلاوه بر قدرت شیشه در برابر گرفتن ضربه و فشار به کاهش حجم پرتاب شدن شیشه در صورت خرد شدن نیز کمک کرده است.

نصب پارتیشن شیشه ای

نحوه نصب پارتیشن شیشه ای

برای نصب پارتیشن های شیشه ای قبل از اجرا و پیاده سازی طرح نیاز است که توسط ابزارهای مثل دوربین و تراز لیزری محلی که قرار است این پارتیشن ها در آن نصب را علامت گذاری کنید. سپس بعد از این مرحله ابعاد شیشه مشخص شده و برای ساخت تولید می شود. پروفیل های سازه با رنگ کوره ای قبل از نصب زنگ زده شده و در مرحله آخر سازه های استنلس استیل بعد از جوشکاری و نصب در محل توسط پولیش مخصوصی جلا داده می شوند. برای نصب این پارتیشن های شیشه ای فریم لس در محیط های اداری و شرکت ها تنها در قسمت هایی بالایی و پایینی پارتیشن پروفیل آلومینیوم به کار می رود که بر روی دیوار شیشه ای به هیچ عنوان دیده نمی شود. زیبایی بصری این پارتیشن های شیشه ای به دقت و تمیز نصب شدن آن بستگی دارد. این پارتیشن ها از سبک های نوین و طراحی های زیبایی برخوردار می باشد.
جمع بندی
در این مقاله در مورد نحوه نصب این پارتیشن های شیشه ای و اینکه چه کاربردهایی دارند پرداخته ایم. همچنین با انواع این پارتیشن ها نیز آشنا شده اید.

مطالب پیشنهادی: شیشه کریستال
 

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و محتوای شما را جمع‌آوری می‌کند تا بتوانیم نظرات درج شده در وب‌سایت را پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، خط‌مشی رازداری و شرایط استفاده جایی که اطلاعات بیشتری در مورد مکان، چگونگی و چرایی ذخیره داده های شما دریافت خواهید کرد.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته